L7 Ii Hakkında Ne Düşnüyorsunuz

Sponsorlu Bağlantılar

halilcan5594

halilcan5594

Üye
    Konu Sahibi
L7 Ii Hakkında Ne Düşnüyorsunuz
Evet arkadaşlar L7 II (P710) hakkında ne düşünüyorsunuz.
fiyatı 799 TL indirim kovalanıp 699 TL ye rahat bulunabiliyor.

Maxiplus 5 den bıktım artık. hem daha büyük ekran hemde bilinen bir markaya geçmek istiyorum. tek eksi yanı 768 MB olan Ram gibi görünüyor onun da bana problem çıkaracağını sanmıyorum. Oyun oynamadığım için Maxiplus 5 te bile 512 MB ram in çok büyük bir eksisini görmedim.

sizce alınabilir bir telefon mu ?

Peocawe

Peocawe

Üye
SAKIN. cidden hayal kırıklığına uğrayacağın bir cihaz L7 ve L7 II. O fiyata o telefon asla alınmaz. Ben bi defa kullandım LG den tiksindim. Marka takıntın yoksa General Mobile Discovery al. Ya da S3 Mini al.

Invoke

Invoke

Üye
l7 2 hakkında iyi şeyler düşünmüyorum :D

hakan058

hakan058

Üye
çokta kötü bir cihaz değil. orta sınıf bir kullanım için ideal bir cihaz

Son düzenleme:
halilcan5594

halilcan5594

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery pek düşünmüyorum.

Peocawe

Peocawe

Üye
L7 den 10 kat daha iyidir abartisiz

Invoke

Invoke

Üye
Adreno 203 kullanıyor, çok da iyi değil yani. Cihazın güzel yani ekranı. Ben L öneririm, performans olarak daha iyidir, L7 2 den ayrıca sony güncelleme de verir, lg sıkıntılı... Ama şu da çok açık, L7 2'nin ekranı Xperia Lninkinden iyidir.
gmd farklı olmaz l7den yani destek açısından farklı olmaz, yoksa paran cebinde kalır daha yüksek performans alırsın. :)

halilcan5594

halilcan5594

Üye
    Konu Sahibi
Adreno 203 kullanıyor, çok da iyi değil yani. Cihazın güzel yani ekranı. Ben L öneririm, performans olarak daha iyidir, L7 2 den ayrıca sony güncelleme de verir, lg sıkıntılı... Ama şu da çok açık, L7 2'nin ekranı Xperia Lninkinden iyidir.
gmd farklı olmaz l7den yani destek açısından farklı olmaz, yoksa paran cebinde kalır daha yüksek performans alırsın. :)
GMD den yazılım açısından korkmuyorum. ancak Stabil olmadığı % 100 gerçek kiminde başka arıza kiminde başka sorun herkes de olan ekran sorunları. vs uğraşmak istemiyorm.
Xperia L ise beyazı çok kötü siyahı güzel ancak tasarımından dolayı çok daha kalınmış hissi uyandırıyor.
diğer bir seçenek de desire 500 o nun da ekranının biraz üstte olması hafif düşmelerde bile kırılacakmış gibi görünüyor.

Invoke

Invoke

Üye
Xperia L biraz enteresan duruyor ama ele iyi oturuyor.

Invoke

Invoke

Üye
Ekranı L7 2'ye göre soluk durur ama, yani kısacası şöyle.
Xperia L: Daha iyi güncelleme, daha iyi performans, daha kalite ama ekran dandik.
Xperia L7 2: Tasarımı daha şık, ekran kaliteli; ama geri kalan şeylerde L'ye göre daha dandik...
:D

halilcan5594

halilcan5594

Üye
    Konu Sahibi
Tasarımı güzel aslında L 'nin ancak tasarımının getirdiği bir dezavantaj mıdır nedir bana çok kalınmış hissayatı uyandırdı. birde arada 150 TL var.

Invoke

Invoke

Üye
Bence, bir elinize alıp, bakın. Hatta iki cihazı yanyana koyun, bakın...

• Beğen
Tepkiler: halilcan5594
halilcan5594

halilcan5594

Üye
    Konu Sahibi
hepsini inceledim elime aldım.
Xperia L daha ince olmasına rağmen desire 500 den daha kalınmış hissiyatı uyandırdı bende.

Invoke

Invoke

Üye
hmm, desire 500e yakından bakmışlığım yok ama geçen nette araştırmıştım, yanlış hatırlamıyorsam adreno 203 kullanıyor , 4çekirdekli bir telefondu. Çoğu benchmarkda Lden geriye kalıyor, bazılarda az farkla geçiyordu. Ama güzel bir cihaz yalnız fazla desteği olmaz, htc fazla önem vermiyor orta segmente ve bir de şu aralar htcnin satılabileceği olayı konuşuluyor... Öyle olursa hepten unutulur destek filan... Oyun konusunda adreno 305le fark yapar, Xperia L.bu arada gmdyi geçtik ama hepsinden iyi performans verir.
L'nin ekranını nasıl buldunuz? Bence gayet kötüydü :D
Bir de Xperialarda kaynaklar açıktır, xdada destek çok olur :)

halilcan5594

halilcan5594

Üye
    Konu Sahibi
Donanım & yazılım konusunda bilgim olsada root ,rom işleriyle uğraşmıyorum çünkü telefonda pek oyun oynamıyorum performansada gerek kalmıyor :D

GMD yi yeterince inceleme fırsatım oldu.Fiyatının çok çok üstünde bir performansı var ancak dediğim gibi Sorunlar var yok diyen yalan söyler...!
Xperia L nin ekranına gelirsek aslında çokta kötü değil ama IPS ekranlardan sonra renkler garip AMOLED ekranlardan sonrada cansız geliyor:D

Invoke

Invoke

Üye
WP hakkında ne düşünüyorsun? Madem öyle şeyler aramıyorsun?

iblah60

iblah60

Üye
SAKIN. cidden hayal kırıklığına uğrayacağın bir cihaz L7 ve L7 II. O fiyata o telefon asla alınmaz. Ben bi defa kullandım LG den tiksindim. Marka takıntın yoksa General Mobile Discovery al. Ya da S3 Mini al.
bence de ben bir kere şuan kullanıyom ama hiç beğen miyorum

halilcan5594

halilcan5594

Üye
    Konu Sahibi