Püf Noktası S3'e 4.3 Kuramiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
S3'e 4.3 Kuramiyorum
ilk ciktiginda kuruluyordu ama simdi deniyorum animasyonda kaliyor anca googy max kerneli kurunca aciliyor ben googyden memnun degilim 4.3'u googy'siz nasil kurabilirim

TheMadness

TheMadness

Üye
kurulması gerek animasyonda bekleyin biraz

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
yarim saat biraktim acilmadi malesef

TheMadness

TheMadness

Üye
Hangi rom

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
pac-man. son nightly'de googy de olmuyor. diger kernel ve romlari da denedim sonuc ayni 4.3'de kurulum olarak bi farklilik mi var anlamadim

TheMadness

TheMadness

Üye
pac-man. son nightly'de googy de olmuyor. diger kernel ve romlari da denedim sonuc ayni 4.3'de kurulum olarak bi farklilik mi var anlamadim

4.3.1 o sanırım :) kernel desteği gerekiyor.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
galiba oyle. internetre videolara baktim cm kerneli yaziyi ayarlara girince bende niye olmuyo diyodum. googy kurunca guzel calismiyo diye 4.2'ye devam etmistim. yank kernel oluyo galiba onu indirip denerim bi de ilgin icin tesekkurler:)

TheMadness

TheMadness

Üye
galiba oyle. internetre videolara baktim cm kerneli yaziyi ayarlara girince bende niye olmuyo diyodum. googy kurunca guzel calismiyo diye 4.2'ye devam etmistim. yank kernel oluyo galiba onu indirip denerim bi de ilgin icin tesekkurler:)
Önemli değil :) boeffla cm kernelin alpha sürümünü bulabilirsen o da iş görür veya stok cm 4.3.1 kernel kullanabilirsin.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
stok kerneli bulabilirsem onu tercih ederim arastiriyorum simdi

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
telefon acilmiyodu ama simdi boeffla indiriyorum. zaten kendi kernelini kullanmicaktim agni pure kullaniyodum ama acilmiyodu. boefflada da ses ayari var sanirim onu kullanirim acilirsa

TheMadness

TheMadness

Üye
telefon acilmiyodu ama simdi boeffla indiriyorum. zaten kendi kernelini kullanmicaktim agni pure kullaniyodum ama acilmiyodu. boefflada da ses ayari var sanirim onu kullanirim acilirsa

Boeffla iyidir :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
o da ise yaramadi:D pac-man ve fusion rom vardi ikisinde de tik yoksirada temasek kernel var ama birinde noabb yaziyo anlamini biliyor musun?

TheMadness

TheMadness

Üye
No Adaptive Body Bias

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
oc felan olmuyo galiba onda. normalini denicem simdi.

denedim o da olmadi artik daha sonra denerim

Son düzenleme:

Üst Alt