Symbian'ın Yararları

Sponsorlu Bağlantılar

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Symbian'ın Yararları
1-Sosyalleştirir : Oynayacak oyun, kullanacak uygulama olmadığı için insanlarla muhabbetiniz gelişir.
2-Yaratıcılığınızı geliştirir : Firmaların oyun yapmaması sizi başka çözüm yollarına yönlendirir. bkz: İmanlı Studios, Macros Flash vs.
3-Sabırlı bir insan olmanızı sağlar : Süper hızlı tarayıcısı sayesinde sabrınızı sınar.
4-Ufak şeylerle mutlu olabilmeyi öğretir : Her çıkan uygulamada yüzünüzde oluşan tebessümü söylemeye gerek duymuyorum.

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM, .caner. ve BelaMonte

BelaMonte

BelaMonte

Üye
S:AD:ASD::SA:D::SA::D:AS:dasD:: sesli güldüm :D :D hepsi %10000 doğru ve çalışıyor :D

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Ah o c6'lı günlerim aah :cry:

Tuba

Tuba

Üye
symbian'ın artık yüz gülümseten yararları da kalmadı :D Geçen nete bağlandım durum kötü arkadaşlar opera tarayıcı bile zevk vermedi :D

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
symbian'ın artık yüz gülümseten yararları da kalmadı :D Geçen nete bağlandım durum kötü arkadaşlar opera tarayıcı bile zevk vermedi :D
Sonra sinirlendin ve kalkıp bir kahve içmeye gittin ve o anda hayatının aşkı kapıdan içeri girdi, true story ;) Bu da 5 olsun, 5-Yuva kurar

• Beğen
Tepkiler: Tuba
ridvan_ozturk

ridvan_ozturk

Üye
Birde "Sertifika Süresi Geçmiş" uyarısı vardı

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
The best big theory: Symbian Hack :ehe Biraz eğilimli ama idare edin gayrı :cool

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
ne tarihi geri almak mı gerekiyo :D O kadar boşa mı uğraştım ben :ehe

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
androidi olanlar ilk cfw yüklerken ki heyecanı zevki bilmeyecek :D

çaminci

çaminci

Üye
Gülmekten öldüm :) :D

fatih54102

fatih54102

Üye
haklı. Bu hale gelmesinin sebebi de o ceo.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Hiç unutmam Symbian Belle çıkacağı gün okuldan eve koşa koşa gitmiştim :) ne günlerdi yaa

Tuba

Tuba

Üye
Sonra sinirlendin ve kalkıp bir kahve içmeye gittin ve o anda hayatının aşkı kapıdan içeri girdi, true story ;) Bu da 5 olsun, 5-Yuva kurar
devamı öyle olmadı :D Pc Hayat kurtarıyor pc candır :D :D

Tarihi geri alsan yeterdi :d: :d:

Her zaman geçerli değil o :) imzanın tarihi varsa o tarihi bulurdun ama bazıları imzasız olduğu için tarih geri almak olmuyordu. Çünkü tarih yok ortada :D

doctorrr

doctorrr

Üye
Abi ben memnunum ya. Lumia alcaktim vazgectim sevmedim... Android zaten ayaga dustu tablet var kullanmiyorum bile... Apple iphone'a da verecek param yok yani. Almam. Biraz kullaniyim daha iyice eskisin oyle alirim yeni bi telefon. Alirsam bi htc alirim belki yada sony belki nokia wp of kafam cok karisik ama simdilik ihtiyacimi karsiliyo bu kucucuk kullanisli kasmasi donmasi da olmuyor tek sikinti tarayici

Uhops

Uhops

Üye
Bana daha symbian bile nasip olmadı somuru: