Öneri One Mi 5mi

Sponsorlu Bağlantılar

Jackks

Jackks

Üye
    Konu Sahibi
One Mi 5mi
HTC One mi yoksa Iphone5 mi? Neden ?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Telefondan ne beklediğine bağlı

Jackks

Jackks

Üye
    Konu Sahibi
aradığım herşey one da var ama ıphone asaleti ayrı ikilemde kaldım

Invoke

Invoke

Üye
İkisi de olur, sen ne istiyorsun?

Kerim.

Kerim.

Üye
G2ye baktinizmi

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
one

Jackks

Jackks

Üye
    Konu Sahibi
yani one alırsam pişman olmam demi?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Ben iphone 5 alirdim android hiçbir zaman uzun süre güncel kalamaz ya belki 920 925 820 güncel kalir ama iphone her zaman yani en azından uzun bi süre

Elektr0

Elektr0

Üye
Kamerası 4mpden dolayı biraz geri kalıyor. Pişman olacağını sanmıyorum.

4 ultrapixel, megapixel degil 4 megapixel BOYUTUNDA fotoğraflar çekiyor :D ultrapixelden kasıt sensör içerisindeki pixellerin boyutu ciddi anlamda büyük tutulmuş megapixel terimi kullanmayarak bir çok kişi one almaktan vaz geçti megapixeli millet ne sanıyorsa anlamıyorum one daki ultra pixel kameranın sadece optik sabitleme(aslında oda var ama donanımsal değil yazılım olarak yapıyor optik sabitlemeyi ) sistemi eksik başka eksiği yok video performansı mükemmel ben fotoğraf kalitesini de çok beğendim tabi.

Invoke

Invoke

Üye
4 ultrapixel, megapixel degil 4 megapixel BOYUTUNDA fotoğraflar çekiyor :D ultrapixelden kasıt sensör içerisindeki pixellerin boyutu ciddi anlamda büyük tutulmuş megapixel terimi kullanmayarak bir çok kişi one almaktan vaz geçti megapixeli millet ne sanıyorsa anlamıyorum one daki ultra pixel kameranın sadece optik sabitleme(aslında oda var ama donanımsal değil yazılım olarak yapıyor optik sabitlemeyi ) sistemi eksik başka eksiği yok video performansı mükemmel ben fotoğraf kalitesini de çok beğendim tabi.

Biliyorum, ultrapixeli... Ben de ondan bahsediyorum. 4mplik boyutta çekiyor. Geniş alanları çektiğinde filan pek hoş sonuç vermiyor, çünkü çözünürlük düşük. Makro çekimler iyi :)

Elektr0

Elektr0

Üye
Biliyorum, ultrapixeli... Ben de ondan bahsediyorum. 4mplik boyutta çekiyor. Geniş alanları çektiğinde filan pek hoş sonuç vermiyor, çünkü çözünürlük düşük. Makro çekimler iyi :)

benim öyle bir sorunum yok zaten mesela 8mp kamerası var telefonun baskı boyutunu 5mp de tutuyorum yeterli oluyor. ben HTC one kamerasını ilk gördüğümde bitmiştim :rock:

Jackks

Jackks

Üye
    Konu Sahibi
One aldım beyler yorumlarınız ve görüşleriniz için teşekkürler...

Üst Alt