Oyun Tableti Almayı Düşünüyorum Fakat..

Sponsorlu Bağlantılar

Feoragdan

Üye
    Konu Sahibi
Oyun Tableti Almayı Düşünüyorum Fakat..
Fakat tabletler hakkında pek bilgim yok N8010 Galaxy Note 10.1 düşünüyorum
1000-1300 lira arası önerilere açığım.

anilari35

anilari35

Üye
kardeş bence 10 inç alma ben aldım hiç biryere taşıyamıyorum nexus 7 2.nesil öneririm hardware sağlam + 700 tl fiyatıda uygun senın butcene göre araştır görürsün zaten

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
cgr03mert

cgr03mert

Üye
bence alcaksan 9.7 inç falan al
önerim dark a9745 kadar iyi özellikli bişey alman tabi oyun oynamak istiyosan ki istiyosun da sanırım bye

anilari35

anilari35

Üye
dark mı D

Feoragdan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bence 10 inç alma ben aldım hiç biryere taşıyamıyorum nexus 7 2.nesil öneririm hardware sağlam + 700 tl fiyatıda uygun senın butcene göre araştır görürsün zaten
taşıma konusunda sıkıntı yaşamam büyük ihtimal boyutunun büyük olması benim yararıma olucaktır nexus 7 2. nesil incelemelerine baktımda biraz bana göre çok ufak zaten parmaklarım uzun biraz orta kısımlara erişmede zorluk çekmem.

Samet.25

oyun icin istiyosan 200 300 tl lik alma neden bunu dedim cunku cogu kisi ucuz diye bu tabletleri onerebilir ozellikleride kagit ustunde iyi gozukuyo ama berbat en ufak oyunlarda bile kasiyo alicaksan senin kafandada oldugu gibi samsung gibi markalari bilinen markalari tercih et nexus a sicak bakmiyosun galiba ama ben nexus oneririm guncellemede de sıkınti cekmessin kalite de

Feoragdan

Üye
    Konu Sahibi
oyun icin istiyosan 200 300 tl lik alma neden bunu dedim cunku cogu kisi ucuz diye bu tabletleri onerebilir ozellikleride kagit ustunde iyi gozukuyo ama berbat en ufak oyunlarda bile kasiyo alicaksan senin kafandada oldugu gibi samsung gibi markalari bilinen markalari tercih et nexus a sicak bakmiyosun galiba ama ben nexus oneririm guncellemede de sıkınti cekmessin kalite de
Ekran boyutu yüksek bi tablet istiyorum nexus 10 gayet iyi gibi ama hafızasının genişletilememesi çok kötü.. 16 gb hafızası varmış zaten çoğunu tabletin işletim sistemi ve yanında gelen gereksiz uygulamalar kaplar diye düşünüyorum

Samet.25

Ekran boyutu yüksek bi tablet istiyorum nexus 10 gayet iyi gibi ama hafızasının genişletilememesi çok kötü.. 16 gb hafızası varmış zaten çoğunu tabletin işletim sistemi ve yanında gelen gereksiz uygulamalar kaplar diye düşünüyorum
8 gb sana kalir bence yeter 8gb da

Feoragdan

Üye
    Konu Sahibi
8 gb sana kalir bence yeter 8gb da
aslında merak ettiğim bişey var mesela normal bi usb ye film attım diyelim onu otg kablosu ile tablete bağlayıp ordan izleyebilirmiyim ? 8 gb oyun uygulama vs için yeterli olur ama aynı zamanda çok sık yolculuk eden biriyim otobüste film izlemek keyifli oluyor

Samet.25

izleyebilirsin youtubeden videolarıda var bakabilirsin

Feoragdan

Üye
    Konu Sahibi
izleyebilirsin youtubeden videolarıda var bakabilirsin
Nexus 10 un ekranı iyiymiş nexus almayı düşünüyorum fakat bazı yerlerde google nexus 10 bazı yerlerde samsung nexus 10 diyor 2 si arasında bir fark varmı ? ve TTnette nexus 10 satılıyormuş sanırım ordan almak mantıklımı ?

Samet.25

teknosa vatan tarzı magzaları tavsiye ederim ben nexus samsung dan daha iyi sonucta google ın cihazı en yeni en iyi güncellemeleri saf olarak alıyor sıkıntı yasamassın zaten android cihaz alacaksan nexus en mantıklısı

Superfan

Superfan

Üye
bence alcaksan 9.7 inç falan al
önerim dark a9745 kadar iyi özellikli bişey alman tabi oyun oynamak istiyosan ki istiyosun da sanırım bye

Arkadaşın bütçesi yüksek, o tarz tabletlere gerek yok.Dark iyidir ama bütçe yüksekse çok daha iyileri vardır.

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Feoragdan

Üye
    Konu Sahibi
teknosa vatan tarzı magzaları tavsiye ederim ben nexus samsung dan daha iyi sonucta google ın cihazı en yeni en iyi güncellemeleri saf olarak alıyor sıkıntı yasamassın zaten android cihaz alacaksan nexus en mantıklısı
Pekala kararımı verdim sanırım önerin için teşekkür ederim

Üst Alt