Oyun Nfs Most Wanted 1.0.47 Apk+sd ?? (siteyi Buldum Ama Hangisini Indireceğimi Anlamadım??)

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Nfs Most Wanted 1.0.47 Apk+sd ?? (siteyi Buldum Ama Hangisini Indireceğimi Anlamadım??)
Arkadaşlar isteğim başlıkta belli , bir türlü hiçbir yerde bulamadım. Birde genellikle çoğu sitede SD indirirken GPU soruyor bende ona göre indiriyorum ama bazı sitelerde GPU söylemeden tek link verip SD linkini veriyor o sitelerden hiç indirmeye bile kalkışmıyorum. SD dosyası mutlaka olsun Offline mod olsun ve para hilesi olup olmaması önemli değil.. Ama SD dosyası mutlaka olsun.. Şimdiden :tşk:Güncell..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Apk dosyasini yukleyince zaten datayi otomatik cekiyor istersen apk dosyasini upload edebilirim

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Apk dosyasini yukleyince zaten datayi otomatik cekiyor istersen apk dosyasini upload edebilirim

Hocam konuyu okursan " SD mutlaka olsun " dedim :// bende biliyorum WiFiden data çekmeyi ama Wifim inanılmaz yavaş.. 650 Mb lik dosya akşama anca indirir..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Hocam konuyu okursan " SD mutlaka olsun " dedim :// bende biliyorum WiFiden data çekmeyi ama Wifim inanılmaz yavaş.. 650 Mb lik dosya akşama anca indirir..

Tamam wifi baglantin yavasta datayi nasil indiriyorsun download sitelrinden?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Anladim dostum usenmesem upload ederdim ama vaktim yok umarim yardimci olacak biri cikar

ridvan_ozturk

ridvan_ozturk

Üye
buradan indirebilirsin

ridvan_ozturk

ridvan_ozturk

Üye
modele takılma adreno 200'ü indir bende de sgx 540 var oradaki sgx 531'i indirdim sıkıntısız çalışıyor

ridvan_ozturk

ridvan_ozturk

Üye
Hocam linkte sıkıntı var.. İndirmiyor :/
Part 1
Part 2
Part 3
Part 4
Part 5
Part 6
Linkler Çalışıyor Idm ile indirme internet explorer'la indir

• Beğen