Tavsiye Telefonu Mu Değiştirmeliyim?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
İnstagram resmi uygulaması, adamakıllı bir facebook uygulaması, opera mobile, vine, pek çok popüler oyun eksik yada düzgün çalışmıyor. Lumia stabil olabilir ama samsung ace kullanmıyorsan android kasmıyor

GDR2 güncellemesinden sonra Facebook uygulaması çok iyi bir hal aldı. Ayrıca bir program var instagram hesabınıza erişmenizi sağlıyor ve instagramdan çok daha esnek görünüyor.. Onun dışında hemen hemen bütün popüler uygulamalar var. Ayrıca WP8 in 2 yılı falanda yok max. yaza kadar kendine gelir o işletim sistemi. Zaten şu anda bile çoğu kişinin işini görücek bir markete sahip..

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
symbiandan androide geçersen pek bir fark göremezsin bence. ikisi de kasıyor. android ki bir süre sonra rehber, mesajlar, fotoğraflar vs. ikona bastığında beklemek zorunda olduğun bir sistem,, ne bileyim yani 1000lira verdiğim telefonda böyle şeyler olmasını istemem ben, ama senin tercihin tabi ki

Invoke

Invoke

Üye
Vuuu, symbianla android arasında fark göremiyoruz :D

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Aynen.. Symbianda Androidde ağır işletim sistemleri.. Birde 1000+ Tl ye bir Android alınmazsa, deli eder adamı.. WP8 hem tüm işletim sistemlerinde çok değişik bir işletim sistemi hemde daha stabil.. Hatta WP8'i iOS a bile benzetebiliriz.. WP8dede çok öne çıkan bir menü tuşu yok. Tüm uygulamaları gösteren bir kısım var ama tam olarak menü diyemeyiz :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Konuyu zamanı gelince açsaydınya 6 ay evvelden konumu açılır ?

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Arkadaşım, illa telefon alcağı zaman konu açıcak diye bir kural yok ki. Adam sadece hangi telefonu alıyım diye sormamış. WP8 hakkında ve Xperia modeli hakkında bilgi almak içinde açmış konuyu.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şunu belirtmek istedim,ben şuan Lumia920 kıllanıyorum ve çok çok memnunum.bu cihazı almadan önce s3 aldım bir hafta kullanıp eşime verdim çünkü rehber başta olmak üzere çok kasıyor du.wp nin android den en büyük eksiği kasılmayışıdır:)bu olay gelecek güncellemelerle de çözülecek gibi gözükmüyor:)

Kerim.

Kerim.

Üye
Android kasiyor androidin rehberi kasiyor demeseniz?
S3un rehberinin kasmasi touchwizle alakali androidle degil.nexuslarin falan rehber acmasina bakin

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Android kasiyor androidin rehberi kasiyor demeseniz?
S3un rehberinin kasmasi touchwizle alakali androidle degil.nexuslarin falan rehber acmasina bakin
peki neden bir kişi nexus önerisi yapmadı acaba.tamam nexusta saf android var ama talep görmüyor.

turbocore35

turbocore35

Üye
peki neden bir kişi nexus önerisi yapmadı acaba.tamam nexusta saf android var ama talep görmüyor.
çünkü sd kart takılmıyor ondanda kasmıyor diyemeyiz ama Bi nebzede olsa etkisi vardır 11 gb hafıza sd kartsız şuan hıc kimsenin işine yaramaz diyemizama bu devirde çoğu kişinin işine yaramayabilir

Üst Alt