[rom][jellybean]samsung Galaxy S4 (gt-i9505) Cyanogenmod 10.2 Rom Yükleme [android 4.3]

Sponsorlu Bağlantılar

Equus

Üye
    Konu Sahibi
[rom][jellybean]samsung Galaxy S4 (gt-i9505) Cyanogenmod 10.2 Rom Yükleme [android 4.3]

Galaxy S4 (GT-I9505) telefonunuz için güzel bir rom olan CyanogenMod 10.2 romudur.Romun içinde türkçe dil seçeneği bulunmaktadır.Google uygulamalarının düzgünce çalışabilmesi için gapps adlı paketin kurulması gerekir.Aşağıdaki linklerden gerekenleri indirebilirsiniz.
NOT: Düşük fiyatlardan premium alarak çok kısa sürede indirebilirsiniz üstelik mobil ödeme seçeneği de mevcut.

UYARI: Rom yüklerken meydana gelecek bozulmalardan,hasarlardan vb. ben sorumlu değilim çünkü rom yüklerken az da olsa brick olma ihtimali vardır.

İyi kullanımlar :)Güncellendi :)

• Beğen
Tepkiler: Ferzan

hiphaprockcani1

hiphaprockcani1

Üye
Nasıl yüklerim ben bunu kardeşim??

canlıcan

canlıcan

Üye
merhaba bu romu buradan değilde başka yerden hatta kendi sitelerindeki s4 i9505 tüm sürümleri denedim yükledim bazısı yüklenmedi bazısıda yüklendi fakat simkartı görmedi cihazla gelen simkarttan filan bahsediyor cihazda mobil ağlar kısmındaki seçenekleri denedim ama malesef olmadı şimdi bunu yüklediğimde öyle bir sorun olurmu acaba

hiphaprockcani1

hiphaprockcani1

Üye
Flaşlama olayını nasıl yapacam kardeş bi yazar mısın ?

Üst Alt