Uygulama Google Play Den Indirdiğim Uygulamalar?

Sponsorlu Bağlantılar

ciwano0114

Üye
    Konu Sahibi
Google Play Den Indirdiğim Uygulamalar?
google play den indirdiğim uygulamalar yani apk dosyaları nereye iniyor arkadaşlar? araştırdım data dizinin de app dosyasına deniliyor ancak data da öyle bir şey görmedim. tam yolu nasıl bulacağı mı söyler misiniz lütfen .
tel root lu

Kontrol

Kontrol

Üye
marketten appsaver uygulamasini indir marketten vs. yukledigin uygulamalari apk olarak alabilirsin

.caner.

.caner.

Üye
Es File Manager 1. Önerimdir.
Hem Türkçe hemde kolay bir arayüzü var.

adagl

Üye
titanium backupla yedekle apk yıda veriyi de yedekle daha iyi.

The Shadow

The Shadow

Üye
titanium backupla yedekle apk yıda veriyi de yedekle daha iyi.
titanium backupta dosyalar .apk şeklinde değil farklı uzantılarda kaydediliyor diye biliyorum :)apk yedekleme olarak bunu öneririm ama veri yedeği için titanium backup gerekir :)

adagl

Üye
titanium backupta dosyalar .apk şeklinde değil farklı uzantılarda kaydediliyor diye biliyorum :)apk yedekleme olarak bunu öneririm ama veri yedeği için titanium backup gerekir :)

eskiden öyle idiyse bilmiyorum ama bende titanium backup klasörü var orda apk ayrı. zip te veri ayrı zipte kaydoluyor. istediğimde apk yı zipten çıkarıp yüklüyorum

The Shadow

The Shadow

Üye
eskiden öyle idiyse bilmiyorum ama bende titanium backup klasörü var orda apk ayrı. zip te veri ayrı zipte kaydoluyor. istediğimde apk yı zipten çıkarıp yüklüyorum
öyle olabilir belki hiç içine bakmadım :D

Sin007

Sin007

Üye
Es dosya yöneticisi ve yardımcılarını yükle

serdar431

serdar431

Üye
hiç uğraşmayın ROOT EXPLORER programı ile data/app içine girin hepsi orada apk. şeklinde bulunuyor.

• Beğen
Tepkiler: eren3546

Üst Alt