Öneri Lumia 820 - Bu Programın Adı Ne?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 820 - Bu Programın Adı Ne?
Arkadaşlar merhaba, ben çok soru soruyorum kusura bakmayın :) Ancak şunu merak ettim, aşağıda resim paylaşıyorum. Bu resimdeki programın adı ne, yani bende cihazımda böyle birşey kullanabilirmiyim? Cevaplarınızı bekliyorum.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Nokia bilen goz

mesutcinik

mesutcinik

Üye
here city lens ==>

katil_197

katil_197

Üye
Nokia bilen göz de Nokia haritalarda konumunu bul ve oradaki göze tıkla aynı görevi yapıyı :D

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Benim bildiğim bu program zaten telefonlarda yüklü değil mi?

turbocore35

turbocore35

Üye
yüklü gelmiyor :D

alasulumurat

alasulumurat

Üye
bende l820 var. Yüklü geldi. Here City lens veya tr ismi ile bilen göz

osmanmert99

osmanmert99

Üye
yüklü geliyor.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
GDR 1 ile yüklü geliyordu Lakin GDR 2 ile yüklü gelmiyor. Gdr2 yi flashlayanlar Hatırlar.

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Cihaza programı yükledim, teşekkürler. Ancak birşey daha merak ediyorum ben benim dükkanımı buna eklemek istiyorum bu mümkünmü? Bekliyorum teşekkürler.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Maalesef ekleme şansınız yok.

serinaga

serinaga

Üye
Cihaza programı yükledim, teşekkürler. Ancak birşey daha merak ediyorum ben benim dükkanımı buna eklemek istiyorum bu mümkünmü? Bekliyorum teşekkürler.

Bunu NOKIA Türkiye ile görüş istersen, Nokia Haritalar ekibiyle paylaşarak ekletebilirsin belki ...

beats

beats

Üye
buradan giriş yapıp ekleyebilirsin

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler yardımlarınız için, en kısa sürede dükkanımızı etiketliyorum, konu kapanabilir hepinize teşekkürler :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Teşekkürler yardımlarınız için, en kısa sürede dükkanımızı etiketliyorum, konu kapanabilir hepinize teşekkürler :)
bu arada hangi şehir hangi market merak ettim belki uğrarız bir ara

beats

beats

Üye
gerekli bilgilerden sonra işletmenin facebook hesabı varsa kolayca oluyor yoksa kartpostal seçeneği ile de işletme eklenebiliyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
yok ben biliyorum kendi işyerimi filan kayıt etmiştim ben bilen gözde nasıl ekleniyor onu soruyorum :)

beats

beats

Üye
:) belki yeni güncellemelerde o kolaylık sağlanabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...