Tavsiye Vold.fstab Dosyasını Nasıl Düzenlerim

Sponsorlu Bağlantılar

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
Vold.fstab Dosyasını Nasıl Düzenlerim
sd kartı dahili hafıza gbi gostermek istiorum bunun icin vold.fstab tan neleri degistirmem lazım. bu da iste stock vold.fstab dosyam

yada yapabilen varsa duzenleyip bna göndersin

muratvemine

muratvemine

Üye
Telefon marka modelin ne?

• Beğen
Tepkiler: AHKE
AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
s6310 galaxy young

muratvemine

muratvemine

Üye
Sd swap kesinlikle onermem ben zamaninda yapmistim.Basta her sey cok iyi gidiyor dha sonra telefon kafayi yiyor durduk yere uygulamalar durduruluyor, en sonunda hafiza kartini ve telefon hafizasini gormuyor telefon.Telefonda takili sd yok diyor kamera , muzk calar kitleniyor.Yeniden rom atmak zorunda kaliyorsun.Illada ypicam diyorsan sehriyar a mesaj at yardmci olur.

• Beğen
Tepkiler: AHKE
AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
ewt o sorunlar çıkabilir haklısın.tamam pm atayım sehriyara.ilgilendiğin icin saol arkadaşım

muratvemine

muratvemine

Üye
Ne demek kardesim.:)

The Shadow

The Shadow

Üye
Sd swap kesinlikle onermem ben zamaninda yapmistim.Basta her sey cok iyi gidiyor dha sonra telefon kafayi yiyor durduk yere uygulamalar durduruluyor, en sonunda hafiza kartini ve telefon hafizasini gormuyor telefon.Telefonda takili sd yok diyor kamera , muzk calar kitleniyor.Yeniden rom atmak zorunda kaliyorsun.Illada ypicam diyorsan sehriyar a mesaj at yardmci olur.
yaw ne saçmalıyosun hiç bir şey olmuyor sen gidip başka sistem dosyalarıyla oynarsan öyle olur tabii vold.fstab ı değiştirmenin telefona artısı eksisi olmaz sadece hafızalar yer değiştirir o kadaral şunu bir dene belki çalışır :)

muratvemine

muratvemine

Üye
yaw ne saçmalıyosun hiç bir şey olmuyor sen gidip başka sistem dosyalarıyla oynarsan öyle olur tabii vold.fstab ı değiştirmenin telefona artısı eksisi olmaz sadece hafızalar yer değiştirir o kadaral şunu bir dene belki çalışır :)

Haddini bil.Agzimi bozdurma mubarek aksamda bnm.
Ben dha once denedim sdswap bi sure snra htalar vermeye basladi.Sistm dos. flanda kurcalamadim.
Arkadasda yapim bnm gbi magdur olmasin diye mesaj yzma geregi duydum.

• Beğen
Tepkiler: Neagf
TheMadness

TheMadness

Üye
Ben dha once denedim sdswap bi sure snra htalar vermeye basladi.Sistm dos. flanda kurcalamadim.

Tamam sakin :D sorun oluşabilir de arkadaş yapmak istemiş.

The Shadow

The Shadow

Üye
Küfür etmeyi hala akılcıl bulanlar varmış kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz Allah bilir. Sizin gibi geri kafalar yüzünden millet bir şey öğrenemiyor burda. Öncelikle doğru dürüst konuşmayı öğren ondan sonra millete haddini bildirmek için kafa tut. Sonra bir bakarsın sana da haddini bildirirler.

muratvemine

muratvemine

Üye
Küfür etmeyi hala akılcıl bulanlar varmış kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz Allah bilir. Sizin gibi geri kafalar yüzünden millet bir şey öğrenemiyor burda. Öncelikle doğru dürüst konuşmayı öğren ondan sonra millete haddini bildirmek için kafa tut. Sonra bir bakarsın sana da haddini bildirirler.

Ben küfür filan etmedim etmiyorumda.Ağız bozmak, argo konusmaktır.Küfür etmek değildir, dar çaplı düşünen tek yönlü düşünen ergenim bnm :)

Bana doğru dürüst konus diyene bakın;

yaw ne saçmalıyosun hiç bir şey olmuyor sen gidip başka sistem dosyalarıyla oynarsan öyle olur tabii vold.fstab ı değiştirmenin telefonaartısı eksisi olmaz sadece hafızalar yer değiştirir o kadar
--- Mesajlar birleştirildi, Bugün 19:46, Orjinal mesaj zamanı: Bugün 19:41 ---
al şunu bir dene belki çalışır :)

The Shadow

The Shadow

Üye
Ben küfür filan etmedim etmiyorumda.Ağız bozmak, argo konusmaktır.Küfür etmek değildir, dar çaplı düşünen tek yönlü düşünen ergenim bnm :)

Bana doğru dürüst konus diyene bakın;

yaw ne saçmalıyosun hiç bir şey olmuyor sen gidip başka sistem dosyalarıyla oynarsan öyle olur tabii vold.fstab ı değiştirmenin telefonaartısı eksisi olmaz sadece hafızalar yer değiştirir o kadar
--- Mesajlar birleştirildi, Bugün 19:46, Orjinal mesaj zamanı: Bugün 19:41 ---
al şunu bir dene belki çalışır :)
biz o yaşları geçeli çok oldu darısı senin başına :D argo konuştuğum yer varsa adminlere söyle banlasınlar ve bu arada bu yardım amaçlı bir konuyu ne hale getirdik arkadaşın konusunu daha fazla kirletmemek amaçlı tartışmaya son vermek gerektiğini düşünüyorum ve bugün çok yoruldum bebek bakıcılığı yapmaya hiç vaktim yok bu konuda çözüm bekleyip hüsrana uğrayan arkadaşlardan çok özür diliyorum ve hepsine iyi geceler diliyorum...

• Beğen
Tepkiler: Kontrol

Üst Alt