Samsngalaxy S3 Sim Kart Hatasi ... Vsss Bakarsaniz Sevinirim

Sponsorlu Bağlantılar

McBoltt60

McBoltt60

Üye
    Konu Sahibi
Samsngalaxy S3 Sim Kart Hatasi ... Vsss Bakarsaniz Sevinirim
Arkadaslar daha 3 aylik olan telefon
Sorunum SİM KART CIKARILDI hatasi alıyorum. ...
Bu arada bi yapmıyor cepte uzun dursun yada hic elleme kullanma kilidi actigin zaman ise o hata karsimda gebe oluyor ..
Bir çözüm yolu yok mu ?
Yoksa
En iyisi garanti ye vermek olucak !!!cevap yazan da mı yok !!
heran gibi bilgi yardmcı olmanız dilegıyle ...

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Sim kartınız 64 kb. 'lık ise bazen bu ve buna benzer problemler olabiliyor. 128 kb.' lık bir kart takarsanız ; probleminiz ortadan kalkabilir.

McBoltt60

McBoltt60

Üye
    Konu Sahibi
ne alaka hafıza :D neredeyse dolu degıl
tam 60 kisi var yetmesi gerektigi yerde byle sorun oluyor saaa harbii yhhh yanii
hadi fazla olsa belki ama fazla degilll
baskasıda TR romu tkrar ykle
ykledim mavi erkan sounu ortadan kaltı derken bi kac hafta sonra sabah baktım acarken mavi ekran geld sarj%4 pprogram acık bırakılınca olyo bu kesın bu ayrıntı normall bile degil
Sim kartınız 64 kb. 'lık ise bazen bu ve buna benzer problemler olabiliyor. 128 kb.' lık bir kart takarsanız ; probleminiz ortadan kalkabilir.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
ne alaka hafıza :D neredeyse dolu degıl
tam 60 kisi var yetmesi gerektigi yerde byle sorun oluyor saaa harbii yhhh yanii
hadi fazla olsa belki ama fazla degilll
baskasıda TR romu tkrar ykle
ykledim mavi erkan sounu ortadan kaltı derken bi kac hafta sonra sabah baktım acarken mavi ekran geld sarj%4 pprogram acık bırakılınca olyo bu kesın bu ayrıntı normall bile degil
1/5 sene evvel s3 u aldığımda 64 kb lık kartlar da sorun oluştuğunu okumuştum ; okuduklarım a dayanarak bende operatör ume başvurup 128 kb lık bir kart almıştım ; şu ana kadarda hiç bir problemim olmadı. Benimki sadece yardımcı olmak hususunda bir fikirdi. Gereksiz bir şekilde saçma sapan yuh diyerek cevap yazman tuhaf olmuş biraz.....

• Beğen
Tepkiler: McBoltt60
AHKE

AHKE

Üye
aynısı benim h.kartında oluyor kilit ekranı bi açıyorum sd kart beklenmedik şekilde çıkarıldı hatası alıyorum.

McBoltt60

McBoltt60

Üye
    Konu Sahibi
1/5 sene evvel s3 u aldığımda 64 kb lık kartlar da sorun oluştuğunu okumuştum ; okuduklarım a dayanarak bende operatör ume başvurup 128 kb lık bir kart almıştım ; şu ana kadarda hiç bir problemim olmadı. Benimki sadece yardımcı olmak hususunda bir fikirdi. Gereksiz bir şekilde saçma sapan yuh diyerek cevap yazman tuhaf olmuş biraz.....

Abicim pardon alindin hemen kusura bakma sadece tartisma yapiyoruz ne bilim ki alinacagini :)) tkrar kusuraa bakma
Bakalim bende yaptirabbilirsem eğer 120kb kart yaptiricam
Konuma katildigibi icin teşekkürler;););)

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN

Üst Alt