Öğrenci Hesabı

Sponsorlu Bağlantılar

Ccihat67

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
Öğrenci Hesabı
Banka hesabı açmak istiyorum şimdi stajdan aldığım parayı oraya koyup seneye üniverstede harcamak istiyorum inşallah :) Hangi bankayı önerirsiniz para kesintisi felan oluyomu ?

kartal835

kartal835

Üye
Evet oluyor kesinti 6 ayda 60 70 tl alıyorlar

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
marist

marist

Üye
Ptt kartından da alıyorlar mı ? Ve öğrenciysen almıyorlar diye biliyorum.

• Beğen
achambo

achambo

Üye
bank aysa var benim hiç bir şey almıyolarsitelerde geçer öğrenci hesabı diye ücretsizlere bak:oke:

• Beğen
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Banka hesabı açmak istiyorum şimdi stajdan aldığım parayı oraya koyup seneye üniverstede harcamak istiyorum inşallah :) Hangi bankayı önerirsiniz para kesintisi felan oluyomu ?
kuveyttürk

• Beğen

Samet.25

Halkbank da hesabim var kesinti filan yapmiyolar istedigin zaman yatir istedigin zaman cek

Ccihat67

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
KayraBey

KayraBey

Üye
Her banka hesap işletim ücreti kesiyor. Öğrenci olunca kesmeyebilir bilemiyorum.otomatik ödeme talimatı istiyorlar genel de. Halk bankası da ücret alıyor bana kendileri söyledi.

Ccihat67

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
Her banka hesap işletim ücreti kesiyor. Öğrenci olunca kesmeyebilir bilemiyorum.otomatik ödeme talimatı istiyorlar genel de. Halk bankası da ücret alıyor bana kendileri söyledi.

Hepside alıyorsa en az alanı bulmak lazım bunun hakkında bilginiz varmı :)

marist

marist

Üye
Ptt hesabını araştırsana.

marist

marist

Üye
Yaw ara sor yada sana yakın bir şubeye git.

• Beğen

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Üniversitenin verdiği ziraatkart durmuyor mu ondan tek kuruş kesilmez.
başka bir hesap istiyorsan vakıfbanktan aç.Bende yıllık 34 tl tl kesiliyor sanırım.Fakat kredi kartı da alırsın otomatik ödeme talimatı verirsin o zaman hiç kesilmez.Tabi o kredi kartını kullanmayacksan al.
Son tavsiyem ise hepsini boşverip Halkbank bankomat kartı alman : )

• Beğen

Samet.25

para cekerken ücret alıyo o ayrı ben kesinti yapmıyo derken 60 70 tl almıyo onu demek istedim yoksa hepsi alıyo para cekerken :D

• Beğen
kartal835

kartal835

Üye
her banka kullanım ucretı kesıyor

Ccihat67

Ccihat67

Üye
    Konu Sahibi
en az hangisi ?

achambo

achambo

Üye
ben de hiç almıyo ne para çekerken ne 6 ayda ne de yılda ne kadar para varsa aynem duruyo

achambo

achambo

Üye
ama senden alır hepsi doğru ya öğrenci hesabı olmuyo sonuçta

• Beğen

Üst Alt