Bıktım Arkadaş Yaaa

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Bıktım Arkadaş Yaaa
çalıştım yerde adam araya götür diyor adam arabaya bakıyor araya götür diyor nereye diyorum araya diyor dükkanı bana göstermiyor tekrar neresi usta dedim la bi ... git ya bir yeri de bilmiyon diyor içime ata ata nereye kadar ya

işten bir sıkıntım yok pişman da değilim

ya tankını açık bırakmışlar yağ tankını boşalcaktım yanımda 2 abi vardı yağ tanklarını almaya gelmiş tankın hava yerini açık bırakmışlar son ayarında havayı bir takıyorum tank birden bir şişiyor bommmmm tavan simsiyah + yerler benim kafam yağ içinde ama yadımdaki bir abi anlatılmaz yaşanır o derece yağ idi suratı
sonra kapatma yerini arıyorum ama bulamıyorum tankın hava yerini baptımı bilmiyorum telaş içindeyim en sonunda hortumuçekmeyi başardım ama kafamı abiye çevirdim bir baktım adam yağğ :D

her neyse onu geçelim padron geldi sen doğru düzgün bir işi yapamıcan mı diyor la ben ne bilim daha 1 hafta önce gelmiş bir adamım ne anlarım tankı boşalmadan sonra sessiz sesiz arkadam konuşuyor diyecektim abi sen benden mennunn musun diye mennun değilim dese idi işi anında bırakcaktım

onu da geçtim

sonra

bana arabanın balatasını sök diyor gelde yap nerden bileyim ben ya sonra ben bişey ellemedim geldi dedi sen bunu hala sökmedinmi diyor ya yine diyecektim la ben nerden bilim balata sökmesini yaa o gin benim 6. günüm mü ne bir çrak sizce 6 günde balata sökmesini öğrenebilirmi yaa

devamını anlatacamsonra ben den 4.günümde bende keski istiyor ben daha keski nedir bilmiyorum tezgaha gittim nebilim ben bakıyorum nedir nedir arkadam bağırıyor lan nerdensin diyor bana usta keski nedir ben bilmiyorum dedim sen ne biliyon ki dedi

allaha şükür takımları buluyorum ama bazen takımları karıştırıyorum başka anahtar getiriyorum yine bağırıyor

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve achambo

achambo

achambo

Üye
hikmet git okula dön ya bunlar çekilir mi

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
açıktan okuyorum veokula gimek istemiyorum başaramayacağımı bildiğim için çalışmaktan yana bir sıkıntım yok ama padron beni deli ediyor

gün de yağı araya koy diyor neye nereye koyim demeden adam gitti sonra geri geldi dedi sen yağı koymadın mı neyi nereye koyim söylemedin ki dedim yine bağırdı arkamı dödüm arkamdan konuşuyor sonra bir patladım ama baya bir sesimi çıkardım usta dedim sen bana neyi nereye koyacamı söyledin ki dedim o zaman sustu tm dedi yağı koy dedi :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Hıqh_VoLTaqe27
achambo

achambo

Üye
atarlı hikmet iş başında:ehe

• Beğen
Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
alışırsın hikmet takma kafaya sen cin gibi çırak olsan o usta olmuşya bağıracak aman çekilmez ya kardşim atarlı ustalar sen anlat ama böyle uzun uzun güzel oluyo okuması :ehe: :D

• Beğen
Tepkiler: hikmet366 ve -Börteçine-
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
onu al oraya koy

• Beğen
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Gel bizim kargoya akşam 5 gece 2 sadece koli taşıyacan 803tl maaş ssk servis yemek artı mesaide var saati 2 tl

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
bakalım bu gün işe gidiyorum bu gün ne yaşayacazz

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
kolay gelsin hikmet usta :ehe

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
bügün fazla birşey olmadı

BelaMonte

BelaMonte

Üye
yemin ediyorum aynı durumda bende vardım babamın yanında tekstil de çalışıyordum ordan bana 6463 u getir diuo ne diyo anlamıyorum soruyorum cevap vermiyor 5 Dakka sonra bana sen hala getirmedinmi diyo deliriyorum diyorum sen bana neyi getireceğimi söylemedin ki 6463 dedi ota kıyafetin kodu, 2. Gün de nasıl ezberleyeyim :D

• Beğen
Tepkiler: Hıqh_VoLTaqe27
achambo

achambo

Üye
benim başımdan çok büyük olay geçti kaldırımdan asfalta atladım tam 12 santimdi

Üst Alt