Haber Blu Products Yeni Akıllı Telefonu “studio 5.5″i Duyurdu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Blu Products Yeni Akıllı Telefonu “studio 5.5″i Duyurdu
Amerika Birleşik Devletleri kökenli akıllı telefon üreticisi firmalardan bir tanesi de BLU Products. Ülkemiz de pek bilinmese de BLU Products özellikle sunduğu uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri ile dikkat çekmesini biliyor. Firma şimdi de büyük ekranlı yeni akıllısı BLU Studio 5.5 ile karşımıza geldi.

BLU Products‘ın yeni akıllı telefonu 5.5″ büyüklüğünde ve 480×854 pikselbüyüklüğünde dokunmatik ekran ile birlikte geliyor. Ekran, 178ppi ekran piksel yoğunluğuna sahip. Yonga setine bakacak olursak eğer, 1.2Ghz saat hızında çalışan Cortex-A7 tabanlı dört çekirdekli işlemci içeren MediaTek MTM6589 yonga setinden güç alıyor.

BLU Studio 5.5 akıllı telefon grafik işlemcisi de PowerVR SGX544. Akıllı telefon 1GB sistem belleği yanı sıra 4GB dahili veri kapasitesi sunuyor. BLU Studio 5.5‘in arka yüzünde 1080p Full HD video çekimi yapabilen kamera yer alırken, ayrıca ön tarafta da VGA ayrı bir kamera daha yer almakta.

BLU Studio 5.5 çift SIM kart desteği sunuyor. Bataryası da 2.250mAholarak belirlenmiş. Bu batarya da 300 saat bekleme süresi ve 4 saat 3G konuşma süresi sunuyor.

Yeni akıllı telefon 157mm x 79.5mm x 9.5mm ölçülerinde ve 184 grağırlığında. İşletim sistemi olarak da Google Android 4.2 Jelly Beanüzerinde çalışıyor.

Amazon ve Best Buy üzerinden satışa sunulacak olan akıllı telefon 179$fiyat etiketine sahip olacak.

BLU Products yeni akıllı telefonu “Studio 5.5″i duyurdu

BelaMonte

BelaMonte

Üye
imkanları buna yetmiş :D konu için teşekkürler

Invoke

Invoke

Üye
Yeni gmd mi bu ? :D

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
gmnin noteda bu olacak demedi demeyin :)

rebher

rebher

Üye
GENERAL MOBİLE bunuda getirsin

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Sekli güzel aslında

• Beğen
Tepkiler: .caner.
0MG90

0MG90

Üye
Bende telefon şeklini çok beğendim ülkemize gelmeli böyle telefonlar

• Beğen
LimePie

LimePie

Üye
donanımı dandik olmuş az daha güçlü yapsaydılar daha çok alıcısı olur gibi

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
2 ay sonra yeni telefon getirecek diye duydum ben o telefon bu olabilir ama gm satış politikası iyice bozuldu 599 tl çıkan telefon dolar artışına baglanıp 650 tl çıkartıldı şimdide dolar geriledi niye aynı oranda fiyatı düşmüyor ben sadece discovery de gördüm bu artışı hangi telefon olursa olsun zamanla ucuzlar gmd artıyor

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Tasarım Harikası

chun02

chun02

Üye
Çok boş bi telefon gmd bundan daha iyi

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Gmd buna bin basar ama gmd bu tasarimla gelseydi daha iyi olur du

KayraBey

KayraBey

Üye
Büyük ekranlı ucuz telefon...

fk555897

fk555897

Üye
5.5" ekranda o kadar az çözünürlük yeterli olacak mı?

• Beğen
achambo

achambo

Üye
çözünürlük kötü

PriZm

PriZm

Üye
Ekran boyutu benim telefon kadar ama çözünürlük 854*480.Pikseller nasıl sayılır merak ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Dede ve .caner.

Üst Alt