Haber Bittersweet Shimmer Ile Gelen Yeni Glance Screen Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bittersweet Shimmer Ile Gelen Yeni Glance Screen Özellikleri

Nokia'nın Windows Phone platformundaki Lumia serisi akıllı telefonları için hazırladığı ekstralardan birisi de Amber güncellemesiyle gelen Glance Screen(Göz Atma) ekranı.

Kullananlar farketmiştir mutlaka uygulama sanki Beta aşamasındaymış hissi veren bir kaç eksikle geldi. En önemlisi uygulamanın doğası gereği olması gereken kilit ekranında bildirim gösterimi. Bir diğer eksik ise uygulamanın kişiselleştirilememesi. Göz atma ekranındaki saat rengini kullanıcı belirleyemiyor. Standart olarak beyaz saatle gelen özellik gece modunda ise kırmızı renge dönüşüyor.

GDR2 + Amber güncellemesi içinde gelen Glance Screen uygulaması GDR3 güncellemesine dahil edilecek BitterSweet Shimmer firmware güncellemesinde yeni özelliklerle desteklenmeye devam edecek. Geçtiğimiz günlerde verdiğimiz haberimizde de belirttiğimiz gibi Glance Screen uygulaması kilit ekranında bildirim özelliğine kavuşacak. Bugün sızdırılan bir resime göre ise Glance Screen saatinin rengini dilediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Bu renkleri tema renklerinde olan 20 renk arasından seçebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ceza87, Esendağlı ve sinanozcan312

skynet

Üye
Oww bu iyi oldu işte :tşk:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
güzelmiş

dakamon

dakamon

Üye
Haber için teşekkürler. Her zamanki gibi zaman geçtikçe sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bakalım daha neler gelecek sızıntı olarak :)

turbocore35

turbocore35

Üye
520 de bug var galba ayarlar dokuna grince 2 Sn göz atma ekrnı geliyor

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Haber iyi güzelde bu özellik çok fazla şarj yiyor :dry:

symbianbelle

symbianbelle

Üye
haber için sağol abi daha güzel olacağı kesin...

narnia16

narnia16

Üye
İşte buna çok sevindim telefon sarı saat kırmızı bir Fenerbahçeli olarak sinirimi bozuyordu :D

PureFood

PureFood

Üye
şu yazılım nsu'ya gelse ya artık

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Seçim tema renklerine göre değil de 4 renk arasından olacak sanırım.
Kırmızı ve Beyaza ek olarak, Mavi ve Yeşil renk seçebilme özelliği geliyor.

Edit: Evet son sızıntılar 20 tema rengi olacağı yönündeymiş.

skynet

Üye
Offfff kasım gel artık :aha:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Seçim tema renklerine göre değil de 4 renk arasından olacak sanırım.
Kırmızı ve Beyaza ek olarak, Mavi ve Yeşil renk seçebilme özelliği geliyor.

Edit: Evet son sızıntılar 20 tema rengi olacağı yönündeymiş.
ah bu lag yok mu:kıskıs:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
geç olsun güç olmasın Ota nın gelmediğini hesap edersek bu ambere benzemesinde geç gelsin diyorum

respection123

Üye
gelsin yeniler :)

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Gözümüz NSU da bekliyoruz ;)

serinaga

serinaga

Üye
Güzel haber, teşekkürler paylaşım için ...

ON9

ON9

Üye
Haber iyi güzelde bu özellik çok fazla şarj yiyor :dry:
İyi hoş ama size katılıyorum. Bir de glance ekranında bildirimin olması çift ekran kilidi gibi oluyor sanırım. Sizce de saçma değil mi

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
İyi hoş ama size katılıyorum. Bir de glance ekranında bildirimin olması çift ekran kilidi gibi oluyor sanırım. Sizce de saçma değil mi
evet bu kötü önce saati açıp sonra kilit'i kaldırmak hakikaten bana da saçma geliyor

Üst Alt