Sonunda Xperia Z Aldım Görüşleriniz Lütfen :)

Sponsorlu Bağlantılar

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Arkadaşlar aldığım telefon daha 3 aylık fiyatı ise 1200 kutusu garantisi herşeyi var sizce iyimi görüşlerinizi bekliyorum :)
hayırlı olsun dostum bana göre süper seri bi cihaz değil ama yinede üst seviye ve o fiyata çok iyi almışsın güle güle kullan kardeşim. iyi forumlar :ok2:
yaa arkadaşım sen ne konuştuğunu bilmiyorsun yada sen telefondan anlamıyorsun. xperia z nin üstüne telefon yok şu an bunu senin kabullenmen lazım bir daha yorum yapmadan önce bu forum da bir araştırma yap anlarsın boşu boşuna burada yorum yapıp konuyu sohbet haline getirmeyin.
Başka bi cihaz kulanmadğn belli. 3 ay geriden gelen bi ülkede yok ki dedğin lafa inanalım

ANIL

ANIL

Admin
Seviyeli bir şekilde devam edelim. Xperia Z işlemci performansında One ve S4'ten geride kalıyor. Donanım olarak Xperia Z en iyisi değil yani. Telefonu alan arkadaşa hayırlı olsun diyorum.

• Beğen
Tepkiler: .caner., HighCore, Invoke ve 1 kişi daha
caglar b

caglar b

Üye
O fiyata çok iyi bulmuşsun, hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: HighCore
chun02

chun02

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ilginiz için saolun

emreyılmaz545454

emreyılmaz545454

Üye
hayırlı olsun bnde aldım dha 1 ay olmadı aşırı derecede memnunum :)

anisti

anisti

Üye
hayırlım olsun güle güle kullan

Invoke

Invoke

Üye
Yanlış bilmiyorsam arkadaş telefonunu geri vermişti (kamerasında sorunlar varmış...) Konu kilitlenebilir, sanırım.

Kontrol

Kontrol

Üye
Havuza telefonla girmek nedir be kardeşim sanki boğulma durumunda cankurtaran moduna girecek :D

hizan

hizan

Üye
Xperia z s4 lerden kat kat iyi aksini iddia eden var ise karşılaştırmaya hazırım.

MrExpert

MrExpert

Üye
Xperia z s4 lerden kat kat iyi aksini iddia eden var ise karşılaştırmaya hazırım.

Beni sadece güldürüyorsun :D Hangi Yönden üstün ? Donanımsal veya Yazılımsal Olarakmı ? Yada ergonomik Olarakmı ? neye göre üstün harbi süper fanboy çıktın.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
boran9999

boran9999

Üye
Suya ve toza dayanıklılık diyorsan kesinlikle haklısın Diğer yönleriyle Z1 S4 e rakip olamaz

hizan

hizan

Üye
Sen xperia z yi eline alıp inceledinmi hiç ben inceledim s4 almaya değmez.

hizan

hizan

Üye
Ben xperia z den bahsediyorum.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Bi arkadaşımla yüzmeye gittik caddebostana, galaxy ace var adamda. Şortunun cebinde unutmuş 2 saat yüzdü sonra kuruttu pirinç içine koydu tamam hala kullanıyor :)

• Beğen
Tepkiler: .caner., Dede ve Kontrol

Üst Alt