Öneri Oyun Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hikmet366

hikmet366

Üye
Wolfteam Olabilir :yuru

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
S2 (Son Silah) Oynayabilirsin..
Yine nakitliler var :( :) Onuda denedim ama onua sevmedim, joygame beceremiyor, bu aralar dotA ile LOL tutuluyor gibi. Bu ikisinden birinin bölümü açılmalı diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Minecraft açılsınn :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Merhaba arkadaşlar
Konuya geri dönüş geç oldu biraz, zira önerinizi değerlendirmemiz gerekti.
Çoklu Online (multi-player) oyunlar her geçen gün artmakta ve bazıları aktifliğini yitirmekte, arada tutulan, oynanan oyunlar var ancak her oyun için alt forum açmamız doğru olmaz, zira herkes kendi zevkine göre oynadığı oyun için alt forum isteyebilir.

Hükümran senfoni, secret battle forumdan kaldırıldı ve İstanbul kıyamet vakti'de aktifliğini yitirdiği için forumdan çıkarılıp online bölüme taşınmıştır.

Tutulan, ilgi gören, çok konuşulan oyunlar hakkında konuşup tartışacağınız bölüm yerine Çoklu online oyunlar bölümüne kulüp konuları açabilirsiniz. Alt forun oluşturamayacağımız için karşılık olarak konularınızı bu bölümde üst konu yaparak telafi edebiliriz.
Oyunlarla ilgili önemli paylaşımlarınız olursa bunları da Kulüp dışında ayrıca konu açarak paylaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: GDDR5
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar :) Konuya geri dönüş geç oldu biraz, zira önerinizi değerlendirmemiz gerekti.
Çoklu Online (multi-player) oyunlar her geçen gün artmakta ve bazıları aktifliğini yitirmekte, arada tutulan, oynanan oyunlar var ancak her oyun için alt forum açmamız doğru olmaz, zira herkes kendi zevkine göre oynadığı oyun için alt forum isteyebilir.

Hükümran senfoni, secret battle forumdan kaldırıldı ve İstanbul kıyamet vakti'de aktifliğini yitirdiği için forumdan çıkarılıp online bölüme taşınmıştır.

Tutulan, ilgi gören, çok konuşulan oyunlar hakkında konuşup tartışacağınız bölüm yerine Çoklu online oyunlar bölümüne kulüp konuları açabilirsiniz. Alt forun oluşturamayacağımız için karşılık olarak konularınızı bu bölümde üst konu yaparak telafi edebiliriz.
Oyunlarla ilgili önemli paylaşımlarınız olursa bunları da Kulüp dışında ayrıca konu açarak paylaşabilirsiniz.
Anladım. :tşk: :maxicep:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt