900 Tl Ye Kadar Xperia Önerisi.

Sponsorlu Bağlantılar

PYTHONs

Üye
    Konu Sahibi
900 Tl Ye Kadar Xperia Önerisi.
Evet bu bir ankettir 900 TL ye kadar. Xperia serisinde Gorilla Glass ı olan telefonlardan hangisini seçerdiniz?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
O fiyata Xperi L ve ion var zaten, sen Gorilla Glass olan diyorsun tek seçenek kalıyor :D Yani soru Xperia L mi Xperia L mi :D

PYTHONs

Üye
    Konu Sahibi
:D Pardon tam özelliklerini bilmediğim için :D

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Şimdi baktım da L'de de yokmuş Gorilla Glass :D

x_files_x

Üye
Galaxy s3 o civarlarda

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
xperia l 2 aydır kullanıyorum süper

Invoke

Invoke

Üye
Xperialarda gorilla glass yok. Çizilmeye karşı farklı bir cam kullanıyorlar, testleri de var başarılı.Xperia L ya da daha ucuza M öneririm. Fiyatı zorlama imkanın varsa SP'nin aradaki farkı hakkettiğini de düşünüyorum.

PYTHONs

Üye
    Konu Sahibi
L gözüme güzel geldi M de 5MPX lik kamera var diye soğuk bakıyorum. SP alamam sanırım 1000+ lira sanırsam

PYTHONs

Üye
    Konu Sahibi
Yani işte yaza kadar ne kadar iner bilemem tahminim 950 en fazla ineceği nokta. L yi o yüzden yaza kadar düşünüyorum fiyatı iner 800-700 ve bende rahat rahat alırım ama o an olacak paraya bağlı biriktiriyorum ve yazın çalışacağım.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Gmd 2 çıkar belki yazın :ehe

PYTHONs

Üye
    Konu Sahibi
GMD düşünmüyorum sonuçta 2-3 yıl öncesine kadar adı bile duyulmuyordu, android pazarı sayesinde gelişti. (benim görüşüm)

Invoke

Invoke

Üye
Gmd 2 çıkar belki yazın :ehe

Benim espirimdi :eheSp 1200 civarı 1000 altına rahat düşer o zamana hatta daha da düşebilir alabileceğin fiyata gelebilir. L bir kaç aya o seviyeye iner zaten.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu ve HighCore

Üst Alt