Öneri Lumia 925 Kullananlar Tecrübelerinizi Paylaşırmısınız...

Sponsorlu Bağlantılar

RaFi_4115

RaFi_4115

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 Kullananlar Tecrübelerinizi Paylaşırmısınız...
Arkadaşlar ben lumia 1020 alacaktım fiyatı çok uçuk oldu lumia 925 almayı düşünüyorum android ve uygulama meraklısı biri değilim eğer kullanan varsa kötü yanlarını söylerse sevinirim.

Kerim.

Kerim.

Üye
1020ile tek farki kamera.onun haricinde tasarimi kat kat iyi benim icin 925in.bi sıkıntisi oldugunu dusunmuyorum wp istiyorsaniz alin bence :)

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
920nin tek kötü yanı olan ağırlık ve kalınlık sorunun çözülmüş hali. Tavsiye ederim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yaklaşık olarak bir aydır kullanıyorum. Cihazın herhangi bir sorunu yok. Klasik wp8 hızı ve stabilliğine sahip. Şık ve hafif bir cihaz tavsiye ederim. Kamera konusunda lumia1020'den geri kalsa da 6lensli kamerasıyla piyasadaki bir çok cihazdan çok çok iyi bir kameraya sahip. Batarya konusunda benim gibi sürekli internet,mail ve twitter trafiğin varsa bir günü zor tamamlar. Ama standart bir kullanımda iki günü tamamlar diye düşünüyorum.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Lumia 925 de kamerada çok iyi işler çıkarıyor, WP8'den sıkılmam diyorsan al :)

PureFood

PureFood

Üye
benim 920 bile harika iş çıkarıyor, 925 6 lens ile neler yapar kim bilir:) tavsiye ederim her açıdan

PureFood

PureFood

Üye
evet, benim isteklerimi karşılıyor oyun bakımından.

fk555897

fk555897

Üye
Ben kullanmıyorum ama incelemiştim. Telefonun tasarımı çok güzel. Hafıza kartı desteklemiyor bu konuda sıkıntı olabilir. Kamerası çok güzel. Kalite anlamında pek bir sıkıntı olacağını sanmam. Performans konusunda zaten mükemmel bir telefon.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye
Ben kullanmıyorum ama incelemiştim. Telefonun tasarımı çok güzel. Hafıza kartı desteklemiyor bu konuda sıkıntı olabilir. Kamerası çok güzel. Kalite anlamında pek bir sıkıntı olacağını sanmam. Performans konusunda zaten mükemmel bir telefon.

dostum inan wp kullanmayıp da senin gibi objektif bakan insan sayısı çok az.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
dostum inan wp kullanmayıp da senin gibi objektif bakan insan sayısı çok az.
aynen he.

bence işlemcisi lumia 920 ile aynı ise alma derim 1520 yi bekle derim. Çünkü bende lumia 920 yüksek çözünürlüklü oyunları akıcı oynayamıyorum. Modern combat 4, nova 3, spider man filan. Bence 1520 yi bekle derim şiddetle.

PureFood

PureFood

Üye
aynen he.

bence işlemcisi lumia 920 ile aynı ise alma derim 1520 yi bekle derim. Çünkü bende lumia 920 yüksek çözünürlüklü oyunları akıcı oynayamıyorum. Modern combat 4, nova 3, spider man filan. Bence 1520 yi bekle derim şiddetle.

dostum telefonlarımız aynı ancak bende böyle sorunlar mevcut değil. mc4'ün demosunu farklı zamanlarda 3 kere indirip bitirdim sorun çıkarmadı. diğer oyunları da bir kez demoyu oynayıp kaldırdım, sorun yaşamadım.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
dostum telefonlarımız aynı ancak bende böyle sorunlar mevcut değil. mc4'ün demosunu farklı zamanlarda 3 kere indirip bitirdim sorun çıkarmadı. diğer oyunları da bir kez demoyu oynayıp kaldırdım, sorun yaşamadım.
bende bununla ilgili konu açtım hatta video koydum. Ya en örneğinden youtubeye l920 nova3 yaz videoları izle nasıl kasıyor. Benimde aynı şekilde kasıyor. Ama sen ve mağazada yorum atanlar kasmıyor diyor. Rica etsem sana video linki verebilirmisin? Seninki nasıl akıcıysa öyle bir link ver. Eğer gerçekte de aynı değilse seninki daha akıcıysa telefonu servise vereceğim. Format attım ama yine kasmaya devam etmişti. Az birşey azalmıştı sadece. Cpu testi yaptım sonuçları yazdım gayet iyi dediler ama oyunlarda neden kasıyor? Video linki atarsan izleyeceğim. Ne kadar kasıyor yada kasmıyor bakacağım. Ona göre mecbur servise vereceğim...