Imei Klon S3 E Rom Atabilirmiyim???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
frngyhn

frngyhn

Üye
    Konu Sahibi
Imei Klon S3 E Rom Atabilirmiyim???
ARKADAŞLAR ELİMDE İ9300 S3 VAR İMEİ ATTIM CİHAZA ORJİNAL 4.1.2 YÜKLÜ SORUNSUZ KULLANIYORUM ANCAK GÜZEL Bİ ROM GÖRDÜM ARKADAŞTA ONU ATICAM YALNIZ İMEİ Bİ SİKINTI YARATIRMI ? ATIYIMMI ATMIYIMMI? THANX

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Atabilirsiniz yanlız imei uçar onun icinde arıza pacht var onunla çözerek geçebilirsiniz yinede garanti etmemekte yarar var ama imei kesin uçar.

aaeerr

aaeerr

Üye
Atabilirsiniz yanlız imei uçar onun icinde arıza pacht var onunla çözerek geçebilirsiniz yinede garanti etmemekte yarar var ama imei kesin uçar.

Klon imei S3 kullaniyorum. 9 tane rom yukledim asla sorun cikarmadi. Denediniz mi ki kesin bi sekilde kesin ucar diyorsunuz ? Yanlis bilgilendirme yapmayalim. İmei gitmez kardesim rahatca yukle. CM siddetle tavsiye ederim

frngyhn

frngyhn

Üye
    Konu Sahibi
Tamam imei null olmasi durumu beni korkutuyor iste ama deniycem :)

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Klon imei S3 kullaniyorum. 9 tane rom yukledim asla sorun cikarmadi. Denediniz mi ki kesin bi sekilde kesin ucar diyorsunuz ? Yanlis bilgilendirme yapmayalim. İmei gitmez kardesim rahatca yukle. CM siddetle tavsiye ederim
beni tanimadiniz belli ben hicbirsey hakkinda fikir yuruterek bilgi vermem yada denemedim hicbir uygulamayi paylasim yapmam.

ve herseyin bir risikki vardir siz neden kesin konusup yukle diyorsunuz sorumlulugu almamaniz iyi olurdu.

iyi forumlar

aaeerr

aaeerr

Üye
beni tanimadiniz belli ben hicbirsey hakkinda fikir yuruterek bilgi vermem yada denemedim hicbir uygulamayi paylasim yapmam.

ve herseyin bir risikki vardir siz neden kesin konusup yukle diyorsunuz sorumlulugu almamaniz iyi olurdu.

iyi forumlar

Anlik moral bozuklugu nedeniyle biraz sert cikismis olabilirim, kusura bakmayin.

EFS yi yedekleyipte mod yukle kardes. Ve modem dosyasini degistirme. Her ihtimale karsi arizapatch hafiza kartinda bulunsun

Kontrol

Kontrol

Üye
Efs yedegini mutlaka al dostum..
Rom attim imei gitmedi agda kayitli degil hatasi verdi ariza patch kurdum imei kokten gitti :) bi daha ugrasmam yani risk var dostum bilgin olsun..

frngyhn

frngyhn

Üye
    Konu Sahibi
Efs yedegini alirsam ve sdcardda arizapatch bulundurursam telefon çöp olmaz demi

aaeerr

aaeerr

Üye
CWM dan backup yap. Sonra arizapatch yukle. Arizapatch de 2 sekilde ( atiyorum; .rar ve .zip) efs yedegi alma secenegin cikar. 2 sekilde de efs yi yedekle. Butun yedekler hafiza kartinda olsun. Ama efs yedeklerini ayri bi klasore koy ki arama. Eger bir sknti olursa efs yi nasil kurtaracagini anlatirim

frngyhn

frngyhn

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hiçbirşey yapmadan direk odin ile yükledim cynagenmode 10.2 yi imeide sıkıntı çıkmadı uğraşmak istemedim doğrusu sorunsuz çalışıyor herkese teşekkür ederim .

aaeerr

aaeerr

Üye
Odinle nasil yukledin .zip dosyasini ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt