Kaspersky Internet Security 2013 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Kaspersky Internet Security 2013 Türkçe
Açıklama:
Kaspersky Internet Security 2013, bilgisayarınızı virüsler, adware ve casus yazılımlar dahil internet tehditlerinin tamamından korumak için tam bir entegre çözümdür. Kasperksy Internet Security 30 günlük deneme sürümü ile sisteminizi her türlü virüs, spy ve casus yazılımdan korur, süresi bittiğinde satın alınması gerekir.

Kaspersky Internet Security ev ve işyerinizde Windows ve Linux işletim sisteminde güvenliği sağlayacak olan bir programdır. Bu sürümü ile E-postalarınızı okurken veya internette sörf yaparken gerçek zamanlı koruma sağlayarak sizi uyarır . Aynı zamanda programı günlük, haftalık veya aylık ayarlayarak otomatik tarama yapmasını sağlayabilirsiniz.
Kesinlikle bir işletim sisteminde olması gereken bir güvenlik yazılımıdır. Şahsi bilgilerinizi ve sisteminizi maksimum seviyede korumak için üretilmiş bir üst düzey bir güvenlik yazılımıdır.
Eğer Kaspersky Antivirüs programını indirmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayınız.
Kaspersky Antivirüs 2013 Türkçe indir (151 Mb - v.13)
İkiside Orjinal Türkçedir.

hikmet366

hikmet366

Üye
en çok tercihim bu antivırus programıdır herkese tavsiyemdır teşekkürler.

delimatkap

delimatkap

Üye
dostum ben avast pro 8 antivirüs kullanıyorum 450 lisansım var ama bu Kaspersky Internet Security 2013 daha mı iyi yoksa benim avast pro 8 mi bide Kaspersky Internet Security 2013 bilgisayarı kasarmı benim sisten şöyle ; =>>>>

intel i5 3570 3.40 ghz
kingston 8gb 1600 mhz ram
ati radeon hd4850 1gb 256 bit drr3 dx 10 kasar mı Kaspersky Internet Security 2013 bide antivirüs ile Internet Security arasında ne fark var

KayraBey

KayraBey

Üye
Kasmaz...

delimatkap

delimatkap

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Ben sana Avg internet seCurity tavsiye ederim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
dostum ben avast pro 8 antivirüs kullanıyorum 450 lisansım var ama bu Kaspersky Internet Security 2013 daha mı iyi yoksa benim avast pro 8 mi bide Kaspersky Internet Security 2013 bilgisayarı kasarmı benim sisten şöyle ; =>>>>

intel i5 3570 3.40 ghz
kingston 8gb 1600 mhz ram
ati radeon hd4850 1gb 256 bit drr3 dx 10 kasar mı Kaspersky Internet Security 2013 bide antivirüs ile Internet Security arasında ne fark var
Herhangi bir kasma yaratacağını sanmıyorum, Kaspersky'in daha iyi olduğunu söylüyorlar.

Üst Alt