Uygulama Titanium Ile Hangi Uygulamalar Silinmeli

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Titanium Ile Hangi Uygulamalar Silinmeli
arkadaşlar selamun aleyküm ben bugün telefonuma root attım vede
Titanium Backup yükledim galiba yanlış uygulamaları sildim vede menü falan gitti şimdi kurtardım telefonu ama bir daha yapıcağım zaman hangi uygulamaları kaldırmam lazım ?

telefonum Galaxt Wonder

Invoke

Invoke

Üye
Aleyküm selam. Sen de neler yüklü ve hangileri işine yarıyor hangilerini kullanıyorsun, bilmediğimimizden bu soruna ne bir cevap veremeyiz ama şöyle yapabilrsin. Ne olduğunu bilmediğin şeyleri silme. Bir şeylerin yanlış çalışmasına ya da hiç çalışmamasına neden olabilirsin. Eğer illa deneyecek önce yedeğini al, orada backup seçeneği de var. :)
Sisteme gömülü normal yollarla silemediğin ve kullanmadığın bir uygulama varsa silebilirsin. Google hizmetlerini filanda silme.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Bana yaramayanlar e posta, gmail, game hub, social hub, kies air, google talk, latitude, samsung apps ,google+ polaris office ,messenger. bunlar benim isime yaramiyor valla ve bosuna ram yiyolar

Invoke

Invoke

Üye
Silebilirsin sorun olmaz.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Bunlari silincede sacma sacma hatalar veriyor yok su calismayi durdurdu bu calismayi durdurdu diye sinirime dokunuyor oyle olunca :D

Invoke

Invoke

Üye
Vermemesi gerekir,bilmiyorum, belki samsung apps, kies air filan başka şeylerle ilişkiliyse ondan olabilir.
Diğerlerinde sorun olmaması gerekir.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Simdi hemen deneyip geliyorum :)

Invoke

Invoke

Üye
Latitude maps ile alakalı değil mi? Yanlış mı biliyorum o da Google mapsi etkiliyor olabilir. Eğer yanlış hatırlamıyorsam...
Ben Google mapsi silerdim :D

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Yav hatirladimda ben google play hizmetlerini silmistim :D indirmeye calisiyorum playden ama olmuyor ne yapmam lazim yuklemem icin

Invoke

Invoke

Üye
Yanlış yapmışsın :D
Gapps indirip, cwm ile kurman lazım.Başka bir yolu var mı bilmiyorum :/

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Valla forumdan apksini buldum kurdum simdi titanium.backupda sira :D

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Valla cok sevinmistim oldu diyede olmamis google playden hicbirsey inmiyor :(

Invoke

Invoke

Üye
Ben olsam stock romu tekrar kurardım :D

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya yeter artik 3 kere kurdum stock romu neyseki hallettim play hizmetlerini sonra titaniumuda yukledim.kaldircaklarimida kaldirdim yedeklerini alarak kaldirir kaldirmaz ard arda hepsi hata verdi sonra telefonu acip.kapattip hata falan vermedi suana kadar eger her hangi birisi hata verirse geri yuklerim.mecbur yardimlarin icin cok sagol. ayin uyesi rutbesinin hakkini veriyorsun kardesim :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Yok ya yeter artik 3 kere kurdum stock romu neyseki hallettim play hizmetlerini sonra titaniumuda yukledim.kaldircaklarimida kaldirdim yedeklerini alarak kaldirir kaldirmaz ard arda hepsi hata verdi sonra telefonu acip.kapattip hata falan vermedi suana kadar eger her hangi birisi hata verirse geri yuklerim.mecbur yardimlarin icin cok sagol. ayin uyesi rutbesinin hakkini veriyorsun kardesim :)

Sağol :)

Üst Alt