Iphone 4 Ekrana Etil Alkol Kaçtı...

Sponsorlu Bağlantılar

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 Ekrana Etil Alkol Kaçtı...
Arkadaşlar telefonun orta tuşu tusu bazen calısmıyo dıye etıl alkol dampaltıp temızlıyodum bunu zaten ayda 2 kere yapıyorum ama bu sefer ıkı katı damlattım ve beklettım sonra telefonu açtım ekranın ıçı dalgalı dalgalı kararmalar ne yapmalıyım. bildigim kadarıyla etıl alkolun uçması lazımdı ekranı nasıl eskı halıne getırebılırım yardım lutfen.kımse ılgılenmıyo mu benım sorunumla

HighCore

HighCore

Üye
Arkadaşlar telefonun orta tuşu tusu bazen calısmıyo dıye etıl alkol dampaltıp temızlıyodum bunu zaten ayda 2 kere yapıyorum ama bu sefer ıkı katı damlattım ve beklettım sonra telefonu açtım ekranın ıçı dalgalı dalgalı kararmalar ne yapmalıyım. bildigim kadarıyla etıl alkolun uçması lazımdı ekranı nasıl eskı halıne getırebılırım yardım lutfen.kımse ılgılenmıyo mu benım sorunumla

Valla bilmiyorum ama etil alkol le silmen çok doğru değil (bence) belkide ekrana bi zarar vermiş olabilir götürüp bi göster derim ben

İşin şakası telefon alkolden zehirlemmesin :D

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
zehirlendigi doğru ekrar karardı felan :agla2: ama pirince koydum gectı baya cok az kaldı

HighCore

HighCore

Üye
zehirlendigi doğru ekrar karardı felan :agla2: ama pirince koydum gectı baya cok az kaldı
Pirinç olayını iuiki yapmışsın ama bence telefoonu silmen gereksizdi yaninçok ıslak olmuyan bi bezle yada hafif kurumuş ıslak mendille silebilirdin ama telefon kafayı bulmuşsa :D

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
silmek için degil zaten orta tus calısmadıgı ıcın oraya damlatıyodum

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Alkoller çok uçucudur ama ekrana bir zarar vermişmidir bilemeyeceğim. Umarım bir sorun yoktur.

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
garantısı yoktu :( az kadlı ınsallah gecıcek :)

thezombie

Üye
Orta tuşa etil alkol dökmek nasıl aklına geldi ya :D

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
ınternetten arastırdım ıse yarıyo ama cok dokmeyın :D

Üst Alt