Uı System Hatası!yardım Lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

elalem_

Üye
    Konu Sahibi
Uı System Hatası!yardım Lutfen
htc sensation xl kullanıyorum.uı system hatası veriyo.beklenmedik bi şekilde durduruldu diyo.napabilirim bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardımcı olabilir mi?

The Shadow

The Shadow

Üye
kesin bildirim çubuğunu editlemeye falan kalktın demi :D orjinal romu at düzelir ya da cihaz rootluysa bi yerden orjinal bildirim çubuğu dosyalarını bulup /system/app içine atabilirsin :)

elalem_

Üye
    Konu Sahibi
kesin bildirim çubuğunu editlemeye falan kalktın demi :D orjinal romu at düzelir ya da cihaz rootluysa bi yerden orjinal bildirim çubuğu dosyalarını bulup /system/app içine atabilirsin :)
herhangi bi mudahale yapmadım telefona.ilk aldıgım gunku gibi duruyo.oyun falan yukluyodum bazen o kadar.zaten cok da nlamıyorum root dan romdan :)

The Shadow

The Shadow

Üye
o zaman cihazın garantisi varsa ver servise :) şu an bildirim çubuğunun olmaması lazım sanırım :D

elalem_

Üye
    Konu Sahibi
o zaman cihazın garantisi varsa ver servise :) şu an bildirim çubuğunun olmaması lazım sanırım :D
hatayı verdiği zaman bildirim cubugu gidiyo bikac saniye sonra tekrar geliyo.acep yukledigim oyunlardan mı kaynaklandı

The Shadow

The Shadow

Üye
alakası yok :) yazılımsal bir sorun rahatlıkla çözülebilir ama sen root la rom la uğraşmak istemiyosan cihazın garantiye gitme zamanı gelmiş demektir :D

Invoke

Invoke

Üye
Aynen.. Stock romu tekrar kur ya da ugrasmak istemiyorsan ver servisine onlar kurup sana versin. Ya da önce fabrika ayarlarına dönmeyi dene. Büyük iht. Düzelir

elalem_

Üye
    Konu Sahibi
bi deneyeyim bakayım.fabrika ayarları inşallah duzeltir yoksa arkadasın dediği gibi servis zamanı gelmiş :) telefonumda daha bikac aylıktı oysa

virus19

virus19

Üye
Bazı Evo cihazlarında da bu sorun varmış bir kaç haftadır ama dediklerine göre facebook uygulamasından dolayı bu sorun çıkmış. Şimdi facebook güncellendi ve sorunun çıkmadığı söyleniyor.

elalem_

Üye
    Konu Sahibi
galiba oyle virus19.bikac gundur hatayı almıyorum.biraz arastırdım facebookla ilgili diye duydum bende.şimdilik bi sıkıntı yok

Üst Alt