Haber Microsoft'tan Benzeri Görülmemiş 'iphone' Teklifi

Sponsorlu Bağlantılar

realname11

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft'tan Benzeri Görülmemiş 'iphone' Teklifi
Microsoft, iPhone ve Android telefonların egemen olduğu sektörde dengeleri değiştirebilmek için yeni bir hamle yaptı. Microsoft, ABD'deki iPhone 4S ve iPhone 5 sahiplerine; telefonlarını Microsoft mağazalarında en az 200 dolardan yeni bir telefonla takas etme teklifi sundu.

• Beğen
Tepkiler: sebahattinART

ardacumhur

ardacumhur

Üye
En az 200 dolar yoruma çok çok açık bir fiyat :)

Haber için teşekkürler

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:hmmm

komutan_maximus

Üye
:o windows phone 8 cok basit bir arayuz olmasa apple ve android icin bitirici haraket olabilirdi

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Microsoft sanırım bir şey planlıyor. Boşa atılmış bir öneri olamaz. :hmmm

KacakMazot

KacakMazot

Üye
bence cok bos bir oneri sahsen ben olmus olsam iphone 5 verip birde ustune para verip windows almam. deseki kafa kafaya degiselim olur :D ama 200 dolar resmen alay etmis microsoft. bence gereksiz bir haber :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bence cok bos bir oneri sahsen ben olmus olsam iphone 5 verip birde ustune para verip windows almam. deseki kafa kafaya degiselim olur :D ama 200 dolar resmen alay etmis microsoft. bence gereksiz bir haber :D
ikinci el telefonların o kadar bile etmediği bir yerden bahsediliyor.

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw
ferit.61

ferit.61

Üye
Kişisel fikrim saçma bir hareket.

Kendini düşürür anca bu hareketle. Cihazlarına ve sistemine güvenmiyor musun da Lumia lı telefonları daha geniş kitlelere yayabilmek için böyle saçma sapan kampanya yapıyorsun !!

Eksiğini, gediğini tamamla, yamalarını bir güzel kapat, ondan sonra gelen gelir zaten...

İstisna kullanıcılar hariç bir kamera, bir de renkli kapaklarla piyasaya hakim olamazsın...

Stabilite için eyvallah, bu konuda Lumia lar kral. Lafımız yok ama bir stabilite olayı da bir yere kadar artık...

• Beğen
Tepkiler: oktaygezgin
oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
iphone 5 verip windowsphone almak :eek:

OozyStaw

OozyStaw

Üye
mantıklı duruyor aslında :hmmm:

katil_197

katil_197

Üye
apple samsung telefonlara yapıyor microsoft apple cihazlara :D yakında samsungta nokia cihazını getirene yapar bu kampayayı :D

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
okumuştum ya burdabyada başka yerde TR de olmayışı çok kötü

Üst Alt