Haber Samsungdan Turkiye'ye Kazık Mı Var?

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar eger konu tartismaya sebep olduysa silerim daha iyi inanin dogru olani konusmakti amacim. zaten olay satis stratejisi yani sansungun hatasi yok. Bizler cebimizde para yok gidip son model cep ve arabaya kredi cekiyoruz asıl tuhaf biziz.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Neyin kafasindasin sen fanlik yapiyomusum yorumumda samsung lafi bile gecmiyo samsung un neyini savuncam ayrica babamin mali mi senin gibiler yuzunden forumdan sogudum bi yorum yapinca hemen fan oluyoz fanboy oluyoz benim baska konulardaki yorumlarima gir bak samsung u yeri geldigi zaman nasi kotuledigimi ben objektifim arkadas isine geldigi gibi bakma olaya Turkiyenin 4g acigindan bahsettim ben hemen ustume saldirma
Fan lık yaparsan tabi soğursun forumdan her konuda çıkıyor senin gibi biri.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Sen iyi degilsin bak tedavi ol niye sogudumu yazdim oku iyice ;) bana fan diyenin avatarina bak :D
Steve Jobs profil fotoğrafı ve ben HTC One kullanıyorsam fan değilimdir herkesi kendin gibi sanıyorsun onunda tek bir sebebi var kişi kendinden bilir işi :)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Sende git o zaman amerikadan avrupadan al kardesim. Bence bu halka mustehak bunlar. Yukarda bi arkadas tekstil iscisi iphone 4 kullaniyor diyor demis az demis ben 5 kullanana da sahit oldum. Ben olsam cekerim Note III'u 2000-2500 tlye alsinlar. 4G yapisi gelse ne olacak? Benim operatorumde 100 mb net 10 tl. 4G gelince 10 tl nasil 2-3 saniyede yenir onu gorcez.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Sende git o zaman amerikadan avrupadan al kardesim. Bence bu halka mustehak bunlar. Yukarda bi arkadas tekstil iscisi iphone 4 kullaniyor diyor demis az demis ben 5 kullanana da sahit oldum. Ben olsam cekerim Note III'u 2000-2500 tlye alsinlar. 4G yapisi gelse ne olacak? Benim operatorumde 100 mb net 10 tl. 4G gelince 10 tl nasil 2-3 saniyede yenir onu gorcez.
Senin haklı olduğun konu operatör lerin halkı dolandırma seviyesinde aldığı ücretler ben sadece şunu söylüyorum kimse sesini çıkarmaz ise birşey değişirmi? Bugün bize itelenecek bu cihazlar yarın çocuklarımıza.

Invoke

Invoke

Üye
Aslında şu da var... Z1 4 farklı versiyonla çıktı. c6902 c6903 c6906 c6943 Herşeyi aynı tek farkları 2g 3g 4g lte olayı... Bölgelere göre dağıtılıyorlar... Hepsinde snapdragon 800 işlemci var. Samsungda bunu yapabilirdi.

• Beğen
Tepkiler: Dede
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Aslında şu da var... Z1 4 farklı versiyonla çıktı. c6902 c6903 c6906 c6943 Herşeyi aynı tek farklı 2g 3g 4g lte olayı... Bölgelere göre dağıtılıyorlar... Hepsinde snapdragon 800 işlemci var. Samsungda bunu yapabilirdi.
Demekki adam gibi iş yapan firmalarda varmış helal olsun.

Samet.25

Senin haklı olduğun konu operatör lerin halkı dolandırma seviyesinde aldığı ücretler ben sadece şunu söylüyorum kimse sesini çıkarmaz ise birşey değişirmi? Bugün bize itelenecek bu cihazlar yarın çocuklarımıza.
Ben 4g konusunu soyleyince fan diyosun sonra kimse sesini cikarmassa bisey degisir mi diyosun 4g konusunda sesimi cikardim ben burda bana fan diyecegine destekle o zaman

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Ben 4g konusunu soyleyince fan diyosun sonra kimse sesini cikarmassa bisey degisir mi diyosun 4g konusunda sesimi cikardim ben burda bana fan diyecegine destekle o zaman
Ben saten üst yorumlarımda seni sadece 4G konusunda destekledim fakat 4G den başka hiç bir fark yokmuş gibi gelmesede olur tarzı yorumlarına eleştiri yaptım sadece %75 daha hızlı sarj özelliği için bile istenir o cihazlar :)

Invoke

Invoke

Üye
Video özelliği de farklı...

Samet.25

Ben saten üst yorumlarımda seni sadece 4G konusunda destekledim fakat 4G den başka hiç bir fark yokmuş gibi gelmesede olur tarzı yorumlarına eleştiri yaptım sadece %75 daha hızlı sarj özelliği için bile istenir o cihazlar :)
Ben gelmesede olur diye bi yorum veya o manada bisey yazmadim kim istemez ilin yabancisinin kullandigi teli bizde kullanalim onlardan daha fazla para verip onlarin kullandiginin daha az ozelliklisini kullanalim

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Aslında halkımızda daha fazla bilinç yada birlik olma duygusu bilinci olsa en ufak bir konuda tepki için almasak hemen tutuşurlar. Bakın amerika nın tarihinde benzine sadece 1 kez zam yapıldı ve o gün ülkede kimse benzin kullanmayarak eylem yaptılar hükümet geri çekti zammı birde bizim ülkeye bakın :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Aslında halkımızda daha fazla bilinç yada birlik olma duygusu bilinci olsa en ufak bir konuda tepki için almasak hemen tutuşurlar. Bakın amerika nın tarihinde benzine sadece 1 kez zam yapıldı ve o gün ülkede kimse benzin kullanmayarak eylem yaptılar hükümet geri çekti zammı birde bizim ülkeye bakın :)

"Mecbur alacan, napacan" derler... :D

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Samsundan anladim :D:D:D:D:D

Invoke

Invoke

Üye
Hadi benzine belki mecbur alacan dedin de... Note 3'e gelince de onu kafasına "ihtiyaç"mış gibi yerleştiren sonra bunu kendi inandıran çevrine de inandırmaya çalışan insanlar var.. Adam o kadar para da veriyor... Sonra da babası samsungun ceosuymuş ki eksiklerini, savunmaya başlıyor :zzz:

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Hadi benzine belki mecbur alacan dedin de... Note 3'e gelince de onu kafasına "ihtiyaç"mış gibi yerleştiren sonra bunu kendi inandıran çevrine de inandırmaya çalışan insanlar var.. Adam o kadar para da veriyor... Sonra da babası samsungun ceosuymuş ki eksiklerini, savunmaya başlıyor :zzz:
Oda yetmez gibi nokia nın iphone nun HTC nin forumlarına gidip atar yapanlar var :D

Üst Alt