Samsung Galaxy Ace Mi Iphone 3gs Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

bsktş_1903

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace Mi Iphone 3gs Mi?
S.A ARKADAŞLAR 2.EL SAMSUNG GALAXY ACE MI YOKSA 2.EL İPHONE 3GS Mİ ALIYIM İNTERNETE GİREN VE ÇOK OYUN OYNAYAN BİRİYİM SİZCE HANGİSİNİ ALIYIM?

şerefli

şerefli

Üye
kardeş sakın galaxy ace a bulaşma android bir telefonda en az 768 ram 1ghz işlemci olması gerekir galaxy ace işlemci 290 bunun 180 den fazlasını sistem kullanıyor anlıyacan oyun oynamazsın internete donarak girersin ayrıca işlemci 580 mhz bi halta yaramaz iphone 3gs ondan kat kat daha iyi bir cihaz hem iphone a yüklenen bir uygulama ile android 2.3 çalıştırmak mümkün iphone her türlü ama bütcem 500 den fazla diyosan htc sensation evo 3d bulabilirsen al galaxy s2 s1 ama şunu unutma sıfır iphone a kuruş para verilmez kazık sadece parana yazık

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Kesinlikle iphone 3gs.Cunku galaxy ace da subway surfers olsun temple run olsun bu oyunlar cok kasiyor.Fakat kuzenimde iphone 3gs oldugu icin oyun oynama imkani buldum.Subway surfers ve temple runda hic kasmadan oynadim.Iphone nin tek kotu yanı google playstore ucretsiz olan whatsapp gibi bazi uygulamalar appstore da ucretli oluyor.Ama kesinlikle iphone 3gs almani tavsiye ederim

Neagf

Üye
3gs iyidir.

MaxipmaN

Üye
kardeş sakın galaxy ace a bulaşma android bir telefonda en az 768 ram 1ghz işlemci olması gerekir galaxy ace işlemci 290 bunun 180 den fazlasını sistem kullanıyor anlıyacan oyun oynamazsın internete donarak girersin ayrıca işlemci 580 mhz bi halta yaramaz iphone 3gs ondan kat kat daha iyi bir cihaz hem iphone a yüklenen bir uygulama ile android 2.3 çalıştırmak mümkün iphone her türlü ama bütcem 500 den fazla diyosan htc sensation evo 3d bulabilirsen al galaxy s2 s1 ama şunu unutma sıfır iphone a kuruş para verilmez kazık sadece parana yazık
işlemci 832 mhz ama yine de bi halta yaramıyo :D

ka_za

ka_za

Üye
Ikisinin 2.elleri arasında bayada bir fiyat farkı var niye daha iyi bir Android telefonla karşılaştırmıyorsun ip 3gs i. Ace olmak zorunda değil mümkünse olmasın hatta.

bsktş_1903

Üye
    Konu Sahibi
CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM İPHONE 3GS ALMAYA KARAR VERDİM

ka_za

ka_za

Üye
Hayırlı olsun

bsktş_1903

Üye
    Konu Sahibi
''2.el iphone 3gs 16 gb 275 tl pasaport kayıtlı kaydı onaylı'' SİZCE ALIYIMMI?

şerefli

şerefli

Üye
275 tl biraz fazla ucuz ama sen türkiyeden alınma cihazlara bak yırt dışı cihazlarda ios yükseltmeye filan kalkınca bazi kullanıcılar kilitlenme problemiyle karşı karşıya kalıyormuş sen trden alınma cihazlara bak bütcen tam nedir en fazla ne kadar verebilirsin

Peocawe

Peocawe

Üye
tartışmasız iphone 3gs. ios 6.1.3 destekliyor şuan için. yani seni en az 1-2 yıl idare eder diye düşünüyorum. ios 7 tam oturana kadar 4-5 ay geçer.

.caner.

.caner.

Üye
Tartışmasız Iphone 3gs. Ace alırsan Ace ile yıkamak istersin telefonu. (Tamam tamam dovmeyin)

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
S.A ARKADAŞLAR 2.EL SAMSUNG GALAXY ACE MI YOKSA 2.EL İPHONE 3GS Mİ ALIYIM İNTERNETE GİREN VE ÇOK OYUN OYNAYAN BİRİYİM SİZCE HANGİSİNİ ALIYIM?
ace dünyanın en berbat telefonudur google playdeki oyunların %80ini açamaz ve arayüzünde sürekli kasmalar olur 3gs ise düşük işlemcisine rağmen çok daha stabil çalışan bir cihazdır ama bu devirde ikisini de önermem bütçe çak bana ona göre tavsiye verek

• Beğen
Tepkiler: .caner.
şerefli

şerefli

Üye
bencede iphone al bütcen düşük anladığım kadarıyla hd video kaydı bile yapabiliyosun yama ile baya iyi youtube da var

enesrsln

enesrsln

Üye
Kesinlikle iPhone 3GS al. Benim bir önceki telefonum galaxy ace'di ve telefondan çekmediğim kalmadı. Geçen sene 600 TL vererek sıfır aldım. Daha sonra hiçbir oyun oynayamadım doğru düzgün. Angry Birds'te bile kasmalar oluyordu yani. Telefona hertürlü ROM,Kernel,Root felan şeyi yaptım. Denemediğim ROM ve Kernel kalmadı ama nafile. Bir temple run bile oynayamadım. İnternete girmek zaten ayrı bir işkence. Menüde gezerken bile kasılmalar sık sık oluyor. O telefonu alırsan 2 ay sonra duvara fırlatırsın. iPhone 3GS çok daha iyi bir seçim olur.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
3gs tabi

Üst Alt