Samsung S4 Ekran Kilidi Şekil Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Arai

Arai

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S4 Ekran Kilidi Şekil Yardim
Selam arkadaşlar, Samsung s4 de ekran kilit ayarları kısmında diğer androidlerde olan Şekil seçeneği bulunmuyor telefonumda, ve Ekran kilidi seçme kısmındaki Kaydır, Yüz kilidini aç, Yüz ve ses, Model Deaktif duruyor. sadece PIN ve ŞİFRE kısımları aktif. Nedir bunun sebebi? Ben telefonumun ekran kilidinin Şekil çizme olmasını istiyorum hani 9 nokta oluyor da birine parmağımızı koyup başlıyoruz sağa sola aşağı yukarı şeklinde 5-6 nokta sürükleyip kilit oluşturuyoruz ya Samsung S4 de o yokmu?

Son düzenleme:

.caner.

.caner.

Üye

Oops. Ayarlar -> Cihazım -> Ekranı kilitle den yaptın değil mi ?

Ve Telefonu aktiflestirdin mi ? Gmail hesabı ile ?

Arai

Arai

Üye
    Konu Sahibi
Evet gmail ile aktifleştirdinmi derken gmail hesabı açmakta bahsediyosn sanırım, onu kurulum sırasında yaptım, Ayarlar Cihazıma giriyorum ekran kilidi-ekran kilidini seç diyorum böyle çıkıyor

.caner.

.caner.

Üye
Kurulumda gmail hesabı eklendikten sonra düzelmesi gerekiyordu. Google Play'e girebiliyor musun ?

Ahmet Suha Çelik

Ahmet Suha Çelik

Üye
GMail hesabı ekle. Eklesiysen :hmmm bir format at tekrar GMail hesabını gir. Yani sıfırdan kurulum yapmayı dene.

uguro

uguro

Üye
Selam arkadaşlar, Samsung s4 de ekran kilit ayarları kısmında diğer androidlerde olan Şekil seçeneği bulunmuyor telefonumda, ve Ekran kilidi seçme kısmındaki Kaydır, Yüz kilidini aç, Yüz ve ses, Model Deaktif duruyor. sadece PIN ve ŞİFRE kısımları aktif. Nedir bunun sebebi? Ben telefonumun ekran kilidinin Şekil çizme olmasını istiyorum hani 9 nokta oluyor da birine parmağımızı koyup başlıyoruz sağa sola aşağı yukarı şeklinde 5-6 nokta sürükleyip kilit oluşturuyoruz ya Samsung S4 de o yokmu?

Arkadaşım Oradaki Model Seçeneği Değilmi senin dediğin özellik Model seçeneğine girip Kendi modelini çizip kullanabilirsin Yine olmadı derse sonucu yaz yardımcı olayım ...

.caner.

.caner.

Üye
Arkadaşım Oradaki Model Seçeneği Değilmi senin dediğin özellik Model seçeneğine girip Kendi modelini çizip kullanabilirsin Yine olmadı derse sonucu yaz yardımcı olayım ...
Kardesim adam Gmail hesabı eklenmemiş seçenekler kapalı :oke:

uguro

uguro

Üye
Pardon Sorununu yanlış anlamışım sanırım..

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Arai

Arai

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar GMail hesabı ekli, google playe girebiliyorum, hatta mailleşmelerimi felanda yapıyorum. Bu arada evet bizim diğer telefonlarda Şekil seçeneği bundaki Model seçeneğiymiş. Ama yinede aktif değil onlar

.caner.

.caner.

Üye
Kardeş sen bence bi wipe yap.

Ahmet Suha Çelik

Ahmet Suha Çelik

Üye
Bi telefonu sıfırla. Olmazsa alternatif yöntemlere başvururuz.

Üst Alt