Öneri 1000tl - 1500 Tl Masaüstü Bilgisayar Dizecem Yardımcı Olurumusunuz

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
1000tl - 1500 Tl Masaüstü Bilgisayar Dizecem Yardımcı Olurumusunuz
Arkadaşlar 1000 tl ile 1500 tl arası masaüstü bilgisayar alacam Kamerası Yazıcısı Dahil Yardımcı olurmusunuz Acaba Vatandan Alacam .. Bu linklerdeki pc lerden hangisi daha iyi ve ayriyeten önebileceginiz başka bir pc varsa beklioyrum

delimatkap

delimatkap

Üye
ilk önce bilgisayarı ne için alacaksın onu söyle oyun içinmi yoksa işimi görsün dediğin bir bilgisayar istiyorsun onu söyle ona göre önerel
Arkadaşlar 1000 tl ile 1500 tl arası masaüstü bilgisayar alacam Kamerası Yazıcısı Dahil Yardımcı olurmusunuz Acaba Vatandan Alacam .. Bu linklerdeki pc lerden hangisi daha iyi ve ayriyeten önebileceginiz başka bir pc varsa beklioyrum

ilk önce bilgisayarı ne için alacaksın onu söyle oyun içinmi yoksa işimi görsün dediğin bir bilgisayar istiyorsun onu söyle ona göre önerelim

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
ilk önce bilgisayarı ne için alacaksın onu söyle oyun içinmi yoksa işimi görsün dediğin bir bilgisayar istiyorsun onu söyle ona göre önerel

ilk önce bilgisayarı ne için alacaksın onu söyle oyun içinmi yoksa işimi görsün dediğin bir bilgisayar istiyorsun onu söyle ona göre önerelim
Bilgisayar ev için yeri gelir oyun yeri gelir yazı işleri oluyor onun için yani ajan elimde bulunan pc baya eski olduğu için yenilicem ...

delimatkap

delimatkap

Üye
Bilgisayar ev için yeri gelir oyun yeri gelir yazı işleri oluyor onun için yani ajan elimde bulunan pc baya eski olduğu için yenilicem ...

dostum bütçen 2000 tl olsa iyi olur oyun içinsede çünkü biliyorsun oyunların gereksinimleri baya bi yükselme var zaten vatan computer biraz pahalı intel i5 3470 3.20ghz 6mb önbellek 1155 soket 600 lirayı geçiyor bütçeni kesinlikle arttırman gerek

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
2013 2014 model oyunları oynarsın demiyorum hem o kadar iyi olsun demiyorum hemde o kadar kötü olsun istemiyorum limite verdiğim bilgisayarlar nasıl peki linkteki verdiğim bilgisyarlardan almak mi mantıklı olur yoksa toplama dizmekmi

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
dostum bütçen 2000 tl olsa iyi olur oyun içinsede çünkü biliyorsun oyunların gereksinimleri baya bi yükselme var zaten vatan computer biraz pahalı intel i5 3470 3.20ghz 6mb önbellek 1155 soket 600 lirayı geçiyor bütçeni kesinlikle arttırman gerek
?

delimatkap

delimatkap

Üye
2013 2014 model oyunları oynarsın demiyorum hem o kadar iyi olsun demiyorum hemde o kadar kötü olsun istemiyorum limite verdiğim bilgisayarlar nasıl peki linkteki verdiğim bilgisyarlardan almak mi mantıklı olur yoksa toplama dizmekmi

linkte verdiklerini benim fikrim berbat bende 1300 tl benim pc yi toplattım süper walla çoğu oyunu oynuyorum ekran kartı sıkıntılı o kadar

intel i5 3570 3.40ghz turbo ile 3.80ghz
kingston 8gb 1600mhz ram
ati radeon hd4850 1gb ddr3 256 bit dx10.1
seagate 1tb hdd 7200 rpm
cooler master rc+431 500w kasa

toplam 1300 aldım toplamabu sadece kasa dostum ekran kartı işlemcisi ram hdd çok iyi tavsiyem

CPU: 206 $ ( 423,33 TL)
ANAKART: 128 $ ( 263,04 TL)
BELLEK RAM: 77 $ ( 158,24 TL)
HARD DISK: 72 $ ( 147,96 TL)
EKRAN KARTI: 203 $ ( 417,17 TL)
MONİTÖR: 169 $ ( 347,30 TL)
KASA:

dostum bu fiyatlara bakma sen hep değişiyorlar vatandan bakabilirsin vaya başka bir siteden
135 $ ( 277,43 TL)

[TBODY] [/TBODY]

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Parça parça toplasan 1500tl ye daha sağlam birşey çıkartabiliriz. Sana sağlam bir AMD sistem toplayalım.

ANAKART:

KASA:

RAM:

İŞLEMCİ:

HDD:

MONİTÖR:

EKRAN KARTI:

WABCAM:

Vatanbilgisayardan toplanmıştır. 1545tl tuttu. biraz aştık ama bence güzel oldu..

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
theeternal

theeternal

Üye
oyun ıstıyorsan amd al

delimatkap

delimatkap

Üye
Parça parça toplasan 1500tl ye daha sağlam birşey çıkartabiliriz. Sana sağlam bir AMD sistem toplayalım.

ANAKART:

KASA:

RAM:

İŞLEMCİ:

HDD:

MONİTÖR:

EKRAN KARTI:

WABCAM:

Vatanbilgisayardan toplanmıştır. 1545tl tuttu. biraz aştık ama bence güzel oldu..

dostum anakart sadece amd işlemci destekliyor ilerde intel çok iyi bir işlemci çıkarmayaçağı ne malum !!

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
anakartın sadece amd desteklemesi normal çünkü ben amd sistem topladım. geleceği göremeyeceğimizden şuan f/p açısınan amd daha uygun.

delimatkap

delimatkap

Üye
oyun ıstıyorsan amd al

intel de alınabilir son çıkan i7 3970X 3.60ghz turbo ile 4.00 ghz
anakartın sadece amd desteklemesi normal çünkü ben amd sistem topladım. geleceği göremeyeceğimizden şuan f/p açısınan amd daha uygun.

kendin dedin şuan içinmi alsın sadece teknoloji aldı başını gidiyor sadece amd desteklemesi benim açımdan kötü hem amd hem intel desteklemeli bide anakartlar hızı ghz olanı da varmış herhalde bir forumda okumuştum

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Bir anakart iki yonga türünü desteklemez.

lovelesss

lovelesss

Üye
Asus cm6870 i7 satılık 6 aylık sanal pazardan 1500 tl olur

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi

ANAKART:

KASA:

RAM:

İŞLEMCİ:

HDD:

MONİTÖR:

EKRAN KARTI:

WABCAM:

Yazıyi dahil etmemissiniz ve şu durumda fazla limiti aşıyor neyi kisip yazıcıyı ekleye biliriz acaba

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
linkte verdiklerini benim fikrim berbat bende 1300 tl benim pc yi toplattım süper walla çoğu oyunu oynuyorum ekran kartı sıkıntılı o kadar

intel i5 3570 3.40ghz turbo ile 3.80ghz
kingston 8gb 1600mhz ram
ati radeon hd4850 1gb ddr3 256 bit dx10.1
seagate 1tb hdd 7200 rpm
cooler master rc+431 500w kasa

toplam 1300 aldım toplamabu sadece kasa dostum ekran kartı işlemcisi ram hdd çok iyi tavsiyem

CPU: 206 $ ( 423,33 TL)
ANAKART: 128 $ ( 263,04 TL)
BELLEK RAM: 77 $ ( 158,24 TL)
HARD DISK: 72 $ ( 147,96 TL)
EKRAN KARTI: 203 $ ( 417,17 TL)
MONİTÖR: 169 $ ( 347,30 TL)
KASA:

dostum bu fiyatlara bakma sen hep değişiyorlar vatandan bakabilirsin vaya başka bir siteden
135 $ ( 277,43 TL)

[TBODY] [/TBODY]
Lobiye verdiklerim neden kötü dediniz acaba ?? Onun yerine başka hazır pc varmı onerebileceginz vatanda ...
Ve 1300 tk ye çizdiğiniz kasadan memnunmusunnuz vatandan dizsem kaça gelir acaba tüm parçaları yoktur sanırım vatanda

delimatkap

delimatkap

Üye
Lobiye verdiklerim neden kötü dediniz acaba ?? Onun yerine başka hazır pc varmı onerebileceginz vatanda ...
Ve 1300 tk ye çizdiğiniz kasadan memnunmusunnuz vatandan dizsem kaça gelir acaba tüm parçaları yoktur sanırım vatanda

marka alma ama marka istiyosan asus alacaksın laptop ise msi alacaksın
lobide gösterdiğin iki pc de para etmez ben o fiyatların daha düşüğüne ondan daha performanslı pc topladım birinin casperın ekran kartı ddr3+128 bit hiç tavsiye etmem dx 11 olması iyi ama ekran kartı kurtatmıyor diğeri exper iyidir ram 6-8 olsa daha iyi olurdu experi alabilirsin bence ama toplama daha iyi olur oturdğunuz yerde varsa pc toplayan bide aynı parçaları ona sor kaç tl ye yapıyormuş

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
marka alma ama marka istiyosan asus alacaksın laptop ise msi alacaksın
lobide gösterdiğin iki pc de para etmez ben o fiyatların daha düşüğüne ondan daha performanslı pc topladım birinin casperın ekran kartı ddr3+128 bit hiç tavsiye etmem dx 11 olması iyi ama ekran kartı kurtatmıyor diğeri exper iyidir ram 6-8 olsa daha iyi olurdu experi alabilirsin bence ama toplama daha iyi olur oturdğunuz yerde varsa pc toplayan bide aynı parçaları ona sor kaç tl ye yapıyormuş
Anladın yazıcı kamera dahil 1500 den assagi bir toplama vatandan dizebilirmisiniz acaba. ??