Haber Fifa 14′ün Ilk Inceleme Notları Ortaya Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Fifa 14′ün Ilk Inceleme Notları Ortaya Çıktı
Oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran ünlü futbol oyunu Fifa serisi oyunların en yenisi olan Fifa 14‘ün raflardaki yerini almasına sayılı günler kala ilk inceleme notları ortaya çıktı.

Oyun dünyasının en öneli isimlerinden biri olan Electronic Arts tarafından geliştirilen FIFA 14, oyun dünyasının en önemli isimlerinin merceği altına girdi. PC, PS3 ve Xbox 360 için geliştirilen Fifa 2014, 27 Eylül tarihinde sevenleri ile buluşacak. Yeni nesil konsollara da gelecek olan Fifa 14 için gelen ilk inceleme puanlarına baktığımızda, yüksek puanlar aldığını görüyoruz.

IGN Italy : 9.5/10

Eurogamer : 8/10

Eurogamer.de : 9/10

CVG : 9/10

Playerslink : 9/10

IGN : 9/10

GamesVillage.it : 9.5/10

Videogamer : 9/10

IntheGame : 9.25/10

OPM : 9/10

DigitalSpy : 5/5

ShopTo : No Score

Stuff : 5/5

GodisaGeek : 9/10

Telegraph : 4/5

Fifa 14′ün ilk inceleme notları ortaya çıktı

• Beğen
Tepkiler: Fatic

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İyi görünüyor bu sene pes yalan olacak gibi

Samet.25

telefonda on numara fifa14 pc de bilmem :D

Buğra

Buğra

Admin
Pesi geçmiş puan olarak :spr

Uhops

Uhops

Üye
Buna Türkçe spiker yaması çıkar mı ki :hmmm

hmustafa19

hmustafa19

Üye
Gerçeklik Olarak Pesi Geçemez kardeşim :D Pes Crysisden sonra En kral oyun :D fifa sadece cafede arkadaşlarla hesap atmak için oynanir :D

ka_za

ka_za

Üye
Gerçeklik Olarak Pesi Geçemez kardeşim :D Pes Crysisden sonra En kral oyun :D fifa sadece cafede arkadaşlarla hesap atmak için oynanir :D
Pes fifadan gercek mi yani? Bide hesabına genelde pez oynanır yada ben hep öyle gördüm oda garipmis :D

hmustafa19

hmustafa19

Üye
Pes fifadan gercek mi yani? Bide hesabına genelde pez oynanır yada ben hep öyle gördüm oda garipmis :D
kafelerde fifa ile hesap oynanır oda iki kişilik oynandığı için :) pesde kol olmadan oynanmıyor , pesdede hesap oynarız ama ps salonlarda kafelerde değil :D

ka_za

ka_za

Üye
kafelerde fifa ile hesap oynanır oda iki kişilik oynandığı için :) pesde kol olmadan oynanmıyor , pesdede hesap oynarız ama ps salonlarda kafelerde değil :D
Bilgisayardan bahsediyorsun galiba yeni anladim ya pes fifa diyince aklim direk playstationa gitti tabi :D

Üst Alt