Bunların Arasından Hangisini Neden Seçmeliyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Bunların Arasından Hangisini Neden Seçmeliyim ?
Arkadaşlar. eleye eleye şu telefonları bıraktım. Telefon modellerinin yanlarına öne çıkan özelliklerini de yazdım. yardımcı olursanız memnun olurum.

Telefondan beklentim;
Bataryanın bir günü rahat çıkarması.
Orta seviye de ki oyunları açması ( temple run vs )
Android telefonlarda uygulama veya oyun yüklerken sık rastlanan "yetersiz hafıza" hatasını vermemesi.
Kolay rootlanması.
Kamerasının orta seviye de olması ( ön kamera olursa artı bir avantaj )

Gelelim şu üç modele;
1- LG P970 OPTIMUS BLACK ( 512 mb ram, CPU: TI OMAP 3630 1 GHz işlemci,5 MP,ikinci 2MP kamera,4.0 inç )

2- HTC DESİRE S (768 mb RAM,1.1 GB ROM,5 MP,ikinci VGA kamera,3.7 inç )
3- HTC MY TOUCH 4G SLİDE (768 MB RAM,8 MP,Dual-core 1.2 GHz Scorpion,3.7 )

YUKARIDAA Kİ TELEFONLARIN İKİNCİ EL FİYAT ARALIĞI 300 ila 350 Arasında değişiklik göstermektedir. Sizin de bu fiyat aralığın da önerdiğiniz varsa söyleyebilirsiniz. Şu anda telefonsuz olduğum için acil telefon aramaktayım. 350 den yukarıya 1 lira fazla veremem. şimdiden Allah razı olsun,

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Arkadaşlar. eleye eleye şu telefonları bıraktım. Telefon modellerinin yanlarına öne çıkan özelliklerini de yazdım. yardımcı olursanız memnun olurum.

Telefondan beklentim;
Bataryanın bir günü rahat çıkarması.
Orta seviye de ki oyunları açması ( temple run vs )
Android telefonlarda uygulama veya oyun yüklerken sık rastlanan "yetersiz hafıza" hatasını vermemesi.
Kolay rootlanması.
Kamerasının orta seviye de olması ( ön kamera olursa artı bir avantaj )

Gelelim şu üç modele;
1- LG P970 OPTIMUS BLACK ( 512 mb ram, CPU: TI OMAP 3630 1 GHz işlemci,5 MP,ikinci 2MP kamera,4.0 inç )

2- HTC DESİRE S (768 mb RAM,1.1 GB ROM,5 MP,ikinci VGA kamera,3.7 inç )
3- HTC MY TOUCH 4G SLİDE (768 MB RAM,8 MP,Dual-core 1.2 GHz Scorpion,3.7 )

YUKARIDAA Kİ TELEFONLARIN İKİNCİ EL FİYAT ARALIĞI 300 ila 350 Arasında değişiklik göstermektedir. Sizin de bu fiyat aralığın da önerdiğiniz varsa söyleyebilirsiniz. Şu anda telefonsuz olduğum için acil telefon aramaktayım. 350 den yukarıya 1 lira fazla veremem. şimdiden Allah razı olsun,
3

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
dostum o fiyata Android almak hiç bir işine yaramaz sürekli sorun çıkartırlar, aynı anda 5 uygulama açsan bile kasarlar, o yüzden Android alacaksan biraz daha para biriktir :)

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
caglar b

caglar b

Üye
Biraz daha ekleyip 400-450 arası s2 bulabilirsin

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha ekleyip 400-450 arası s2 bulabilirsin
şimdi biraz daha biriktireceğim 400-450 gibi daha sonra diyecekler artık biraz daha biriktir discoveriy al. onu alacağına bilmem ne al derken bu öyle akıp gidecek..:)

şimdi yukarıda ki telefonlar ezan programı, kuranı kerim programı, kutubissitte gibi programlarda kasar mı ? ayrıyeten de dolmuş driver gibi oyunlar da kasar mı ? çok şaşalı birşey beklemiyorum zaten telefondan

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Sen resmen 2. El bir lumia 720 tarif ediyorsun veya 620. Android değil ama.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Sen resmen 2. El bir lumia 720 tarif ediyorsun veya 620. Android değil ama.
doğrusu daha wp düşünmüyordum. ama kuranı kerim, kutubissitte, ezan vakti gibi programlar var mı wp marketin de?ayrıca şu önerdiğin telefonların ikinci el fiyatlarına baktım da , bu fiyat aralığın da bulabileceğimi zannetmiyorum

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
doğrusu daha wp düşünmüyordum. ama kuranı kerim, kutubissitte, ezan vakti gibi programlar var mı wp marketin de?ayrıca şu önerdiğin telefonların ikinci el fiyatlarına baktım da , bu fiyat aralığın da bulabileceğimi zannetmiyorum
Wp'nin marketinde de vardır tabii ama çok eksiği var ve sıkıcı bir arayüzü var bence. Söylediğin telefonlar bu uygulamaları çalıştırsa bile önermem

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Wp'nin marketinde de vardır tabii ama çok eksiği var ve sıkıcı bir arayüzü var bence. Söylediğin telefonlar bu uygulamaları çalıştırsa bile önermem
yok yok zaten wp almam. pc de wp8 kullanıyorum wp mağazasına baktım da birşey yok olan şeyler de hep ücretli. biz dönelim asıl meselemiz olan android telefonlarına :)

kardeşim şu konuda ki hangi telefonu önerirsin ?
https://www.maxicep.com/forum/konu/huawei-ascend-g301-vs-u8850-vision.842542/

caglar b

caglar b

Üye
Sen s2 bulmaya bak

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
yani n8'den daha mi kalitesiz diyorsun 's ne yapacağım i şaşırdım inanın
şu anda o kadar bütçem yok. Ve benim bu hafta içerisin'de telefon almam lazım. Yarın n8 gidiyor
kaç paraydı bütçe

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
ozaman 3.seçenek en ideal
bende öyle düşünüyordum. Peki 3.seçenekte ki telefon temple run gibi oyunları açabilir mi ? Ve de kayıtlı olduğunu ımeıl ini nereye sorgulatıpta öğrenebilirz?

Invoke

Invoke

Üye
Kasmaz hacı, sen bir xperia ray al. Bir de legacy xperia 4.2.2 kur dediğin programlarda çok rahat çalışır

Üst Alt