Öneri 750 Liraya Kadar Android Telefon Önerir Misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

sagol123

Üye
    Konu Sahibi
750 Liraya Kadar Android Telefon Önerir Misiniz?
mrb arkadaslar. yeni telefon almayı dusunuyorum ilk android tel. im olacak. facebook, net, oyun icin kullanacagım bu telefonu. ekran boyutu 4.0" inç veya daha büyük istiyorum. 750 tl ye kadar önerilerinizi bekliyorum.

LG Optimus L9 dedigim turde kullanım icin ne derece iyidir tesekkurler.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
general mobıle dıscovery

sagol123

Üye
    Konu Sahibi
general mobıle dıscovery
discovery dusundum fakat cok bozuluyor diye duydum. bi telefoncu 20 tane sattık 15i garantiye geldi falan diyor o yuzden onu dusunmuyorum L9 la S3 mini arasındayım hangisi sizce ?

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Samsung Galaxy S3 Mini ancak 750 tl'ye bulabilirsen Sony Xperia L tavsiyemdir.

chun02

chun02

Üye
Xperia L, S3 mini,Huawei Ascend P1,Xperia M tavsiyem Xperia M yada Xperia L dir kardeşim :oke:

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
kardes bende s3 mını var arkadasta ıphone 4 var s3 mını oyuncak kalır alma o dıscovery sorunu ılk ıkı partıdeydı sonrasında sıkıntı yok sen genede yonetıcı buğra beye bi pm at o sana yardımcı olur

• Beğen
Tepkiler: Buğra
skylinegti

skylinegti

Üye
yaklaşık 1 senedir lg optimus l9 kullanıyorum bence harika almayı düşünürsen tavsiye ederim...

BaranASYA

BaranASYA

Üye
discovery dusundum fakat cok bozuluyor diye duydum. bi telefoncu 20 tane sattık 15i garantiye geldi falan diyor o yuzden onu dusunmuyorum L9 la S3 mini arasındayım hangisi sizce ?

Birisinin arızalı olduğumuz ilk senden duydum. Garip...

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
General mobile discovery :spr
2 Temmuzdan bu yana kullaniyorum fiyatina gore cok iyi bir cihaz

• Beğen
Tepkiler: LG.G2.32GB
0xycodone

0xycodone

Üye
GM discovery... Tek kelimeyle mükemmel

Invoke

Invoke

Üye
gmd 650ye sorun olmaz bence paranda cebinde kalır. beğenmiyorum yok diyorsan, Xperia M ya da L hangisini bulabilirsen... L bir tık daha önde gibi Mye göre ama biraz daha da pahalı. Araştırırsan bulabilirsin diye düşünüyorum.

sagol123

Üye
    Konu Sahibi
tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar. xperia L dusunuyordum fakat hepsiburada'da huawei ascend p1 4 gün icin 1.027,97+KDV den, 566,94+KDV toplam 668,99 TL ye dusmus. (%45 indirim) sanırım alacagım fakat malum turkiyede marka takıntısı var :) apple, samsung, nokia, lg gibi cok bilinen markalardan olmaması beni dusunduruyor siz ne dersiniz bu konuda?

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar. xperia L dusunuyordum fakat hepsiburada'da huawei ascend p1 4 gün icin 1.027,97+KDV den, 566,94+KDV toplam 668,99 TL ye dusmus. (%45 indirim) sanırım alacagım fakat malum turkiyede marka takıntısı var :) apple, samsung, nokia, lg gibi cok bilinen markalardan olmaması beni dusunduruyor siz ne dersiniz bu konuda?
p1 bizim discoveryden çok daha düşük bir cihaz gpu eski model ve çift çekirdekli tavsiye etmiyorum fiyata aldanmayın tutulmadığı için düşmüştür :spr

sagol123

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar xperia L ile xperia M yi inceledim. aralarındakı farklar L de ekran 4.3", M de 4" inc. L de kamera 8 MP, M de 5 MP. bunlar benım ıcın pek onemlı degıl. fiyat farkı 150 TL. ikisinde de ram 1gb, ekran kartı adreno 305. çipset M'de: Qualcomm MSM8227 Snapdragon S4 Play, L'de: Qualcomm MSM8230 Snapdragon. M'de islemci hızı: 1 GHz Krait, L'de: Dual-core 1 GHz. ikisi de cift cekirdek. M'de 245 ppi, L'de 228 ppi (M'de ekran daha kucuk ve ppi daha yogun bu yuzden daha iyi goruntu verir sanırım) diger ozelliklerinde bi degisiklik yok. sizce islemcilerin bu kucuk farkları net, oyun gibi seylerde ne kadar fark eder ona gore bu iki telefondan birini alacagım ama M daha mantıklı gibi siz ne dersiniz..

Invoke

Invoke

Üye
Fark yok aralarında neredeyse, Mnin tasarımını ben daha çok beğendim. Aradaki 20ppi hatta 20 bile değil 17ppi sana çok bir şey katmaz. Performans olarak da büyük farklar olmaz. Hatta fark olmaz, belki benchmarklarda bir iki puan oynar.
L'nin avantajı az daha büyük ekran ve 8mpix. bu kadar. M'yi beğendiysen M'yi, L'yi beğendiysen L'yi al. :)

tory1tory

tory1tory

Üye
Kardeşim benimde 700 tl param var ve general mobile discovery almayı düşünüyorum Fiyat performans kralı diyorlar ve ben telefonu neredeyse oyun oynamak için alıyorum . Ben incelediğim kadarıyla Gmd al derim ama yinede sen bilirsin. Xperia M mi L mi dersen ben M yi tercih ederdim 150 tl ve aralarında bir fark yok . :thumbup:

• Beğen

sagol123

Üye
    Konu Sahibi
beyler gm discovery aldım cok iyi telefon gercekten bu fiyat aralıgında bi tlf arayan varsa dusunmeden alsın herkese tskler kilit pls :)

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Buğra

Üst Alt