Telefon Tavsiyesi Xperia Z1 Vs Htc One Hoparlör Karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z1 Vs Htc One Hoparlör Karşılaştırması
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Biraz önce buldum paylaşayım dedim...

HTC One 2 hoparlörüyle çok iyi tabi ki; ama benim düşünce Z1de altta kalmıyor, temiz ve hoş bir ses deneyimi sunmuş, tek ve büyük hoparlörüyle. Z1 daha iyi demiyorum ama, Zdeki ses sorununu çözmüşler gibi duruyor.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
:kıskıs::kıskıs:

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Keşke snap800lü htcone çıksaydı da alsaydım :/

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Keşke snap800lü htcone çıksaydı da alsaydım :/
bu one da yeter be kardeşim. 32 gb dan 3 gb boş yer var hala kasma yok inanki. bide 2 aydr da mesajları falan silmedim giriş çıkışlarda da kasma yok. 4.3 le opengl 3 gelince gör :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
bu one da yeter be kardeşim. 32 gb dan 3 gb boş yer var hala kasma yok inanki. bide 2 aydr da mesajları falan silmedim giriş çıkışlarda da kasma yok. 4.3 le opengl 3 gelince gör :D

Ya öyle de benim enteresan huylarım var, beklediysem eğer, geri dönüp de kaçırdığımı almam. Misal, otobüs bekliyorum, çok kalabalıktı, ikinci otobüsü beklemem zaten yürürüm. Yol istediği kadar uzun olsun. Ciddi söylüyorum. 2saat yürüdüğümü de hatırlarım. :D
Ben snap800 bekledip şimdi, ya snap800lü bir cihaz alacam, ya da heç almam :D

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Ya öyle de benim enteresan huylarım var, beklediysem eğer, geri dönüp de kaçırdığımı almam. Misal, otobüs bekliyorum, çok kalabalıktı, ikinci otobüsü beklemem zaten yürürüm. Yol istediği kadar uzun olsun. Ciddi söylüyorum. 2saat yürüdüğümü de hatırlarım. :D
Ben snap800 bekledip şimdi, ya snap800lü bir cihaz alacam, ya da heç almam :D
hayrlısı olsun o zaman kardeşim :ok2:

• Beğen
Tepkiler: Invoke
fk555897

fk555897

Üye
HTC One hala ses konusunda 1 numara.

Üst Alt