Öneri Şu Telefon Nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Şu Telefon Nasıl ?
olumsuz yorum olmadığı takdirde almayı düşünüyorum. sizce alayım mı ?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Fiyat iyi gibi ama eski cihaz gingerbead androidin eski surumlerinden ama en hizlisi diyebilirim. Yani rami en az 1gb olmali yoksa o cihaz seni yari yolda birakir 300 tl de az degil. 400e s2 temiz bulursun

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat iyi gibi ama eski cihaz gingerbead androidin eski surumlerinden ama en hizlisi diyebilirim. Yani rami en az 1gb olmali yoksa o cihaz seni yari yolda birakir 300 tl de az degil. 400e s2 temiz bulursun

hm. Peki htc desire s nasıl6 hocam ?768 mb ram herhalde

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Desire htc òlusù bike daha iyi ama desire hd var o fiyata ilankara bak

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Huwei çinin cakmalarina yakin. Ama htc iphoneye yakin kalite. Hatta desire one serisi iphoneden bile kaliteli. Bence sabret iyisini bul

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Huwei çinin cakmalarina yakin. Ama htc iphoneye yakin kalite. Hatta desire one serisi iphoneden bile kaliteli. Bence sabret iyisini bul
şu anda telefonsuzum o yüzden acil bir telefon arıyorum kardeşim. şimdi htc one serisi demişsiniz. htc one v nasıl bir telefon ? 512 mb ramı var ama

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
One v bulduysan cok iyi cunku one serisi kalite kokuyor.
Ram biraz az ama oyun yuklemezsin kasmaz. Ve her isini gorur. Ama kesinlikle 512ram altinda cihaz alma

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
One v bulduysan cok iyi cunku one serisi kalite kokuyor.
Ram biraz az ama oyun yuklemezsin kasmaz. Ve her isini gorur. Ama kesinlikle 512ram altinda cihaz alma
oyun oynamazsan kasmaz diyorsunuz ama ben arasıra oyun oynayan birisiyim. en azından dolmuş drive, hill clign oyunlarını kasmadan oynayabilecekmiyim ?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Tabiki oynarsin ama ornegin 512 ile needforspeed veya world war oynanmaz

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Tamam aksam senin icin bakarim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Simdi bakiyorum kardesim unutmusum

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dostum sahibinden coma bak alisveris/akillitelefin/modeller fiyat araliği 250/350 yap ve htc samsunglara bak 300 civari bir suru model var hemden huveiden iyi one v ve desire z hd de var

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Dostum sahibinden coma bak alisveris/akillitelefin/modeller fiyat araliği 250/350 yap ve htc samsunglara bak 300 civari bir suru model var hemden huveiden iyi one v ve desire z hd de var
öyle yapmıştım ben zaten. şu 3 modeli seçtim. sence hangisi ?

1- LG P970 OPTIMUS BLACK ( 512 mb ram, CPU: TI OMAP 3630 1 GHz işlemci,5 MP,ikinci 2MP kamera,4.0 inç )

2- HTC DESİRE S (768 mb RAM,1.1 GB ROM,5 MP,ikinci VGA kamera,3.7 inç )
3- HTC MY TOUCH 4G SLİDE (768 MB RAM,8 MP,Dual-core 1.2 GHz Scorpion,3.7 )

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Oncelikle lg yi ele mytouch iyi gorunuyor ama tr de satisi yok kayit sorunu olmasin alinir. Ama optimusta zarif duruyir

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi