Yardım Interneti Bilgisayara Çekme(bu Işten Anlayanlar Lütfen Bir Bakın)

Sponsorlu Bağlantılar

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Interneti Bilgisayara Çekme(bu Işten Anlayanlar Lütfen Bir Bakın)
Arkadaşlar ben yurtta kalıyorum kablosuz internet var gece kimse girmediği için çok hızlı (16 Mb\sn yaklaşık) ama diğer saatlerde başkaları girdiği için çok yavaşlıyor (400kb\sn ortalama). Acaba diğer saatlerde interneti bilgisayarıma yönlendirip hızlı girebilir miyim ? Girebilirsem nasıl yapabilirim ?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Gece o saatte 16mblik internetle ne işin var :D ?
Hadi onu da geçtim, 400kb senin neyine yetmiyor kardeşim? Sayfaları ve videoları çok rahat bir şekilde açıyor zaten. Bişey mi indiriyorsun ?
Ona göre bir program tavsiye edeceğim de.

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
400kb neye yetsin etme ya :D

Uhops

Uhops

Üye
400kb/s'yi bulamayanlarda var. :). Dosya indirirken internet download manager kullanırsan. Gündüzleri 1mb/s olabilir :)

achambo

achambo

Üye
400 neyine yetmiyo:hmm benimki 800-900 kb/s arası bir şey indriyosan gece indir diğer türlü hayli hayli yeter

bilgisayara yönlendirmeden kastın ne?

Uhops

Uhops

Üye
400 neyine yetmiyo:hmm benimki 800-900 kb/s arası bir şey indriyosan gece indir diğer türlü hayli hayli yeter

bilgisayara yönlendirmeden kastın ne?
Hattın tümünü(16mbps'yi) kullanmak istiyor galiba yönlendirme derken onu kastedik.

achambo

achambo

Üye
Hattın tümünü(16mbps'yi) kullanmak istiyor galiba yönlendirme derken onu kastedik.

imkansız ama bir yolu var androidse telefon wifi programıyla engelleyebiliyo girenleri ancak öyle olur

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Gece o saatte 16mblik internetle ne işin var :D ?
Hadi onu da geçtim, 400kb senin neyine yetmiyor kardeşim? Sayfaları ve videoları çok rahat bir şekilde açıyor zaten. Bişey mi indiriyorsun ?
Ona göre bir program tavsiye edeceğim de.

dostum gta 5 i indiriyorum sabah 7 ye kadar kaldım %75 te kaldı. Saat 19 gibi girdi saniyede 10 kilobayta kadar yavaşladığı oluyor. ben 16 mb/s kullanayım demiyorum yaklaşık 4mb/s olsa çok güzel olur benim için. Ve video açmıyor takılıyor ortalama 40 kilobayt oluyor sabitte kalmıyor. Mesala şuan arka planda haberler açık canlı yayın izliyorum ama 5-10 sn de bir takılıyor
imkansız ama bir yolu var androidse telefon wifi programıyla engelleyebiliyo girenleri ancak öyle olur

telefon değil fiber optik internet döşediler yurda

achambo

achambo

Üye
40 kb düşüyosa wifi killer programı ile durdurabilirsin başka türlü olmaz herkese ort. aynı dağıtır

• Beğen
Tepkiler: Aligzl94
Uhops

Uhops

Üye
Gta5'i neyde oynuyacaksın?

achambo

achambo

Üye
nasıl yani sabitleme mi yapıyor

hayır öyle yapmaz ama sonuçta kaç kişi giriyo mesela30 kişi desek kendin 30 dosya birden indirdiğini düşün 1 dosyaya düşen hız sana düşüyo onun gibi

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
işte ben o interneti kendime diğerlerinden daha fazla çekmenin yolunu arıyorum

achambo

achambo

Üye
o olmuyo işte bildiğim tek yol wifi killer ile herkesi kesicen kendşn hariç:ehe rootlu android istiyo ama

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
bir çözüm bulamazsam elimde hazır virüs kodlar var kimin bilgisayar erişimi açıksa virüsü gönderecem onlara artıkandroid im yok ne yazık ki

achambo

achambo

Üye
bence yapma senin internetin değil bişeyin değil herkesin hakkı var gece indir ne indiriyosan

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
yav gece saniyede 2.5 megabayt akan internetten eser kalmıyor adamlar bi haber bile izletmiyolar. Yükleniyorlar ***** ya olan bize oluyor

xxzxzx

xxzxzx

Üye
Android cihazlarda calisan bu tur program var aga bagli butun bilgisayarlari gorebilirsin hangi siteye girdiklerini gorebilirsin ve internet baglantisini kesebilirsin root gerekli

Üst Alt