Telefonumla En Iyi Ne Yapabilirim [hd Oyun Olarak]

Sponsorlu Bağlantılar

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumla En Iyi Ne Yapabilirim [hd Oyun Olarak]
Arkadaşlar telefonum Sony Xperia Miro
Özellikleri :
Andreno 200 GPu

Android 4.0.4 İCS
512 Mb Ram
Root veya herhangi bir rom yok...

Telefonumla bilinen ve sevilen hangi HD oyunları kasmadan veya hafif kasma olarak oynayabilirim... Yardımlarınız için şimdiden :tşk:

Bilmiyorsanız bile bildiklerinizi önerin lütfen...

:çay::çay::çay::çay::çay::çay::çay:

enesrsln

enesrsln

Üye
Pek fazla HD oyun oynayacağını sanmıyorum ama Need For Speed Most Wanted, Fifa 14 filan dene bir.

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
Kardes fifa 14 u denicem ama google playden indiriom yukleniyorda kaliyor oyun bolumundekini indiriom bu seferde aygit yanit vermeyi durdurmus olabilir dio her seferde pc den yaptigimda. Telefondan yaptigimdada da ea.fifa.row yazılamiyor dio
Pek fazla HD oyun oynayacağını sanmıyorum ama Need For Speed Most Wanted, Fifa 14 filan dene bir.
yaptım kardeş fifa 14ü, oynacak seviye de az bi kasma var.

orxan_92

orxan_92

Üye
Nfs Most wanted,nfs Hot pusuit,Fifa 12-14,Dead Trigger,ShaduwGun,Modern Combat1-2-3,Asphalt6-7 ...bulari dene istersen

Silinen Üye 2405226

Kapalı Hesap
Modern Combat 4 , Asphalt 7 , Dead Trigger , Gangstar Rio , Most Wanted , GTA III , The Amazing Spider-Man , Iron Man III , Mini Motor Racing bunları da dene.

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
Modern Combat 4 , Asphalt 7 , Dead Trigger , Gangstar Rio , Most Wanted , GTA III , The Amazing Spider-Man , Iron Man III , Mini Motor Racing bunları da dene.
kardeş dead trigger kasıo gangstar rio açılmıo most wanted e yetecek yer yok gta 3 kasıo diğerlerini denicem saol