Yardım Iphone 5 Şarj Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5 Şarj Sorunu
arkadaşlar bugün 2. el bi iphone 5 aldım garantili 4-5 aylık cihaz ios 7 ye gncellenmiş ama şarjı çok hızlı gidiyo net açıkken emiyo şarjı resmen arada açıyorum neti ve şuan şarj yüzde 89 da kullanım bilgileri ise şöyle 41 dk kullanım 2 saat 20 dk bekleme sizce normal mi bu

restmod

restmod

Üye
Normal bir gun anca gider zaten

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
ios 6 da böyle miydi yahu

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
önerileriniz nedir ağız tadıyla kullanamıycaz mı yahu

Samet.25

malesef akilli telefonlarin ortak sorunu ayarlardan arka plan guncellestirmelerini filan kapatin belki yarari olur

thuglife

thuglife

Üye
İphone nun şarj sorununa henüz çözüm getirmediler,kullandıkları batarya yetersiz 1440 mah.

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
İphone nun şarj sorununa henüz çözüm getirmediler,kullandıkları batarya yetersiz 1440 mah.
Evet malesef kendiniz birşeyler yapmalısınız. Taşınabilir şarj aleti veya kap gibi. Ama kaplar pek verimli olmuyor. Eğer isterseniz taşınabilir şarj aleti önerebilirim.

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
şarj full bitince size kullanım bilgilerini koycam daha net bi yorum yaparsınız belki

frngyhn

frngyhn

Üye
benim ip5 de 23 saat bekleme 5saat 26 dk kullanımdı yüzde yüzden 0 a düşerken yüzde 1 di baktımda sonra kapandı zaten 4S varken 4 saat kullanım 19 saat bekleme felan oluyodu .
iphone bataryasının ömrü bence 1 yıl . yılda bir değiştirin :D

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
ios 6 ya geri dönüş yok sanırım :(

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Son düzenleme:

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar geri dönüş imkanı var mı ios 6 ya

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
@thuglife kesin oluyo mu imza olayı varmış sanırım biraz baktımda kapandı falan diyolar

furkan4045

Üye
Bende kapandı diye biliyorum.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
arkadaşlar geri dönüş imkanı var mı ios 6 ya

Elbette mümkün. Tek yapmanız simdi vereceğim bir arkadaşımın anlatımını okuyup talimatlara uymak. Unutmadan, 7'den 6'ya geri dönersen resimlerini yedeklemeyi unutma. Mobilden giriyorum ben sana özelden bir link verecem oradaki talimatlara uy tamamdır kardeşim,

Üst Alt