Ihtiyaçlarımı Karşılamamaya Başladı Wp8

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
Ihtiyaçlarımı Karşılamamaya Başladı Wp8
modern combat 4 falan 520 ye gelmedi 520 Yİ VERİP S3 MİNİ almayı düsünüyorum basabaş sizce nasıl olur biraz kasıyo android ama baska care kalmadı

Samet.25

bende kullaniyom s3 miniyi cok ustun bi cihaz degil ama isteyip acamadigim oyun olmadi her oyunuda rahatca oynadim simdiye kadar her turlu yetiyo

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
bende kullaniyom s3 miniyi cok ustun bi cihaz degil ama isteyip acamadigim oyun olmadi her oyunuda rahatca oynadim simdiye kadar her turlu yetiyo
işte banada o onemli magazada istediğim tum uygulamalar nerdeyse paralı ha tamam hakları ama androidde bedava burda paralı ona kızıyorum bide 8gb hafıza kalıyo 4 gb sd kartada kurulmuyo olmuyo yani wp8 iyidi ama destek veremiyolar dogru duzgun google haklıymıs bugun onu anladım :D bide bişey sorcam sana modern combat 4 te kasıyomu

Samet.25

işte banada o onemli magazada istediğim tum uygulamalar nerdeyse paralı ha tamam hakları ama androidde bedava burda paralı ona kızıyorum bide 8gb hafıza kalıyo 4 gb sd kartada kurulmuyo olmuyo yani wp8 iyidi ama destek veremiyolar dogru duzgun google haklıymıs bugun onu anladım :D bide bişey sorcam sana modern combat 4 te kasıyomu
cok fazla kasmiyo rahat oynatiyo

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi

Samet.25

çok fazla soru soruyorum k bakmayın :D ben çok oyun oynuyorum mesela gmd de hersey hafıza kartına kuruluyo s3 minide varmı o ozellik
root yaparsan gl to sd programi ile tasiyabilirsin gmd de hersey hafiza kartina kuruluyo diye bisey olamaz ondada yukledikten sonra atiyolardir

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
ole demişlerdi saten 4gb bana yeter heralde modern comvat 4 kurunca telefondan kaç mb yer kaplıyor sd karta atınca
root yaparsan gl to sd programi ile tasiyabilirsin gmd de hersey hafiza kartina kuruluyo diye bisey olamaz ondada yukledikten sonra atiyolardir
son bişey sorayım benm hattım micro sim kart s3 miniye uyarmı

dücane

dücane

Üye
Hocam, sen lumia 520 almissin sonra Wp8 ihtiyaclarimi karsilamiyor, Modern combat 4 bile kurulamiyor demissin, ama Android de oynana biliyor yazmissin... Sen Lumia 820 v ya daha üst model al, gör bakalim nasil kurulup oynaniyor. Bu yüzden de elestirilmez ki kocaman sistem...

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia 520 aldıysan uygun fiyatlı telefon kullanmak ve WP8'i tanımak için almışsındır.
Rutin işlerini fazlasıyla görür ve performansı yeterli olur.
Ancak oyun canavarı gibi kullanacağım diyorsan, çok üst düzey bir performans bekleyemezsin.
O fiyata o kadar olur.
Lumia 820-920 yada 925 gibi performansı olsaydı zaten o fiyata alamazdın.
3 kuruşa 5 köfte hesabına dönmüş seninkisi.

Elbette tercih senin. Ama WP8'e alışan insanlar genelde Android'e döndükten bir süre sonra pişman oluyorlar. Umarım sen bu pişmanlığı yaşamazsın.

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve OttomaN TigeR
sekajmer

sekajmer

Üye
geçmeni öneririm fakat s3mini çok kotu bir cihaz s2 bile onun kadar kasmıyor s3mini yerine başka cihazlar düşün derim

kursatalpkaan

kursatalpkaan

Üye
kardeş lumia 820 kullanıyorum, herhangibir oyunda yada programda bi kere donsun telefonu yakarımo derece. Android kullanan arkadaşla iddalaştık birinde, 5 tane oyun açtım 10 tane uygulama çatır çatır

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
geçmeni öneririm fakat s3mini çok kotu bir cihaz s2 bile onun kadar kasmıyor s3mini yerine başka cihazlar düşün derim
yani pişman olmam çunku 925 var.
bnm gecme amacım ondanda değil hafıZa ve oyun paraları

alical33

alical33

Üye
bi defa uygulamalar androidde bedava değil sadece mağaza dışından yüklenebiliyor illegal yollardan.
ben 920 mi bayrama kadar ablamın s3 ile değiştim telefonumu geri almak için can atıyorum 1 haftadır bende 3 tane rom denedim orjinalini kurdum root yaptım falan normal kullanımda bile çok kasıyor ram hafıza doldu uyarısı veriyor bazen widgetler yüklenirken donuyor telefon kitleniyor bayramın gelmesini iple çekiyorum bu yüzden

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve bulutsuzgece
turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
Vazgeçtim saten almaktan konu kapansın isterseniz
bi defa uygulamalar androidde bedava değil sadece mağaza dışından yüklenebiliyor illegal yollardan.
ben 920 mi bayrama kadar ablamın s3 ile değiştim telefonumu geri almak için can atıyorum 1 haftadır bende 3 tane rom denedim orjinalini kurdum root yaptım falan normal kullanımda bile çok kasıyor ram hafıza doldu uyarısı veriyor bazen widgetler yüklenirken donuyor telefon kitleniyor bayramın gelmesini iple çekiyorum bu yüzden

Kergitli

Kergitli

Üye
Arkadaşım gidip L520 kullanıyosun wp8 e taş atma bari.
L520 ihtiyaçlarımı karşılamıyor de. Galaxy young kullanıp androidi yargılamak gibi bişey senin yaptığın

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım gidip L520 kullanıyosun wp8 e taş atma bari.
L520 ihtiyaçlarımı karşılamıyor de. Galaxy young kullanıp androidi yargılamak gibi bişey senin yaptığın
wp8 in genel sorunu değilmi 820, de dahil buna hafıza sorunu uygulsmaların paralı oluşunu geçtim saten değiştirmektende vazgeçtim :D onyargınk sana geri iade ediyorum

serinaga

serinaga

Üye
Konu amacının dışına çıkmaya başlamış, Android düşünüyorsa konu sahibi soru ve sorunlarını orada paylaşsın, Burası yeri değil ...

sekajmer

sekajmer

Üye
hemen fanlık yapmayın arkadaşlar adamın 925 ve 520 si var ve adam haklı konuda kapatılsın

5800

Üye
Hocam, sen lumia 520 almissin sonra Wp8 ihtiyaclarimi karsilamiyor, Modern combat 4 bile kurulamiyor demissin, ama Android de oynana biliyor yazmissin... Sen Lumia 820 v ya daha üst model al, gör bakalim nasil kurulup oynaniyor. Bu yüzden de elestirilmez ki kocaman sistem...

Katılıyorum.

luckysleven

luckysleven

Üye
bir bilseniz bu konuya boşuna yorum yapıyorsunuz : ) geçen haftada yazdım admin silmiş mesajımı.. adam şimdide burayı karıştırmaya gelmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt