Iphone 5 Ios 7

Sponsorlu Bağlantılar

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5 Ios 7
Arkadaşlar iphonone 5 i ios 7 ye güncelledim fazla kötü deil aslında fakat , kamerası biraz daha kötü çekiyor gibi geldi bide çoğu zaman takılma yapıyor. Sizdede yapıyormu takılma ? He bide dokunmatik baya kötüleşmiş

dmatias

Üye
kullanımdayken 3-4 dk arasında yüzde 1 şarj götürüyo 6-7 dk ya çıksa bu rakam herşey çok gzel olacak ama

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Bu takılmalar olmasa gerçekten güzel yapmışlar ve dediğin gibi çok şarj yiyo. 7.01 veya 7.1 felan gelicek düzelir heralde :D

dmatias

Üye
Bu takılmalar olmasa gerçekten güzel yapmışlar ve dediğin gibi çok şarj yiyo. 7.01 veya 7.1 felan gelicek düzelir heralde :D
şarj olayını çözebileceklerini sanmıyorum çnkü şarjı sistemin kendisi yiyo belli ki ios 7 arka planda çalışırken bu kadar enerjiye ihtiyaç duyuyo onun dışında şarj süresini uzatmak için belli kısıtlamalar yapılablir ama bilemiyorum ya şarj olayı çok büyük sorun

fk555897

fk555897

Üye
Ben telefonun kamerasında 6.1.4'e göre baya iyileştirmeler gördüm. Daha iyi çekiyor. Herhangi bir takılma görmedim. Gayet hızlı çalışıyor. Şarjı biraz fazla gidiyor ama gelecek güncelleme ile düzelebilir.

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Ben telefonun kamerasında 6.1.4'e göre baya iyileştirmeler gördüm. Daha iyi çekiyor. Herhangi bir takılma görmedim. Gayet hızlı çalışıyor. Şarjı biraz fazla gidiyor ama gelecek güncelleme ile düzelebilir.
Arkadaşa katılıyorum. İlk güncelleme ile daha stabil hale gelecektir ;)

OkyanusA

OkyanusA

Üye
arkadaşlar ben iphone 3 'ü itunes'ten geri yükleme ve güncelleme yapıyorum ancak yapamıyorum,, iphone geri yükleme için hazırlanıyor diyor ve sonra hata veriyor,, şimdide iphone geri yükleme için hazırlanıyor diyor ve öylece bekliyor hiçbir sonuc yok 2- saat oldu hala geri yüklemeye hazırlanıyor... ilk önce iphone yazılımını indirdi ama telefona yüklemiyor nedeni nedir arkadaşlar bu telefon çalışıyordu yazılım güncelleştirme yapayım dedim ancak yapamadım."İphone'a yazılım yüklenmedi. Bilinmeyen bir hata oluştu" başka bir iphone 4s vardı onada böyle bir hata verdi arkadaşlar bu iphonelara neden yazılım güncelleyemiyorum... itunes programını güncel versiyonuna güncelledim ancak yinede iphonelara güncelleme yapamıyorum. yardım edermisiniz ?

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Benimkinde çok takılmalar oluyor görünüm olarak fena olmamış ios7 ama ios 6 nın yanından bile geçemez.
Ayrıca klavyedede oluyor baya bi takılmalar

Üst Alt