★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★
25 Eylül 2013

LG kısa bir süre önce global duyurusunu yaptığı G2’nin Türkiye tanıtımını bugün Hilton Convention Center’da gerçekleştirdi. ‘Senden Öğreniyorum’ konseptiyle geliştirilen G2, akıllı telefon tuşlarını arkaya taşıyor. G2, 5.2 inç’lik ekranına rağmen ortalama bir kişinin tek elle rahat bir şekilde kavrayabileceği şekilde tasarlanmış.

Toplantıda konuşan LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, akıllı telefon devrinin 2007 yılında ciddi bir ivme kazandığını belirterek günümüzde tüketicilerin istekleri ve şirketlerin yarattıkları arasında bir uçurum oluştuğunu söyledi. LG’ye göre yeniliğin tüketicilerde yankı uyandırması gerektiğini vurgulayan Cho sözlerini şöyle sürdürdü: “En son model akıllı telefonumuz G2 insan davranışlarını anlamak, öğrenmek ve daha iyi yansıtmak üzere gayret ediyor. G2 sizi aklımızda bulundurarak gerçekleştirdiğimiz binlerce saatlik araştırma ve geliştirme çalışmasının bir sonucu.”

LG ve Qualcomm işbirliği
Etkinlikte sahneye çıkan Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan ise LG ile Qualcomm arasındaki ilişkinin 20 yıl öncesine dayandığını, o tarihten beri stratejik ve sağlam işbirliklerini sürdürdüklerini belirtti. “İlişkimizin tek bir amacı vardı: Akıllı telefon kullanıcılarımız için benzersiz deneyim sunmak” diyen Ruacan, Qualcomm Snapdragon 800 işlemciden beslenen LG G2’nin, iki şirketin yorulmak bilmeyen çabalarının sonucu olarak ortaya çıktığını ifade etti.

Farklı bir tasarım
LG G2′nin tuşları, diğer telefonlardan farklı olarak arkasında konumlandırılmış. Telefonun arkasındaki ‘Sihirli Tuş’ kolay ve doğal bir nagivasyon sağlıyor. Yan tuşlara ihtiyaç duyulmayacak şekilde, tam işaret parmağının altına yerleştirilmiş bu tuş, telefon tutuşundan yola çıkarak tasarlanmış.

Tüm gün canlı
LG G2, 5.2 Full HD ekrana sahip. Sadece 2.65 mm’lik inceliğe sahip telefon, Ekranında IPS teknolojisi kullanılmış. Öte yandan LG G2’nin 3,000mAh pili en büyük yeniliklerinden biri. Bu pil tüm gün boyunca kesintisiz kullanıma olanak tanıyor.

2,65 mm

Hareketli görüntülerde tam netlik
LG G2’nin fotoğraf makinesinde bulunan Optical Image Stabilizer (OIS) teknolojisi hareket halindeki görüntülerin bile daha net, parlak ve canlı olmasını sağlıyor. OIS teknolojisine sahip birçok fotoğraf makinesi 4MP ile 8MP arası çözünürlük sunarken LG G2 13MP fotoğraf makinesiyle dikkat çekiyor.

Misafir Modu ile G2 deneyimini özelleştirme
Bu özellik, telefonun sahibi ile birlikte diğer bir kullanıcının daha cihazı kolay şekilde kullanmasını sağlıyor. Misafir Modu sayesinde her iki kullanıcı da ekrana çizdiği şekille ayrı bir telefon kilidi oluşturabiliyor. Böylelikle kullanıcı telefonunu dilediği zaman paylaşabiliyor ve ayarlamaları aynen bıraktığı şekilde kalabiliyor.

Stüdyo kalitesinde Hi-Fi ses
LG G2, bir CD’den çok daha üstün, stüdyo kalitesinde 24 bit/192kHz Hi-Fi playback sese sahip. Bu da kullanıcıların, daha önce bir akıllı telefonda görmedikleri gerçek ses performansına şahit olmaları anlamına geliyor.

Sese zum yap
Telefonun, video kaydı çekimi sırasında sese göre odaklanmasını sağlayan Audio Zoom adlı önemli bir özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde video çekiminde sesin geldiği noktaya doğru zum yapıldığında ses artıyor ve sesin kayıtta daha net şekilde duyulması mümkün oluyor.

Fiyat

16GB:1599 TL
32GB:1799
Gelelim Kulübun Üyelerine
1-) @LG.G2.32GB
2-) @DiaBLoS
3-) @blackss
4-) @candeniz_1991
5-) @anil_kilic
6-) @boran9999
7-) KKIVANCC
8-) umut0628
9-) sport1907-2007
10-) erhan14321
11-) viranufuk
12 -) wolfbaskan
13-) LimePie
14-) sarıua
15-) @astor3326
16-) superfresh
17-) yarmagul
18-) RİZELİ emru
19-) fidan.teknik
20-) oby_
21-) banahene
22-) Never Back Down
23-) hamdicem
24-) ousta
25-) badmus
26-) mayls
27-) kezban yenge
28-) germir
29-) senoltürk
30-) eros67
31-) d.boyy
32-) parola_1907fb
33-) minic17
34-) mustafaa9494
35-) leopard_505
36-) hphphp
37-) By_Aximan
38 - ) fantasticomer
39 - The SLayeR
40 - kareas345
41 - zemmer
42 - karayel90
43 - insidee_
44 - canko13
45 - marist
46 - ugurkartal09
47 - senol88
48 - caca41
49 - oznbkr7
50 - jiraiya06
51 - s8n5r
52 - fgbvhjk
53 - tatar1926
54 - bulldog_gs
55 - blackcemre
56 - deadlydesire
57 - Adalı_009
58 - Ottoman Slap
59 - doganomerto
60 - turkishield
61 - 'TUĞ'
62 - Mr. Turk
63 - H.SeLimYüce

Not:Üye olmak isteyenler konuya yazabilirse , eklerim . İyi forumlar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: McBoltt60, ponıs, Silinen Üye 2149105 ve 20 diğerleri

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
2 gün sonra geliyor inş. Ekleyebilirsin.

Sayfa ilk mesajına ürün özellikleri , incelemeleri ve yorumlar falan koyarsan ilgi daha fazla olur. Bekliyoruz.

Son düzenleme:

enesrsln

enesrsln

Üye
Daha G'nin Ana Konusu yok. Adamlar G2 Ana Konusu açmışlar.

blackss

Üye
Ekle haci beni de turkcellden siyah 16 gb aldim

• Beğen
Tepkiler: furko64
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Cihaz elinde mi şu an kardeşim ?

blackss

Üye
Evet dunden beri telefon elimde super telefon ilk basta sarj ekran ve ses beni buyuledi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Kamerası nasıl kardeşim ?

blackss

Üye
Kamerasini begendim ozellikle netlik cok iyi gece cekiminde biraz sikinti var ama guncelleme ile cozerler bu sorunu. file:///storage/emulated/0/Android/data/.cliptray/1380048627569.jpg. buda ilk dolumdan sonraki batarya performansi cok yogun kullanmama ragmen 6 saat ekran suresi verdi telefon bence cok basarili.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Resim çektikten sonra yakınlaştırdığımız da bozuyor mu resmi peki ?

Bir de video çekimi nasıl ?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ben cumartesi sipariş verirken 2 gün içinde gelecek en geç çarşamba sözü verdiler ...
yarın gelmesin kötü konuşurum onlara ...

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
25 inde resmi satışa başlanacak diye biliyorum bende ...
Teknosanın resmi sitesinde yazmakta bu ...

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
25 inde resmi satışa başlanacak diye biliyorum bende ...
Teknosanın resmi sitesinde yazmakta bu ...
25inde stoğa girecek ve dağıtıma başlanacak en geç 3 iş günü içinde teslim edilecek eğer edilmesse taş yağmuruna tutulacak

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi

Burada neden böyle peki ?
16 gb beyaz olan da kılıf yazmıyor ?
Veriyorlardı ama ...
Bir de 25 inde stoka girecek yazmıyor oradakinde

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye

Burada neden böyle peki ?
16 gb beyaz olan da kılıf yazmıyor ?
Veriyorlardı ama ...
Bir de 25 inde stoka girecek yazmıyor oradakinde
yarın gelirse teknosaya teşekkür telefonu açarım :D olley be gerçi ben 32gb aldım siyah kılıflı
özelden face versene

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Adam kılıf hediyeli dedi ... Beyaz renk hem de .:)
Yarın öyle ya da böyle gelecek o cihaz ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Face kullanmıyorum kardeşim .

• Beğen
Tepkiler: dislili85

Üst Alt