Haber Blackberry Satıldı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Blackberry Satıldı
İçine düştüğü mali krizden bir türlü kurtulamayan Kanadalı telefon üreticisi Blackberry 4.7 milyar dolar fiyata Fairfax Financial Holding'in bünyesine katıldı.

BlackBerry'den yapılan yazılı açıklamada, liderliğini Fairfax Financial Holding'in yaptığı bir konsorsiyumun 4.7 milyar dolarlık teklifinin kabul edildiği ve şirketin tüm hisselerinin bu konsorsiyuma devredildiği bildirildi. Satışa ilişkin Toronto Borsası'na da gerekli bildirimlerin yapıldığı kaydedildi. Mike Lazaridis tarafından 1999 yılında kurulan ve farklı özellikleri nedeniyle cep telefonu piyasasında bir dönem adından bahsettiren BlackBerry, mali krizi aşabilmek için en son 4500 çalışanını işten çıkaracağını açıklamıştı.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Buda satıldımı?
Acaba bundan sonraki sıra kimde :D

hikmet366

hikmet366

Üye
İyi Bir Telefon Firması Değildi İyi Olmuş

BelaMonte

BelaMonte

Üye
yeni sahibi full dokunmatik yapmaya başlar umarım :D

AHKE

AHKE

Üye
android yavaş yavaş markaları bitiriyor

skylinegti

skylinegti

Üye
BlackBerry nin satılması konusunda geç bile kalındı çünkü firma kuzey amerika dışında iyi satış rakamlarına ulaşamıyordu...

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Hiç şaşırmadım

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
blackberry rim işletim sistemini bırakıp androide geçseydi iyi iş çıkarırdı bir yıldız daha kaydı yazık oldu

tapatalk

tapatalk

Üye
google,apple ve samsungun yediği firmaların arkası kesilmiyo :D:D nokia,bb sırada htc

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
google,apple ve samsungun yediği firmaların arkası kesilmiyo :D:D nokia,bb sırada htc
htc'nin one'ı var son zamanlarda kaliteli telefonlar çıkarıyor çıkaracakda htc sadece androidde kalırsa iş yapar windows'la devam ederse iş yapamaz

tapatalk

tapatalk

Üye
htc'nin one'ı var son zamanlarda kaliteli telefonlar çıkarıyor çıkaracakda htc sadece androidde kalırsa iş yapar windows'la devam ederse iş yapamaz
yetmiyo diye haber vardı. samsung apple gibi üreticilerin karşısında direnemiyolar. htc one'dan daha karizma cihaz yok bana kalırsa.

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
yetmiyo diye haber vardı. samsung apple gibi üreticilerin karşısında direnemiyolar. htc one'dan daha karizma cihaz yok bana kalırsa.
htc one mukemmel bir telefon ama htc telefon politikasinda degisiklige gitmesi gerekiyor htc'nin telefonlarindaki bootloader kilitlerini tamamiyla kaldirmasi,yeni cikaracagi telefonlarina kilit koymamasi gerekiyor htc'nin bu kilit koyma politikasi telefonlarina rom,root v.b. gibi uygulamalarla ugrasan kullanicilari farkli markalara yonlendiriyor htc kilitleri kaldirirsa telefon satislarinda bayagi bir artis olacagi kanaatindeyim:)