Iphone 5s Aldim

Sponsorlu Bağlantılar

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5s Aldim
Londrada yasiyorum arkadaslar ve bu muazzam cihaza 20 eylul itibariyle sahibim . Ozellikle touch id nin inanilmaz sekilde hizli calismasi beni benden aldi . Parmagimi istedigim acidan dokundurmamla ekranin harika bi sihirle acilmasi cok iyi . Marketten bisey indirirken devamli apple id sifremi girmeme gerek kalmiyo parmagimi dokundurmam yetiyo .

Bunun haricinde silver 32 gb aldim ve silverin cok harika gorundugunu soylemeliyim . telefon cok hafif ince ve ondeki parmak izi okuyuculu tus cidden farkli ve karizmatik olmus .

Telefonda isinma ve kasmaya dair en ufak bisey yok . Aksama kadar kurcaladigim halde gayet stabil ve soguktu .

Sarjinida bitirmek kolay olmadi . Yaklasik 7 8 saat full karistirarak bitirebildim ustelik yuzde yuz dolu degildi .

Kamera performansina ne desem az cunku isin sihiri megapixelde degilmis dostlar apple bize bunu gosterdi . kameranin 1500 megapixel olmasina gerek yok . cektigi fotograflari gormeniz gerek .

Kutusu bile cok cool ve cok oturakli . Alacak arkadaslara duyrulur

EKRAN GORUNTUSU :

Son düzenleme:

frngyhn

frngyhn

Üye
hocam hayırlı olsun kaç sterline aldınız ?

phasan

phasan

Üye
Hayırlı olsun

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
24 aylik kontratla aldim . 270 Pound on odeme ve 24 ay boyunca aylik 32 pound . Yaklasik 1040 pounda gelmis oldu .

1000 Dakka konusma + Sinirsiz internet + Sinirsiz mesajlasma dahil

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

fk555897

fk555897

Üye
Hayırlı olsun.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Bende 1 hafta sonra Londra da olacağım. 1 yıl orada yaşayacağım. Faturalı hat alabilmek için ne yapmam gerekiyor ? 12 ay kontratlı almayı düşünüyorum bende.?
Sınırsız internet fena olmaz. Ve hangi operatörü kullanıyorsunuz bende araştırayım bi.

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Güle güle kullan darısı başımıza :)

Cann Karyağdı

Cann Karyağdı

Üye
Hayırlı Olsun

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Bende 1 hafta sonra Londra da olacağım. 1 yıl orada yaşayacağım. Faturalı hat alabilmek için ne yapmam gerekiyor ? 12 ay kontratlı almayı düşünüyorum bende.?
Sınırsız internet fena olmaz. Ve hangi operatörü kullanıyorsunuz bende araştırayım bi.

dostum arkadas nereden almis bilmiyorum ama bence sen three operatorune git genelde cok uygun verirler ve sinirsiz internet dahil :D

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Evet three iyidir three den alabilirsin . Ben t mobile dan aldim . EE de deniliyo burada . Ama kotu haber suki sana vermezler dostum . Bana benim adima burada yasayan kuzenim aldi . Alirken british pasaport olmak zorunda . Ve bankadan debitli kart almak zorundasin .

Kontratli telefon almak kolay degil burda ozellikle vizesi sureliler icin . O yuzden 500 - 600 pounda direk makinayi almani tavsiye ederim

0MG90

0MG90

Üye
Hayırlı olsun kardeş çok güzel duruyor güle güle kullan

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Cok tesekkur ediyorum darisi almayanlarin basina :) ozelliklede windows phone kullanan smartphone magdurlarina . ozellikle onlara uzuluyorum eski bu wp kullanicisi olarak

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Hayırlı olsun. Ancak tek değişiklik bana Touch ID olarak geliyor, diğer değişiklikler olmasa da olur diye düşünüyorum. Bu yüzden iPhone 3GS den bu yana bir iPhone modelini es gececeğim.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
dostum arkadas nereden almis bilmiyorum ama bence sen three operatorune git genelde cok uygun verirler ve sinirsiz internet dahil :D

Evet three iyidir three den alabilirsin . Ben t mobile dan aldim . EE de deniliyo burada . Ama kotu haber suki sana vermezler dostum . Bana benim adima burada yasayan kuzenim aldi . Alirken british pasaport olmak zorunda . Ve bankadan debitli kart almak zorundasin .

Kontratli telefon almak kolay degil burda ozellikle vizesi sureliler icin . O yuzden 500 - 600 pounda direk makinayi almani tavsiye ederim

Nerelerden alabilirim ben bu cihazı ? Sadece operatörler mi satıyor. Apple Store falan var mı ?

Bankadan kart almak falan zor iş mi ? Anlatabilecek var mı ?
Bir de 4g ready ve 3g diyor. Fark nedir ?

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Heryerden alabilirsin . Tum telefon saticilarinda mevcut eger stoklarinda varsa . Sadece operatorler degil internetten yada apple store gibi yerlerdende alabilirsin londrada bolca apple store var .

Bankadan kart eger kontratli telefon alicaksan kesinlikle zorunlu . Ve alman icin ogrenci yada turist olmaman gerek . Bir nevi ingiltere vatandasi olman lazim .

4G Ready demek yakinda 4g ye gecicez ve sende 4g hizindan faydalanicaksin demek . 3g ise bildigimiz 3g internet

Ve son olarak degisen tek sey emin olun Touch ID degil . bu kadar soyluyorum .

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Heryerden alabilirsin . Tum telefon saticilarinda mevcut eger stoklarinda varsa . Sadece operatorler degil internetten yada apple store gibi yerlerdende alabilirsin londrada bolca apple store var .

Bankadan kart eger kontratli telefon alicaksan kesinlikle zorunlu . Ve alman icin ogrenci yada turist olmaman gerek . Bir nevi ingiltere vatandasi olman lazim .

4G Ready demek yakinda 4g ye gecicez ve sende 4g hizindan faydalanicaksin demek . 3g ise bildigimiz 3g internet

Ve son olarak degisen tek sey emin olun Touch ID degil . bu kadar soyluyorum .

Şu an 32 gb tam olarak kaç pound ödeyip almak için ? Kontrat dışı.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
maalesef bankadan kart alman cok zor ancak isi uckagida getirirsen pekde zor degil :D ama adamini bulman gerekir. appstore var oradanda alabilirsin yada ebay uzerinden sim free alabilirsin. ama ebay den sen alamazsin baska bir yakinin kesin ebay accountu vardir o sekilde halledebilirsin. 4g 3g den daha yeni ve hizli internet sagliyor ama okunuda pek fikir sahibi degilim :D ancak bildigim sey turkiyede 4g henuz yok ve uzun bir surede gelmeyebilir yada bakarsin 2 3 ay icindede gelebilir belli olmaz yani :D bence en mantiklisi tanidik birisi sana satabilir kendi telefonunu yada ebay den al bence. param var diyorsan eger biraz arastir store dan aldostum minimum £500 ile £700 arasi 32 gb versiyonu artik turk parasinada sen carparsin :D en son 1 paund 3.12 liraydi.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
maalesef bankadan kart alman cok zor ancak isi uckagida getirirsen pekde zor degil :D ama adamini bulman gerekir. appstore var oradanda alabilirsin yada ebay uzerinden sim free alabilirsin. ama ebay den sen alamazsin baska bir yakinin kesin ebay accountu vardir o sekilde halledebilirsin. 4g 3g den daha yeni ve hizli internet sagliyor ama okunuda pek fikir sahibi degilim :D ancak bildigim sey turkiyede 4g henuz yok ve uzun bir surede gelmeyebilir yada bakarsin 2 3 ay icindede gelebilir belli olmaz yani :D bence en mantiklisi tanidik birisi sana satabilir kendi telefonunu yada ebay den al bence. param var diyorsan eger biraz arastir store dan aldostum minimum £500 ile £700 arasi 32 gb versiyonu artik turk parasinada sen carparsin :D en son 1 paund 3.12 liraydi.

Türk parasına çevirirsem işim zor. Canterbury de iş lazım bana. 10 ay orada olacağım. Ayda Kafe'de çalışan birisi ne kadar kazanıyor ? Burda 800-900 tl alan var. 800-900 pound mu alırım bende ?

frngyhn

frngyhn

Üye
hocam o iş öyle olmuyor işte burda 800-900 alan orda pound değerinde almıyor bildiğim kadarıyla daha az ancak çalışıtğın yere göre değişir.ben amerikada bulaşık yıkadım 1 sene ayda 1000 dolar alıyodum yatak yemek sigara bedavaydı :) türkiyeye geldiğimde 6 bin dolarla geldim :D

Üst Alt