4s Ios 7 Dondu!

Sponsorlu Bağlantılar

baby_face_

baby_face_

Üye
    Konu Sahibi
4s Ios 7 Dondu!
Arkadaşlar ciddi halde yardımınıza ihtiyacım var.

Bugün İphone 4s'e wifi üzerinden ios 7 yi yükledim, yükleme bittikten sonra kuruluma geçti ve kurulumda bitince telefon açıldı. Pin kodunu girdim tamama bastığım an cihaz dondu 15 dakka öylece bekledim herhangi bir düzelme olmadı ve kendi kendini resetlediğini gördüm.

Elma işareti geliyor biraz bekliyor sonra elma işareti gidiyor ama ekran kapanmıyor hafif gri kalıyor ve hiç bir işlem olmuyor bekleyince aynı işlemi kendi yapıyor. Elma işereti geliyor yine gidiyor geliypr yine gidiyor. Güç+home tuşunu kullanarak reset yaptım yine açılmadı. İtunesten geri yükşeme yapacağım iphonemi bul uygulaması açık olduğu için onuda yapmıyor.

Çok çaresizim lütfen yardım edin.

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
iPhone'u iTunes'a bağlayıp telefonu kurtarma moduna alıp yazılımı tekrar baştan yüklemeyi deneyin.

baby_face_

baby_face_

Üye
    Konu Sahibi
iPhone'u iTunes'a bağlayıp telefonu kurtarma moduna alıp yazılımı tekrar baştan yüklemeyi deneyin.
Onuda denedim, yazılımı itunes yüklemeye başlıyor 15 dakka olmadan kablo çıkıyomuş gibi oluyo ve tekrar bağlanıyor tabi bu sırada iphonenin ekranındaki usb kablo ve itunes işaretleri gidiyor yerine yine elma geliyor.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
dostum pek anlamam bu islerden ama benim cihazda aynen senin dedigin gibi olmustu restore etmek zorunda kaldim ama benim cihaz jailbreak liydi ve ben otadan gelen guncelleme ile update yaptim tel elmada kaldi :D tek care restore gerci oda olmuyormus soylemene gore. burada pek yardim bekleme bende cok konu actim burada kimse yardim etmedi eminim sanada yardim eden cikmiyacak. sen baska yerlerde sorununa cozum ara. burada zaman kaybetme bence

• Beğen
Tepkiler: baby_face_
baby_face_

baby_face_

Üye
    Konu Sahibi
dostum pek anlamam bu islerden ama benim cihazda aynen senin dedigin gibi olmustu restore etmek zorunda kaldim ama benim cihaz jailbreak liydi ve ben otadan gelen guncelleme ile update yaptim tel elmada kaldi :D tek care restore gerci oda olmuyormus soylemene gore. burada pek yardim bekleme bende cok konu actim burada kimse yardim etmedi eminim sanada yardim eden cikmiyacak. sen baska yerlerde sorununa cozum ara. burada zaman kaybetme bence
Restore edecem ama itunes yazılımı indirirken kablo sürekli atıyor ondan dolayı restore edemiyorum. Mecbur servise yollayacam o zaman garantisi sürüyor. Vakit ayırdığın için teşekkürler :)

KacakMazot

KacakMazot

Üye
rica ederim onemli degil. iphone yardim sitesine bak dicem ama onlarda 2 gunluk bakimdalar :( orada yardimci olurlardi :D neyse en saglam dedigin gibi servise yollaman gecmis olsun :(

• Beğen
baby_face_

baby_face_

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim onemli degil. iphone yardim sitesine bak dicem ama onlarda 2 gunluk bakimdalar :( orada yardimci olurlardi :D neyse en saglam dedigin gibi servise yollaman gecmis olsun :(
Ben şimdi kabloyu falan çıkardım ama itunes yazılım güncellemesini indirmeye devam ediyor. Restore ederken shift e basıyoruz orda bizden dosyayı seçip yüklememizi istiyor, bu inan dosya hangi klasöre kaydoluyor bilgin var mı? Kusura bakma hazır bulmuşken sormak istedim dostum :D

KacakMazot

KacakMazot

Üye
cok ozur dilerim dun gormedim mesajini kapattim interneti :( ama bende bilmiyorum hangi dosyaya iniyo. istersen program files-itunes oralari biraz kurcala yada internet bir bakC:\Documents and Settings\pc adı\Application Data\Apple Computer\iTunes\Device Support
yada
C:\Users\Kullanıcı adı\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\...
intertte gordum bizzat bakmadim :D

• Beğen
baby_face_

baby_face_

Üye
    Konu Sahibi
cok ozur dilerim dun gormedim mesajini kapattim interneti :( ama bende bilmiyorum hangi dosyaya iniyo. istersen program files-itunes oralari biraz kurcala yada internet bir bakC:\Documents and Settings\pc adı\Application Data\Apple Computer\iTunes\Device Support
yada
C:\Users\Kullanıcı adı\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\...
intertte gordum bizzat bakmadim :D
Saol dostum dün gece hallettim :) herşeyim silindi ama en azından telefonu kurtardım :)

KacakMazot

KacakMazot

Üye
sevindim senin adina. :) cok kotu bir durum iyi biliyorum. simdi telefonu kurtardinya bukezde gidenlere uzulursun :D :D tekrar gecmis olsun iyi gunler...ios 7 mi kurdun yoksa eski surummu yukledin?

baby_face_

baby_face_

Üye
    Konu Sahibi
sevindim senin adina. :) cok kotu bir durum iyi biliyorum. simdi telefonu kurtardinya bukezde gidenlere uzulursun :D :D tekrar gecmis olsun iyi gunler...ios 7 mi kurdun yoksa eski surummu yukledin?
Restore ettiğim için kendisi direk ios 7 yi kurdu.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
7.1 kur onda sorun çıkmıyormuş tabi yayınlandımı bilmiyorum

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Gerçi seninki 4s ama olur heralde

ahmetc503

Nasıl çözdüğüne ilgili bir konu acarsan cok ise yarar kardeş bu sorunu yaşayan bazı kullanıcılar gördüm. Allah'a şükür bende olmadı :) ama sen yine bi konu ac istersen :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Hemde nasıl :D

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

Üst Alt