Nokia 603 Kullanıcıları Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

flunight

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 Kullanıcıları Buraya
nokia 603 kullanan vatandaşlar.bu tlfnu almaya karar verdim.kullanan arkadaşlardan tlf hakkındaki iyi veya kötü yorumları bekliyorum.
dipnot:lütfen klasik symbian android polemiği yapmayın.kesin symbian alacam.

• Beğen
Tepkiler: theeternal

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Oyun oynamam diyorsan tam bir fiyat/performans :) İyidir yani al :)

• Beğen
Tepkiler: theeternal ve flunight
theeternal

theeternal

Üye
kardes symbianın fıyatına göre en iyi telefonu bütün oyunları oynarsın al düşünüyorsan

• Beğen
Tepkiler: flunight

flunight

Üye
    Konu Sahibi
aynen son kararım bu tlfnu alacağım fiyatıda uygun.nokia olsun çamurdan olsun:bira:sizce bu tlfnu peşin kaça alırsam kazzzık yememiş olurum:konus:

coolasker54

coolasker54

Üye
Arkadaşım ben aşırı derece memnunum telefondan bence yeteri kadar oyun , program var(yeni yok :D).
Fiyat performans olarak iyi bir telefon. İnternet olayını saymazsak. Şu ana kadar adam akıllı tarayıcı yok(Bana göre).
1 sene olucak 490 a almıştım. Benim düşüncem gidip mağazadan alma. Kutusundan olmak şartıyla bir telefoncudan almanı tavsiye ediyorum. Ben 490'a telefoncudan aldım o ara mağazalarda 550 idi.
Aldıktan sonra bi de CFW olayına girersen zevkin kat kat artıcak.
Şimdiden hayırlı olsun.Şunuda söyleyeyim aldıktan sonra pişmanlıkların olabilir. Kamerada flash , oto focus vb. olaylar yok. Ben bu konuda biraz şikayetçiyim. Başlarda çok bağlamaz diyodum ama ilerde birazcıkta olsa pişmanlık olabiliyor. Bi kaç olayla kamera işini halledebiliyoruz tabi ama oda ekstra malzeme taşıma olayı oluyor.(Mercek felan).

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
fiayata göre çok iyi bir tel bence eksik yanları flash yok insan el feneri gibi kullanmak istiyor flasş ışığını lazım oluyor arasıra sonra kamera 5mp bu eksik değil ama 8 mp olsaydı fena olmazdı sadece usb girişinden şarj oluyor ayrıca ince girişli şarj yeri yok dış ses yani hoparlör kalitesi fena değil c6-01 in % 70 seviyesinde 5800 ın %50 seviyesinde :) micro sim takılması da ayrı bir dert ekranı cam değil çizilme riski var ama tel çook hızlı kasma donma gibi şeyler yok fiyat konusunda biraz yükseltirsen bu bütün eksikleri nokia 701 ile kapatabilirsin sanırım şuan sıfırı 700 civarı ikici eli 350-450 civarı ama 603 sıfır 400 tl karar senin

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
Arkadaşım ben aşırı derece memnunum telefondan bence yeteri kadar oyun , program var(yeni yok :D).
Fiyat performans olarak iyi bir telefon. İnternet olayını saymazsak. Şu ana kadar adam akıllı tarayıcı yok(Bana göre).
1 sene olucak 490 a almıştım. Benim düşüncem gidip mağazadan alma. Kutusundan olmak şartıyla bir telefoncudan almanı tavsiye ediyorum. Ben 490'a telefoncudan aldım o ara mağazalarda 550 idi.
Aldıktan sonra bi de CFW olayına girersen zevkin kat kat artıcak.
Şimdiden hayırlı olsun.Şunuda söyleyeyim aldıktan sonra pişmanlıkların olabilir. Kamerada flash , oto focus vb. olaylar yok. Ben bu konuda biraz şikayetçiyim. Başlarda çok bağlamaz diyodum ama ilerde birazcıkta olsa pişmanlık olabiliyor. Bi kaç olayla kamera işini halledebiliyoruz tabi ama oda ekstra malzeme taşıma olayı oluyor.(Mercek felan).
opera mini var birde ben şu anda s3 mini kullanıyorum onunda kamerası 5mp ve flaş cokta işime yaramıyor yani öyle söyliyim cokda önemli seyler degıl bunlar fw atar dahada güzel olur telefon :)su anda fiyat 440-450tl falan bulursun sıfırı

• Beğen

flunight

Üye
    Konu Sahibi
kesin kararım 603.kamera önemli değil benim için.400e bulurum inşallah bakalım.fiyat varsın biraz yüksek olsun garantisinin hangisi olması iyidir.genpa ve kvk haricinde başka hangileri iyidir:bilmem:

theeternal

theeternal

Üye
ve ekrana jelatin takarsan bişe olmaz :Dben garantiden pek anlamam ama kvk ve genpa iyi

dejavu178

dejavu178

Üye
1 sene öncesine kadar bende 490'a almıştım. Android almayı düşünmüştüm ama o fiyata bi android alacagıma bunu almak daha cazip geldi. Oyun falan oynamam. Kamerası gündüzleri kaliteli geceleri pek iyi degil. Genel olarak her işi karşılar bence.

caglar b

caglar b

Üye
Uygulama ve oyun senin için eksik olmayacaksa saglam telefondur

rzgzm

rzgzm

Üye
Bende senin gibi bir hevesle aldım ama kamera vasat otofokus makro modu ve flaşın eksikliğini çekiyorum. gps harikaydı internetsiz anında buluyordu beni fp2'den sonra şimdi internetle 5 dk sonra 300 mt alan içinde gösteriyor. şarjı, ekranı hızı elde kullanımı çok güzel web tarayıcı iğrenç ben opera mobile kullanıyorum. Sen kesin symbian demişsin ama bence lumia 720 al olmazsa 620 en kötü ihtimalle lumia 520 al bunun kralından iyidir. en azından güncel oyun pro filan var sadece bir öneri her ne alırsan şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen

flunight

Üye
    Konu Sahibi
kvklı 500 diyolar.yaw az dişimi sıkıp gmd mi alsam.galiba gmdye dönecem.:mahcup:herkes öve öve bitiremiyor ne varsa.insanın alası geliyor.sürü psikolojisi :dance::halay3:yedekleyen bile var:birak::d:

caglar b

caglar b

Üye
kvklı 500 diyolar.yaw az dişimi sıkıp gmd mi alsam.galiba gmdye dönecem.:mahcup:herkes öve öve bitiremiyor ne varsa.insanın alası geliyor.sürü psikolojisi :dance::halay3:yedekleyen bile var:birak::d:
Bende var s3 den aşagı kalır özelligi yok o fiyata harika cihaz

fatih54102

fatih54102

Üye
600 liraya c6-01 almıştım çok düşmüş fiyatlar.

Karanlik39-

Karanlik39-

Üye
Android telefon al boşver nokiayı satıldı zaten patentleriyle beraber windows a :)

flunight

Üye
    Konu Sahibi
kafaya koydum discovery alacam.450tl 603e vereceğime 150 daha koyar gmdyi indiririm cebe:kıskıs:.1-2 hafta beklemem gerekecek ama olsun :bira:

ellimin kori

ellimin kori

Üye
Bende 603 var telefoncular takasta 250 nakitte 200 diyorlar eğer para vereceksen bu aralıkta ver bana kalırsa 300 liraya atrix satıyorlar ondan al root -rom olayına girersin androidde devam edersin.