Öneri 1.sınıf Replika Iphone 4s Vs Nokia N8

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
1.sınıf Replika Iphone 4s Vs Nokia N8
N8 telefonum var. android işletim sistemli 1. sınıf replika ile takas etmek istiyor birisi. sizce edeyim mi yoksa çok saçma bir karar mı olur _ :s

caglar b

caglar b

Üye
Replika telefon alınmaz ama kaliteli birşeyse takas mantıklı olabilir

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Replika telefon alınmaz ama kaliteli birşeyse takas mantıklı olabilir

1. kalite diyor. telefon sahibi ayrı şehir de olduğu için inceleme fırsatım olamdı şahsen. replikalar da kullanışlı telefonlar oluyor mu hani kullanmaya değer ?

mkyb

mkyb

Üye
Rami kaç replikanın?

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Replikanın 1.kalitesi olsa ne olur? Hayırlı olsa n8 ile takas istemezdi. Ben olsam değişmezdim.

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
1. kalite diyor. telefon sahibi ayrı şehir de olduğu için inceleme fırsatım olamdı şahsen. replikalar da kullanışlı telefonlar oluyor mu hani kullanmaya değer ?
Rami az olmamalı ve antutu skoru en az 7000 olmalı

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Yanlız replika cihazlara rom atılmıyor ona göre

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
7000 antutu çok da iyi değil, sonuçlara takılmamak gerekir. Değişiklik istiyorsan n8i sat. Bütçen neye el veriyorsa onu al. Replikalar sağlıklı mı ki? Radyasyon tarafı da var bu cihazların.Androidli aypondan ne hayır gelir ki zaten :cnfsd:

• Beğen
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Yanlız replika cihazlara rom atılmıyor ona göre
bu kötü oldu öyleyse
7000 antutu çok da iyi değil, sonuçlara takılmamak gerekir. Değişiklik istiyorsan n8i sat. Bütçen neye el veriyorsa onu al. Replikalar sağlıklı mı ki? Radyasyon tarafı da var bu cihazların.Androidli aypondan ne hayır gelir ki zaten :cnfsd:
hm. çin mallarında dediğiniz gibi daha çok radyasyon oluyor. kararımı bir gözden geçireyim tekrardan :s

caglar b

caglar b

Üye
Adamlar 3000-4000 alan cihazlar satıyorlar tam çöp oluyor, 7000 alan cihaz gene idare edecektir diye düşündüm

caglar b

caglar b

Üye
Invoke

Invoke

Üye
bu kötü oldu öyleyse
hm. çin mallarında dediğiniz gibi daha çok radyasyon oluyor. kararımı bir gözden geçireyim tekrardan :s

Bence de iyi düşünün, hatta düşünmeyin, direk vazgeçin :D

Invoke

Invoke

Üye
Rom yükleyebilirsin, discoverye :D

Invoke

Invoke

Üye
yok yani discoverye uygun güzel romlar çıktı mı ? :)

Var diye biliyorum, Buğra mod biliyordu. Discoverysinde custom rom var sanırım, geçen bir konuda konuşuluyordu orada görmüştüm.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Var diye biliyorum, Buğra mod biliyordu. Discoverysinde custom rom var sanırım, geçen bir konuda konuşuluyordu orada görmüştüm.
neyse biz alana kadar bir aya birkaç rom falan çıkar artık .:)

caglar b

caglar b

Üye
Discovery için romlar var, güncelleme destegide var güzel cihaz

Üst Alt