Lg G2 Ne Zaman Gelicek Bu Telefon Ya

Sponsorlu Bağlantılar

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 Ne Zaman Gelicek Bu Telefon Ya
sorum belli

134ugurcan

134ugurcan

Üye
şuan ekran sağlamlığı konusunda z1 daha iyi diğer konularda g2 gibi gözüküyor aldığın zaman telefondan memnun musun paylaşır mısn bende almayı düşünüyorum

Invoke

Invoke

Üye
Hacı siparişi verdin zaten, bu kadar çelişkide kalacaksan keşke ikisinide kendi elinde bir görüp öyle karar verseydin. Pişman olur musun olmaz mısın telefonda ne aradığına bağlı.
Performansları çok yakın olur, aynı işlemciye sahipler. Aynı zamanda geliyor aynı android sürümüyle, alıcakları tarihler farklı olsa da aynı güncellemeyi alırlar.
Sonynin arayüzü daha şık(bence), lgnin arayüzü önceden de mi öyleydi bilmiyorum ama o da geliştirmiş, hoş kullanışlı duruyordu g2 videosunda.
Sonynin Kamerası daha iyi (tartışmasız)
LGnin boyutu toplamda daha küçük, oval köşeler ele daha rahat oturmasını sağlar. Telefon daha küçük olmasına rağmen ekranı da daha büyük, uzun lafın kısası Z1de boşluk çok.
Sonynin arka tarafının da cam olması ayrı bir his veriyor + artistik +sony dayanıklı olduğunu iddaa ediyor, Zde de gördük yok efendim z düştü camlar dağıldı diye konular çıkmadı. -Çok parmak izi kalıyor. Videolarda bile çok nettir o izler.
G2'nin ıps ekranı çok kaliteli ama triluminosu ile sonu da bir şeyler yapmış gibi, ikisi de iyidir diyorum.
Suya ve toza karşı dayanıklı Z1 (artistik hareketler bunlar)
Hafıza kartı takılıyor Z1'e (bu önemli bence)
Sonynin boşlukları saymazsak tasarımı çok hoş, misal yandaki güç düğmesi filan. Ayrıca pürüzsüz düz bir şekilde yapmışlar, telefonu herhangi bir destek olmadan dikine koyabilirsin yani, masayı sallamadıkça devrilmez.
Sony daha pahalı olacak.

Tek bilmediğimiz ses performansları... Bu yani. Devasa farklar yok.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
g2
şuan ekran sağlamlığı konusunda z1 daha iyi diğer konularda g2 gibi gözüküyor aldığın zaman telefondan memnun musun paylaşır mısn bende almayı düşünüyorum
de goriila glass yok ama başka bi teknoloji varmış

Invoke

Invoke

Üye
g2

de goriila glass yok ama başka bi teknoloji varmış

Dragontrail olabilir mi? Gorilla glassdan daha sağlam.Ama benim bildiğime göre dragontrail, gorilla glass ve bir şey daha vardı karıştırılarak yapılacaktı sonra ne oldu bilmiyorum. Ama Zde Dragontrail vardı.
Ve yan taraflar cam olmayan yerlerde... Alüminyumun dışında kalan yerlerde yine unuttum adını ama Zdeki aynı maddeyle yapılmış olması gerekir. O da sağlam bir şeydi. (Zyi araştırırken öğrenmiştim de unuttum şimdi :D )

134ugurcan

134ugurcan

Üye
şuan bir gıdımda olsa hangi telefon daha iyi bende alıcamda ikisinden birini z arkadaşda var güzel lg g2 görmedim :D 25 eylülde teknosada incelicem

Invoke

Invoke

Üye
şuan bir gıdımda olsa hangi telefon daha iyi bende alıcamda ikisinden birini z arkadaşda var güzel lg g2 görmedim :D 25 eylülde teknosada incelicem
Senin arkadaşındaki Z işte Z1 yeni çıktı. G2de yeni çıktı ama bir gıdımda olsa daha iyi diye bir şey yok. Kendilerine göre artıları var, yukarıda yazdım, videolardan bak, forumda konuları da vardı... Gelince incele. Seç, al :D

134ugurcan

134ugurcan

Üye
z1 türkiyeye geldimi peki?

skylinegti

skylinegti

Üye
bence lg optimus g2 alarak çok iyi bir karar vermişsin şahsen bende şuan yeni bir telefon alacak olsam g2 alırdım...

134ugurcan

134ugurcan

Üye
neden g2? bende alcamda z1 20 mp kamera ve diğer özellikler aynı nerdeyse

skylinegti

skylinegti

Üye
neden g2? bende alcamda z1 20 mp kamera ve diğer özellikler aynı nerdeyse
lg'nin kullandığı ips ekran bence piyasadaki en yi ekran, artı olarak g2 nin tasarımı z1 oranla daha güzel,z1 de 20mp kamera olmasına rağmen g2 nin kamerasından daha iyi bir görüntü veremiyormuş son olarak fiyat bazında yeni çıkmış bir telefon olarak çok iyi...

134ugurcan

134ugurcan

Üye
aynen 32 gb 1700 çok iyi bence almayı düşünüyorum

Invoke

Invoke

Üye
aynen 32 gb 1700 çok iyi bence almayı düşünüyorum

1800TL

lg'nin kullandığı ips ekran bence piyasadaki en yi ekran, artı olarak g2 nin tasarımı z1 oranla daha güzel,z1 de 20mp kamera olmasına rağmen g2 nin kamerasından daha iyi bir görüntü veremiyormuş son olarak fiyat bazında yeni çıkmış bir telefon olarak çok iyi...

Fiyat konusunda haklısın, yalnız 20mp daha iyi görüntü veremiyor olayının tamamen efsane olduğunu düşünüyorum.
Ekran olarak da ips ekranı cidden çok iyi;ama sony triluminosuyla altta kalmıyor. Karşılaştırma videolarda çok net, ikisi de iyi.

Ben de arada kaldım aslında ikisi arasında bir de üçüncü seçenek ZUltra var :ehe

Bir tarafta daha üstün kamera, çok beğendim bir tasarım(booşluklar hariç) ve sonyde yapabileceklerim(lg bu olayda ne derece bilmiyorum ama sony, samsung ve htcye göre daha açık, geliştirici dostu, xda xperia devloper dolu)...
Diğer tarafta kötü diyemediğim bir tasarım, 200-250lira filan bir fark (tahminen), daha büyük ekran ve daha küçük boyut(en önemli olay bu)(boşluk neredeyse yok.)

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
1800TL

Fiyat konusunda haklısın, yalnız 20mp daha iyi görüntü veremiyor olayının tamamen efsane olduğunu düşünüyorum.
Ekran olarak da ips ekranı cidden çok iyi;ama sony triluminosuyla altta kalmıyor. Karşılaştırma videolarda çok net, ikisi de iyi.

Ben de arada kaldım aslında ikisi arasında bir de üçüncü seçenek ZUltra var :ehe

Bir tarafta daha üstün kamera, çok beğendim bir tasarım(booşluklar hariç) ve sonyde yapabileceklerim(lg bu olayda ne derece bilmiyorum ama sony, samsung ve htcye göre daha açık, geliştirici dostu, xda xperia devloper dolu)...
Diğer tarafta kötü diyemediğim bir tasarım, 200-250lira filan bir fark (tahminen), daha büyük ekran ve daha küçük boyut(en önemli olay bu)(boşluk neredeyse yok.)
arkadaşım 32gb lg g2 sipariş et bi an önce yoksa kılıfsız kalırsın haberin olsun

Invoke

Invoke

Üye
şuan için kılıf önemli biliyonmu 120 tlye bide kılıf alırsam babam beni evlatlıktan red eder

1800liraya telefon alınca etmiyorsa 120ye de etmez :D
Ama ben 120liraya kılıf alırsam, kendi kendimi reddederim uzun bir süre :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bugun okuldan gelince teknosa da siparişlerime baktıgımda sipariş yola çıkmıştır yazıyor ama ups kargoda bi bilgi yok sizce lg g2 ne zaman gelir elime izmirde oturuyorum

Üst Alt