Htc One

Sponsorlu Bağlantılar

rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi
Htc One
Evet arkadaşlar uzun çabalar sonucunda ikna ettim :D cidden harika bi cihaz yeni sense arayüzü harika ve HTC gerçekten sağlam bir marka ama eski HTC modelleri gibi sarj problemi olurmu bu cihaz alınırmı tavsiye verirmisiniz

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Sorun olmaz kardeşim hayırlı olsun :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
aldn mı düşünüyo musun anlayamadm ben :blink:

rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi
Almayı düşünüyorum son bi tavsiye istiyorum sizden müzik kalitesi önemli benim için ayrıca :cool

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Müzik için en iyi teldir ama donanımı eski kaldı be kardeşim:ah

By_Casparov

By_Casparov

Üye
kullanıcısı olarak söylüyorum.. ses kalitesi malzeme kalitesi sistem stabilizasyonu ve hız olsun herşey mükemmel kardeşim. şunu diyim beats yazısı siliniyo :D
Müzik için en iyi teldir ama donanımı eski kaldı be kardeşim:ah
mart ayında çıkan cihazn donanımına eski mi dedin :kop:
hadi güncel değil desen anlarm ama eski nedir ya :D

Samet.25

hayirli olsun tasarimi cok canli

rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi
446 ppi ekran snapdragon 600 işlemci yeterli olur sanırım benim için dead trigger subway surfers minecraft temple run falan oynayacağım ayrıca hiç takılma görmedim videolarda arayüzü çok hoş blinkfeed bi harika zaten

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
achambo

achambo

Üye
biraz bekle bence snap 800 lü alsan çok daha iyi olur:oke:

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
kullanıcısı olarak söylüyorum.. ses kalitesi malzeme kalitesi sistem stabilizasyonu ve hız olsun herşey mükemmel kardeşim. şunu diyim beats yazısı siliniyo :D
mart ayında çıkan cihazn donanımına eski mi dedin :kop:
hadi güncel değil desen anlarm ama eski nedir ya :D

şimdi snapdragon 600 full hd yeterli mi önemli olan o.Onun için öle dedim:bigstar:

ANIL

ANIL

Admin
İmkanın varsa LG G2 ve Xperia Z1 arasından bir tercih yap ama HTC One alırsan pişman olmazsın :oke:

rebher

rebher

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 bende istiyorum ancak telefonu ben almayacağım tarifeye ek olarak alınacak LG G2 kampanyası göremedim olsa zaten dururmuyum :D

Üst Alt