ace 2 4.1.2 jb türkiye kiese gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

muhammedayvaz

muhammedayvaz

Üye
    Konu Sahibi
ace 2 4.1.2 jb türkiye kiese gelmiştir.
fazla söze gerek yok.ace 2 kullanıcılarına hayırlı olsun ;)

Kontrol

Kontrol

Üye
Stabil olmadığı için hayal kırıklığına uğrayan çok oldu. GB cihazda daha iyi çalışıyor..

• Beğen
Tepkiler: ortak42
TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
i9070 ve i8160 modellerinde JellyBean Stabil Çalışmıyor Ancak Çeşitli Custom Rom'lar Sayesinde Stabilleştirilebiliyor.

muhammedayvaz

muhammedayvaz

Üye
    Konu Sahibi
cpu güç tasarrufu modunun kapalı olması lazım.güncellemeyi verdiklerine göre bi sorun olduğunu sanmıyorum.

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Hayırlısı olsun ne zamandır millet bekliyordu

farukbekl

farukbekl

Üye
yuh bee... iphone 3gs de bile ios 6.1.3 su gibi akarken. uygulamalarda ve en ağır oyunlarda sorun çıkmaz iken. android 4.1.2 de telefon çakıyor.. bravo sana samsung müşterilerini rezil ettiğin için.

ortak42

ortak42

Üye
1 ay önce odinden türkiye romunu yükledim kamera çekerken bile donuyordu bende dün gb ye döndüm.kies teki sürüm nasıl onu bilmem

The Shadow

The Shadow

Üye
yuh bee... iphone 3gs de bile ios 6.1.3 su gibi akarken. uygulamalarda ve en ağır oyunlarda sorun çıkmaz iken. android 4.1.2 de telefon çakıyor.. bravo sana samsung müşterilerini rezil ettiğin için.
çok konuşuyorsun boş konuşuyorsun fazla marka taraftarısın öncelikle android telefon nasıl kullanılırmış onu öğren yorum yazmadan önce :kotu: ace 2 ile 3gs yi karşılaştıracak beyinden şüphe ederim ayrıca :hmmm bir telefonda 768 mb ram (ki kullanabileceğin miktar daha az), 800mhz downclock yapılmış çift çekirdek işlemci (normalde 1ghz lik), ve de telefonun kendi hafızası 1gb olsa sen de kasarsın önce telefon özelliklerini öğren sonra konuş ve böyle android forumlarında girerek hava atmak için apple ı savunursan daha android kullanıcılarından (kullanmayı bilip androidi savunanlardan) yiyeceğin çok laf var...

farukbekl

farukbekl

Üye
yav heee heee... çok gördük sizin gibilerini sende o malı aldığına pişmansın ama grur meselesi işte belli etmiyorsun. ne yazık ki.:)

• Beğen
Tepkiler: blackcat67
FeLonieS

FeLonieS

Üye
yav heee heee... çok gördük sizin gibilerini sende o malı aldığına pişmansın ama grur meselesi işte belli etmiyorsun. ne yazık ki.:)
Evet malesef gurur yaptık, hayrına bize yardım ette iphone alalım o zaman. Konu ile ilgili olduğuna göre yardım edersin. :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
sen parayı ver ertesi gün aranıza katılırım problem değil :)

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye

Her android konusuna girip millete hava atma. Telefonunu güle güle kullan yapabiliyorsan insanlara yardımcı ol.
Olamıyorsan kes. Burası sohbet sitesi değil. Egonu burada tatmin etmeye çalışma.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve The Shadow
farukbekl

farukbekl

Üye
Her android konusuna girip millete hava atma. Telefonunu güle güle kullan yapabiliyorsan insanlara yardımcı ol.
Olamıyorsan kes. Burası sohbet sitesi değil. Egonu burada tatmin etmeye çalışma.
all eyes on me

enessene52

enessene52

Üye
Kendi bolgenizde havlayın.guncellemeyi yaptim.suana kadar her oyunu vs.denedim bir gram bile kasma olmadi boyle bir telefonu aldigimdan dolayida cok mutluyum.saygilar..

The Shadow

The Shadow

Üye
Kendi bolgenizde havlayın.guncellemeyi yaptim.suana kadar her oyunu vs.denedim bir gram bile kasma olmadi boyle bir telefonu aldigimdan dolayida cok mutluyum.saygilar..
kendine gel senin konun değil burası istediğini konuşturup istediğini susturamazsın ayrıca sen oyun görmemişsin jb de once bir nfs mw rr3 dh4 yükle kasmanın tadına sonuna dek varırsın :pro:

Sarangni

Sarangni

Üye
Arkadaşlar güncelleme stabillik durumu ve şarj durumu nasil? Hatunun telefonu güncellemeyi düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

The Shadow

The Shadow

Üye
Arkadaşlar güncelleme stabillik durumu ve şarj durumu nasil? Hatunun telefonu güncellemeyi düşünüyorum tavsiye edermisiniz?
tavsiye etmem :kotu: ne yaparsan yap gb daha iyi sadece cm 10 kurarsan gb yle eşit oluyor :)

Üst Alt