pes 2013 tüm soruları giderin

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
pes 2013 tüm soruları giderin
d3dx9_30.dll hatası alanlar dosyayı system32 ve sysWOW64 klasörlerine atınız

rdl.dll bulunamadı hatasını alanlar için sysWOW64 ve system32 klasörlerine atınız

failed to inizalite hatasını alanlar pes2013ün kurulu olduğu klasöre rdl.dll dosyasını atınız

pes2013 kurulamadı hatasını alanlar 32 bit ve 64bit olarak masa üstüne atın ve çalışyırın ne sorarsa evet deyin

pes2013 zaten çalışıyor hatasını alanlar 32bit buradan ve64 buradan dosyasını kullanıp nesorarsa evet deyin

Son düzenleme:

delimatkap

delimatkap

Üye
dstum güzel konu bende d3dx9_30.dll hatasını alıyordum ama sonra düzelttim bide pesbox anatolia 2013 v3 var bende bir süre oyunu kesintisiz oynuyorum daha sonra donuyor ve kalıyor öyle masaüstüne dönüyorum çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bu konunun çözümünü biliyosan bi zahmet cevaplarmısın

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
oyun hep aynı yerlerde donuyorsa sorun dosya eksıkliğidir ama farklı yerlerde duruyorsa sorun virüs koruman dosylaları durdurmuş olabilir

delimatkap

delimatkap

Üye
oyun hep aynı yerlerde donuyorsa sorun dosya eksıkliğidir ama farklı yerlerde duruyorsa sorun virüs koruman dosylaları durdurmuş olabilir

peki ben bu dosyalara virus programından izin verebilirmiyim ve bunu nasıl yaparım avast pro 8 kullanıyorum

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

Misafir

BENİM PES DOSYALARININ HİÇBİRİNDE 32 VEYA 64 BİT YOK NAPMALIYIMM LÜTFEN ACİLL CEVAPLAYN...

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
BENİM PES DOSYALARININ HİÇBİRİNDE 32 VEYA 64 BİT YOK NAPMALIYIMM LÜTFEN ACİLL CEVAPLAYN...
dosyalarının içinde omayacak zaten bilgisayarın 32 bit ise 64 bit ise diye ayrılmış kayıt defteri sadece

Üst Alt